Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Ja poszukuje dwóch programów:
1 - "cuś" podobnego do windows movie maker - najlepiej aby był po polsku.
2 - program, który zmieni mi plik wmv na mp3:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:32, Belmundo napisał:

Do przyszpieszania ściągania plików


Jak dla mnie najlepszy jest ten=> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=20&id=1434

@Word up
Ad2: Ja zawsze używałem CDexa=> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=112&id=295

Do obu programów spolszczenia sa w rubryce "programy powiązane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:12, Belmundo napisał:

Jakieś oprogromowanie które pozwala przegrywać muzykę z kaset magnetofonowych

Wystarczy ci program do zgrywania muzyki z Line-In i potrzebujesz jeszcze magnetofonu lub innego sprzętu który odczytuje owe kasety. Podłączasz wyjście słuchawkowe z magnetofonu do Line-In włączasz program do zgrywania z line-in i włączasz magnetowid i record w jakimś tam programie. Programu ci nie polecę bo po pierwsze nie chce mi się szukać na google, poza tym to ty musisz ten program poszukać a nie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś program do oczyszczania rejestru? I czy jest to w ogóle bezpieczne?

No i do kompletu: jest jakiś program do tworzenia kopii zapasowych rejestu, tak, aby dało się je odtworzyć z poziomu konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:36, lampak napisał:

Może mi ktoś polecić jakiś program do oczyszczania rejestru? I czy jest to w ogóle bezpieczne?

EasyCleaner jest bezpieczne jak najbardziej.

Dnia 26.05.2007 o 20:36, lampak napisał:

No i do kompletu: jest jakiś program do tworzenia kopii zapasowych rejestu, tak, aby
dało się je odtworzyć z poziomu konsoli?

Sam możesz zrobić kopię zapasową rejestru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:36, lampak napisał:

Może mi ktoś polecić jakiś program do oczyszczania rejestru? I czy jest to w ogóle bezpieczne?
No i do kompletu: jest jakiś program do tworzenia kopii zapasowych rejestu, tak, aby
dało się je odtworzyć z poziomu konsoli?


CCleaner - sprawdzony i pomógł nie raz, np. jak setup AgeOfEmpires3 się wywalił pod Vistą i ani przez system, ani ręcznie nie chciał się odinstalować, ani nadinstalować, CCleaner rozwiązał problem.
CCleaner pyta czy wykonać kopię pozwalającą cofnąć zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:48, Silveren napisał:

Czy wie ktoś jak wyciąć tło z ze zdjęcia ? Nigdy nie miałem doczynienia z obróbką zdjęć, a
teraz jest mi to bardzo potrzebne.


Ja w zasadzie używam GIMPa. Ustawiasz wtedy jako tło "przezroczystość" i wklejasz zdjęcie. Jeśli tło jest jednolite, używasz zaznaczania za pomocą koloru (czy jakoś tak) i wycinasz zaznaczenie. Jeśli tło nie jest jednolite musisz pobawić się ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś program do zmieniania ip jednym kliknięciem myszy ? Niby ktoś pomyśli że wystarczy się rozłączyć z netem i połączyć, jednak ja mam takie łącze że po rozłączeniu muszę czekać 2 min na nowe połączenie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:46, Seqiu napisał:

Znacie jakiś program do zmieniania ip jednym kliknięciem myszy ? Niby ktoś pomyśli że wystarczy
się rozłączyć z netem i połączyć, jednak ja mam takie łącze że po rozłączeniu muszę czekać
2 min na nowe połączenie... ;/

Masz routera?
Ja też tak miałem z routerem, ale dowiedziałem się że można zresetować połączenie poprzez przeglądarkę internetową.
Trzeba po prostu wejść w ustawienia routera i tam zresetować - u mnie reset tym sposobem trwa 5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 23:03, balduran2 napisał:

Masz routera?
Ja też tak miałem z routerem, ale dowiedziałem się że można zresetować połączenie poprzez przeglądarkę
internetową.
Trzeba po prostu wejść w ustawienia routera i tam zresetować - u mnie reset tym sposobem trwa
5 sekund.


Niemam routera, mam zwykły modem internetowy Sagem 800-840.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 00:13, Seqiu napisał:

Niemam routera, mam zwykły modem internetowy Sagem 800-840.

To nie wiem dlaczego tak długo robi Ci się reset. Do niedawna miałem taki sam modem i rozłączenie i ponowne połączenie z internetem nie trwało dłużej niż 30-45 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 00:25, balduran2 napisał:

To nie wiem dlaczego tak długo robi Ci się reset. Do niedawna miałem taki sam modem i rozłączenie
i ponowne połączenie z internetem nie trwało dłużej niż 30-45 sekund.


Ja też nie wiem dlaczego. Wszystko było dobrze, kiedy jeszcze miałem neostradę... Zrezygnowałem z niej i założyłem dużo lepszy internet za mniejszą cenę - multimo. Musiałem przekierować ten modem na usługe multimo. Niestety Thompson radzi sobie dużo lepiej niż Sagem w tej usłudzę, na Sagemie występują czasem błędy przy połączeniu. Dlatego jak raz się rozłącze to później musze czekać nawet 2 min żeby mnie spowrotem połączyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydało by się coś do sprawdzenia, co się niedawno pisało naklawiaturze. coś darmowego. i ew. jakiś program, który zlicza kliknięcia (myszką). wiem, nie potrzebne, choć czasem jednak. z góry dziękki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry program do robienia zdjęć w wersji bezpłatnej ? Od razu mówię że chodzi mi o robienie zdjęć w grze i nie chce by tym programem był fraps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:31, Sarturias napisał:

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry program do robienia zdjęć w wersji bezpłatnej ? Od razu mówię
że chodzi mi o robienie zdjęć w grze i nie chce by tym programem był fraps :)


Możesz użyć screenów. Klikasz na Print SysRq, potem włączasz paint''a i wklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować