Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 18:25, Lesz3yk napisał:

> A teraz programik, który skonwertuje flv do np. avi:)? W googlu znajsuje mi jakiś ale
dla Maców:p
Ściągasz pewnie filmiki z YouTube, prawda? Do tego celu polecam Ci Vdownloader - jest w niego
wbudowany konwerter, więc masz je zapisane w czystym avi.


No, zgadłeś, to działa, tyle, że nie chcą mi sie ściagać teledyski, a wszystko inne się ściąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki program polecacie do usuwania plików? Chodzi mi o te które nie chcą się usunąć, ponieważ "plik jest używany przez program lub użytkownika". Wyłączyłem wszystko, nawet antyvirusa, ale boję się grzebać w procesach systemu, tam coś może być powodem tego (proces). Próbowałem jakoś uszkodzić te pliki, bez skutku.

Co polecacie mi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 10:55, Silveren napisał:

Jaki program polecacie do usuwania plików? Chodzi mi o te które nie chcą się usunąć, ponieważ
"plik jest używany przez program lub użytkownika". Wyłączyłem wszystko, nawet antyvirusa, ale
boję się grzebać w procesach systemu, tam coś może być powodem tego (proces). Próbowałem jakoś
uszkodzić te pliki, bez skutku.
Co polecacie mi zrobić?

Ja też miałem takie problemy. Najpierw spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i usunąć plik w tym trybie. Można też spróbować pobrać dowolny plik z internetu tak, żeby zamienić plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleść tematu gdzie mógłbym zadać moje pytanie więc postanowilem tutaj. Ściągnełem program flashget z tej strony---> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=135&t=39 ale język jest jakiś dziwny, chyba ruski:P. CZy może mi ktoś powiedzieć jak zmienić na polski bo słyszałem że się da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:46, Grzybek90 napisał:

CZy może mi ktoś powiedzieć jak zmienić na polski bo słyszałem że się da???

Wchodzisz w czwartą zakładkę, potem wybierasz ostatni wpis(bedzie ze strzałeczką) i jak CI sie rozwinie to szukasz Polish, albo nie licząc 1 od góry to 21 wpis ;)

@Rider of Rohan
Wypróbuj AudaCity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale już znalazłem:D Cały ja szukam pół godziny pisze na forum jaki mam problem i chwile po tym udaje mi się ten problem rozwiązać samemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no :/ znalazlem 2 rozne i wszedzie wystepuje ten sam zgrzyt. Jak nagrywam muzyczke z gry to wystepuja momenty cichszie glosniejsze. Czyzby dzwiekowa miala wine czy da sie jakos temu zaradzic? Wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:02, stsatan napisał:

Mam pytanie czy istnieje program dzięki któremu można wyciąć
kawałek ścieżki muzycznej z filmu?
A jeśli tak to jaki?


A czy to nie będzie pitactwo? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 18:44, Comatus napisał:

A czy to nie będzie pitactwo? ;-)


Chyba nie bo podoba mi się muzyka z jednego filmu { nie pirata } a nie chce mi się zawsze włączać go i szukać momentu gdy ona leci. Dlatego chce wyciąć mieć go jedynie jako mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:51, no-to-gramy napisał:

a gdzie można bez problemu ściagnąć pełną wersje programu Ivona?? prosze też o krótką instrukcje
jak zainstalować


A nie można. Chyba że przez jakies programy typu..ale to raczej nie legalne , bo za pałną versje Ivony trzeba zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:40, no-to-gramy napisał:

GDZIE MOżNA BY BYłO UPODOBNIC XP DO VISTY?? KIEDYś SIE PYTAłEM ALE NIE MOGE ZNALEźć TEMATU
I NIE SPISAłEM LINKA


Tu masz nawet dosc stabilny i sprawdzony temacik do xp jako viste
http://www.download.net.pl/2315/Universal-Vista-Inspirat-Brico-Pack/

! ! !Przeczytaj dokladnie dokumentacje! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:31, Rider of Rohan napisał:

Hej. Znacie jakis dobry program do nagrywania dzwieku z kompa? Tylko nie windowsowski rejestrator
dzwieku ;)

Audacity jest dobry na wszystko co związane z dźwiękiem, należy tylko odpowiednio ustawić źródło dźwięku na głównym toolbarze (z listy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Jak sie nazywa taki programik na xp, który blokuje te wkurzające chmurki co wyskakują przy zegarze, a takze ze windows nie chce wysylac raportu o błędach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 11:30, Bartkula napisał:

Mam pytanko: Jak sie nazywa taki programik na xp, który blokuje te wkurzające chmurki co wyskakują
przy zegarze, a takze ze windows nie chce wysylac raportu o błędach?

XP-Antispy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować