Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 12:51, Ola30 napisał:

program do upiększania windowsa



Rocket Dock

ObjectDock

Dremples

wystarczy a najlepiej kup sobie archiwalny numer komputer świat niezbędnik 2/2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, a mianowicie chciałbym wyciąć kawałek filmu z... filmu. ;) Chodzi mi o jedną scenę i moje pytanie brzmi: Czy da się coś takiego w ogóle zrobić, a jak tak to jakim programem mogę to uczynić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:26, Seqiu napisał:

Mam pewien problem, a mianowicie chciałbym wyciąć kawałek filmu z... filmu. ;) Chodzi mi o
jedną scenę i moje pytanie brzmi: Czy da się coś takiego w ogóle zrobić, a jak tak to jakim
programem mogę to uczynić ? ;)

Odpalasz Windows Movie Maker, ładujesz do niego film i na dole jak masz tą ścieżkę, to ucinasz tam niepotrzebne kawałki filmu, potem to co sobie zostawiłeś, zapisujesz i już masz :) Nie umiem tłumaczyć, jednak obsługa tego programu jest intuicyjna, więc poradzisz sobie na pewno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Mam pytanie. Czy ktoś z was zna jakiś program freeware, za pomocą, którego mógłbym bez problemu robić screeny z gier ? Nie uśmiecha mi się robić zrzuty na podstawie sposobu "uruchom grę->Print Screen SysRQ->zamknij grę->wklej screen do dowolnego programu graficznego->zapisz go". Chyba wiecie o jaki rodzaj programu mi chodzi ? Żeby uruchomić go najpierw i w czasie gry klikając odpowiedni przycisk (np. F12 lub dowolny inny mało używany) program automatycznie zapisywał screeny do jakiegoś folderu.

Tego typu programy nie są duże, a i miejsca w pamięci wiele nie potrzebują. Potrzebuję tylko nazwę freeware ew. gdzie mogę ściągnąć, bo jak będę znał nazwę to już sobie znajdę. ;)

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:26, Seqiu napisał:

Mam pewien problem, a mianowicie chciałbym wyciąć kawałek filmu z... filmu. ;) Chodzi mi o
jedną scenę i moje pytanie brzmi: Czy da się coś takiego w ogóle zrobić, a jak tak to jakim
programem mogę to uczynić ? ;)


>Odpalasz Windows Movie Maker, ładujesz do niego film i na dole jak masz tą ścieżkę, to ucinasz tam niepotrzebne >kawałki filmu, potem to co sobie zostawiłeś, zapisujesz i już masz :) Nie umiem tłumaczyć, jednak obsługa tego >programu jest intuicyjna, więc poradzisz sobie na pewno :]

Tylko ze WMM renderuje obraz, przynajmniej u mnie. Jest masa programow do wycinania kawalkow z filmu, poszukaj tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 05:11, szerszeń45 napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś z was zna jakiś program freeware, za pomocą, którego mógłbym bez problemu
robić screeny z gier ? Nie uśmiecha mi się robić zrzuty na podstawie sposobu "uruchom grę->Print
Screen SysRQ->zamknij grę->wklej screen do dowolnego programu graficznego->zapisz
go". Chyba wiecie o jaki rodzaj programu mi chodzi ? Żeby uruchomić go najpierw i w czasie
gry klikając odpowiedni przycisk (np. F12 lub dowolny inny mało używany) program automatycznie
zapisywał screeny do jakiegoś folderu.


Jest taki program - MWSnap. Mały, freeware, po polsku, działa w oparciu o skróty. Ostatnia wersja z 2002 r. ale w zupełności wystarcza.

znajdziesz go na:
http://www.mirekw.com/winfreeware/mwsnap.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wycinania filmów, to ciężko mi było znaleźć odpowiedni program, bo film mam w formacie rmvb. Nie chciało mi się przekonwertować go do formatu bardziej popularnego np avi. Jednak udało mi się znaleźć odpowiedni program do tego typu rzeczy. Jest to Ultra RM Converter... ;) Naprawdę się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś darmowy zamiennik Total Commandera?

szczególnie zależy mi (oprócz samego zarządzania plikami) na obsłudze sieci, ftp, narzędziu wielokrotnej zmiany itd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, właśnie o taki programik mi chodziło. ;)
Świetnie się prezentuje w akcji, wygoda i w ogóle, szkoda, że muszę używać dwóch przycisków, ale nic i tak jest super. Trochę mi zajęła konfiguracja i opanowanie programu, ale już jest ok. :)
Jeszcze raz dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :) mam drukarke ktora ma mozliwosc drukowania na plytach CD i DVD :) i wzystko byloby ok gdyby... Oprogramowanie od HP nie ma takiej mozliwosci, mozna drukowac tylko nakładki na płyty (takie do naklejania...) Czy ktos moze zna program ktory pozwala na drukowanie na plytach? Nero Cover Designer znam, ale moze jest cos jescze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:24, szerszeń45 napisał:

Wielkie dzięki, właśnie o taki programik mi chodziło. ;)
Świetnie się prezentuje w akcji, wygoda i w ogóle, szkoda, że muszę używać dwóch przycisków,
ale nic i tak jest super. Trochę mi zajęła konfiguracja i opanowanie programu, ale już jest
ok. :)
Jeszcze raz dzięki. ;)


a FRaps nie wystarczył? Demo pozwala na pykanie screenów. Ustawiasz gdzie ma zapisywać, przypisujesz klawisz robienia screena i w grze sobie robisz, a na dodatek pokazuje ci ile FPS masz w danym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:32, The-Darkest napisał:

Mam pytanko :) mam drukarke ktora ma mozliwosc drukowania na plytach CD i DVD :) i wzystko
byloby ok gdyby... Oprogramowanie od HP nie ma takiej mozliwosci, mozna drukowac tylko nakładki
na płyty (takie do naklejania...) Czy ktos moze zna program ktory pozwala na drukowanie na
plytach? Nero Cover Designer znam, ale moze jest cos jescze? :)


ten program nazywa się LightScribe i znajdziesz go na stronie Nero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje vtp7 i mam malutki problemik;>
Heh po wielu próbach odparcia zmienienia sobie wyglądu xpeka na viste w końcu nie wytrzymałem i instaluje;p
Mam malutki problemik bo nie wiem co wybrać;>
"Please setup the following configuration to satisfy your conditions.
Install Camponents:
[ ]Apply system, files transfo....
[ ]Hide Shutdown/Logoff buttons...
[ ]Install essential Vista compo...
[ ]Install third-party applications for...
...które zaznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:13, tomoliop napisał:

Potrzebuję programu, który wyciągnąłby sam dźwięk, w niewązne jakim formacie z filmiku (youtube
na przykład) . Zna ktoś takowy?

Ja kilka dni temu używałem programu VirtualDub
Sprawuje się bdb :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 12:51, tomoliop napisał:

A teraz programik, który skonwertuje flv do np. avi:)? W googlu znajsuje mi jakiś ale dla Maców:p

Ściągasz pewnie filmiki z YouTube, prawda? Do tego celu polecam Ci Vdownloader - jest w niego wbudowany konwerter, więc masz je zapisane w czystym avi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować