Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

do domowych zastosowan w zupelnosci wystarcza :)
moje logi sa bardzo ladne i wlaman nie zauwazylem - proby owszem byly z racji mojego publicznego ip ale zadna nie byla udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 07:19, morthi napisał:

do domowych zastosowan w zupelnosci wystarcza :)
moje logi sa bardzo ladne i wlaman nie zauwazylem - proby owszem byly z racji mojego publicznego
ip ale zadna nie byla udana



No właśnie, ja też używam windowsowego firewalla i wydaje mi się ok, choć kiedyś miałem darmowy sygate personal firewall, ale norton go wykupił :/. Wtedy miałem więcej alertów o próbach włamania, więc nie wiem czy xp ma mniej fałszywych alarmów czy więcej przepuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 07:19, morthi napisał:

do domowych zastosowan w zupelnosci wystarcza :)
moje logi sa bardzo ladne i wlaman nie zauwazylem - proby owszem byly z racji mojego publicznego
ip ale zadna nie byla udana

Nie musisz mieć publicznego IP, neostrada też nie chroni, włamać się może automat. Wszak w ten sposób powstaje botnet. Bo miliony właścicieli sieci zombie była przekonana, że nikt do niego się nie włamie i wystarczy wbudowany firewall w ikspeka z jego bardzo wiarygodnymi logami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatniego wirusa zlapalem 26 kwietnia 1996 roku i byl to slawny czarnobyl :) od tamtego dnia nie mialem na swoim kompie wirusow czy innych adwareow - wszystko to kwestia umiejetnego korzystania z kompa.
widnowsowski firewall w zupelnosci do wszystkiego wystarcza - zawsxze mozna kontrolowac przeciez ruch sieciowy i popatrzyc z czym sie jest polaczonym - to nie jest trudne

skoro na puhlicznytm ip nikt mi sie nie wlamal do kompa przez 3 lata to znaczy ze windowsowski firewall u mnie zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak żyć w błogiej nieświadomości. Pamiętaj tylko, że obecnie wirusy nie niszą danych, one je wykradają. OS nie przejawia żadnych nieprzyjemnych objawów.
A wbudowany firewall ikspekowski nie ma filtrowania pakietów, jeśli masz trojana, to wystarczy, że podepnie się pod IE a ukochany firewallik uzna,że wsio jest charaszo. I logi piękne masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze ja z ie korzystam wylacznie do wchodzenia na windows update albo na inne strony microsoftu by sciagac dodatki do systemu - nie bardzo mi sie podoba instalacja plugina do ff by byl rozpoznawany poprawnie przez ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. Czy ktoś zna program do łączenia plików *.avi? Chodzi mi o taką sytuację: mam dwa pliki avi, które chcę połączyć tak, by stanowiły jeden plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:50, Bimbermistrz napisał:

Mam ważne pytanie. Czy ktoś zna program do łączenia plików *.avi? Chodzi mi o taką sytuację:
mam dwa pliki avi, które chcę połączyć tak, by stanowiły jeden plik.

Ja polecam Windows Movie Maker:P Jak do tego, to wystarczy akurat. Ja mam podobne pytanie:) Sam zrobiłem film, podkład jest, napisy końcowe też (wszystko w WMM ;] ) tylko mam jeden problem. Jak można zrobić taki efekt, aby np. napisy sobie leciały po prawy swobodnie jak normalnie, a po lewo była miniaturka filmiku, na którym lecą np. wpadki podczas kręcenia filmu, i tak wszystko naraz:) Napewno kojarzycie o co mi chodzi. Wydaje mi się, że się tego nie zrobi w WMM, więc jeśli moglibyście to podajcie nazwy jakiś programów, które to umożliwiają ;] Dobrze by było gdyby nie były to takie, które mają dosyć duże rozmiary, choć jak nie będzie nic innego to i tym nie pogardzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 08:29, Domon napisał:

Też mam takie pytanie ja mam Windows XP nie professional ;(


To ściągnij sobie, a jak ci nie będzie działać, to napiszesz mi, żebym nie tracił pieniącha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:31, Paweł10 napisał:


> Też mam takie pytanie ja mam Windows XP nie professional ;(

To ściągnij sobie, a jak ci nie będzie działać, to napiszesz mi, żebym nie tracił pieniącha:D:D



Sprytny jesteś , ja nieściągam <hehe>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, prosty, gdyż intuicyjny, ale zarazem zaawansowany polski edytor HTML - EdHTML 5.0[1/b] autorstwa Karola Wierzchołowskiego. Teraz dostępny jest jego płatny następca, dostępny w wersji demo - Core Editor, równie dobry jak poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować