Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 18:31, ROBAT napisał:

Potrzebuję programu ( jeśli takowy istnieje ), który zmienia typ pliku z 3gp na jakiś inny,
który odczytuje Winamp. Proszę o pomoc.

Istnieje poczekaj zaraz ci znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest taki program, który przegrywa dźwięk z kasety magnetofonowej na kompa? Jeśli tak, to czy ktoś mógłby mi napisać na maila jak coś takiego zrobić, i ewentualnie jakim programem? Mój e-mail: grzesiut@gmail.com lub tabi19@o2.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiś dobry program do diagnostyki dysku (chodzi mi o sprawdzanie systemu plików - struktury katalogów, skanowanie powierzchni w poszukiwaniu badsectorów, a nie monitorowanie SMART itp.) pod Windows 2000, który nie jest nakładką graficzną na chkdska i radzi sobie z dyskami podpiętymi do kontrolera RAID (nie pracującymi w trybie RAID)? Przetrząsnąłem już całą Softpedię i jak na razie niewiele znalazłem - jedną nakładkę na chkdska, stertę programów monitorujących stan dysku (SMART, temperaturę etc.) i masę różnych trialów, dem i shareware''ów :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 13:49, Zieloonnyy napisał:

Ktoś mi może podać jakiś program do odzyskiwania danych na które się coś nadpisało?

Z tym już nie za bardzo, da się domowym sposobem coś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poda ktoś linka na ściągnięcie jakiegoś DARMOWEGO programu, co by sprawdził prędkość neostrady? jakiś prosty programik, bo chce mieć jakiegoś haka na TP żeby wcześniej z nimi umowe zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który program według Was jest lepszy do oglądania filmów ? Obecnie używam allplayera 2.2.1, słyszałem jednak że vplayer jest lepszy. Co o tym sądzicie ? Jest jakiś sens zmieniać program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:37, Seqiu napisał:

Który program według Was jest lepszy do oglądania filmów ? Obecnie używam allplayera 2.2.1,
słyszałem jednak że vplayer jest lepszy. Co o tym sądzicie ? Jest jakiś sens zmieniać program
?


SubEdit Player. Zdecydowanie najlepszy, do tego można na bieżąco tworzyć lub edytować napisy. Naprawdę polecam, używam od zawsze i nigdy się nie zawiodłem.
www.subedit.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:37, Seqiu napisał:

Który program według Was jest lepszy do oglądania filmów ? Obecnie używam allplayera 2.2.1,
słyszałem jednak że vplayer jest lepszy. Co o tym sądzicie ? Jest jakiś sens zmieniać program
?


SubEdit Player. Zdecydowanie najlepszy, do tego można na bieżąco tworzyć lub edytować napisy. Naprawdę polecam, używam od zawsze i nigdy się nie zawiodłem.
www.subedit.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę o takim programie. Już go sobie zassałem i wydaje się interesujący, chociaż ma trochę sporo opcji w porównianiu np do vplayera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jako odtwarzacza wideo używam programu BESTplayer
( http://www.instalki.pl/programy/download/odtwarzacze_audio_video/BESTplayer.php ) - mały program, z dość dużą ilością funkcji, a co ważne nie wymaga instalacji.
Do niego mam zainstalowane kodeki K-Lite Mega Codec Pack
( http://www.instalki.pl/programy/download/kodeki/K-Lite_Mega_Codec_Pack.php ) - najlepsze kodeki z jakim się spotkałem, po odpowiedniej instalacji da rady odtworzyć chyba wszystkie istniejące formaty wideo.

Seqiu ===> SubEdit Player, jest dobry - bo polski. Sam go kiedyś używałem, ale stwierdziłem że nie potrzebuję aż takiej ilości funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:14, pizmak666 napisał:

poda ktoś linka na ściągnięcie jakiegoś DARMOWEGO programu, co by sprawdził prędkość neostrady?
jakiś prosty programik, bo chce mieć jakiegoś haka na TP żeby wcześniej z nimi umowe zerwać.


Sprawdź sobie tu=> http://www.speedtest.pl/

A co TP, to powodzenia życzę, ale sukcesu nie wróżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś zaczęliście pisać o playerach - ja używam bestplayera do ogólnego użytku, a SubEdit do robienia subów (zainteresowało mnie to) :)

I pytanko - jakiś darmowy program w stylu Movie Maker - prosty w obsłudze, duza ilość opcji i działający bez większych problemów (broń boże Jashaka). MM dziś mnie ostro wqrzył przy robiemu amva :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:58, pizmak666 napisał:

sorry, może jestem ciemny albo zamulony, ale nie widze tam na tej stronce żadnego testera prędkości...


Klikasz coś takiego...

20070619221214(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:12, rob006 napisał:

> sorry, może jestem ciemny albo zamulony, ale nie widze tam na tej stronce żadnego testera
prędkości...

Klikasz coś takiego...


ani ciemny, ani zamulony ino ślepy. dzięki jeszcze raz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować