Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 22:45, Pitkit napisał:

Szukam programu dzięki któremu mógłbym zmienić boot screen w windowsa XP.


Sprawdź BootSkin - może z XP współpracuje lepiej, niż z 2000 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę pobrać program jetAudio 7.5.2 Basic, ale nie mogę FF wyświetla mi komunikat, że ich serwer padł. Może ktoś dać mi linka do mirrora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:25, Szumi 12 napisał:

Witam

Mam pytanie. Czy zna ktoś jakiś program do nauki gry na Gitarze?

No jest Guitar pro... ale z tego co wiem, za darmo jest tylko demo, które i tak pozwala na dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki prblrm posiadam program fotostation byl on wersja Freeware ale bo srpobieniu aktualizacj program zada klucza i zaczyna odliczac dni. Program odinstalowalem i zainstalowalem go na nowo jednak system zapamietal i znowu jest po staremu (czyli odlicza dni) czy jest szansa aby program dzialal jak trzeba (format nie wchodzi w gre moze jest inny sposob?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:57, Mate0 napisał:

Mam taki prblrm posiadam program fotostation byl on wersja Freeware ale bo srpobieniu
aktualizacj program zada klucza i zaczyna odliczac dni. Program odinstalowalem i zainstalowalem
go na nowo jednak system zapamietal i znowu jest po staremu (czyli odlicza dni) czy jest
szansa aby program dzialal jak trzeba (format nie wchodzi w gre moze jest inny sposob?)



Bardzo możliwe, że zainstalowałeś nie kolejną wersję free tylko podsunęli ci aktualizację do wersji komercyjnej (ja przez pomyłkę zainstalowałem kiedyś komercjala Any Video Converter)

Zapisy mogą być w katalogu np. danych aplikacji w twoim profilu (trzeba sprawdzić i ewentualnie usunąć) lub w rejestrze (tu polecam np. CCleaner) przeczyścić rejestry.
To powinno Ci pozwolić na zainstalowanie wersji free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Unlockerem. Mając Viste po instalacji program integrował się z menu kontekstowym systemu i po kliknięciu prawym przyciskiem na ikonę miałem opcją Unlocker, a teraz nie mam jej w menu. Jedyna zmiana to to, że teraz używam 7 nie Visty. Instalowałem parę razy. Wie ktoś co można z tym zrobić?
Dobra, wyczytałem, że nie działa na x64. Szkoda... Znalałem w zastępstwie Lock Hunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 20:26, Buchomodozor napisał:

Witam, poszukuję programu, kttory moglby raz na jakis czas ''wciskac'' F''y, (F1, F2
etc.) z roznym czasem, np f1 raz na pol sekundy, f2 zas raz na 5 minut. Jest cos takiego?


Poszukaj odpowiadającej Ci wersji programu "Klikacz". Służy głównie do klikania myszką, ale można w nim także ustawić wciskanie klawiatury. Jednak z tego co pamiętam to minimalny czas między wciśnięciami wynosi sekundę. Jeśli wprowadzisz w nim odpowiednią formułę to powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Polećcie mi jakiś dobry freeware do edycji filmów, dodawania przejść, zwalniania fragmentów, ...
Tylko nie mówcie o WMM, bo jest dla mnie za słaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś mało obciążający i wygodny program do protokołu gg?

Zwykłe gg mi żre dużo ramu, nie mogę oglądać yt, na tlenie pytają się mnie ludzie czemu ich zablokowałem, macie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:24, zerohunter napisał:

Znacie jakiś mało obciążający i wygodny program do protokołu gg?

Zwykłe gg mi żre dużo ramu, nie mogę oglądać yt, na tlenie pytają się mnie ludzie czemu
ich zablokowałem, macie coś?


A kasujesz co jakiś czas archiwum GG? Można w ten sposób zwolnić kilkadziesiąt MB z pamięci RAM.
Niestety sam też szukam dobrej alternatywy dla GG, ale brak dobrego programu zastępczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno miałem reinstall sysu, kumple się mnie pytali czemu ich na tlenie zablokowałem, to zainstalowałem gg, problem minął ale mi nawet filmiki z yt nie idą płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:57, zerohunter napisał:

Właśnie niedawno miałem reinstall sysu, kumple się mnie pytali czemu ich na tlenie zablokowałem,
to zainstalowałem gg, problem minął ale mi nawet filmiki z yt nie idą płynnie.


Może zwiększ rozmiar pliku stronicowania pamięci wirtualnej i będzie lepiej. Zawsze warto zmienić to ustawienie po reinstalce systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo

Znacie może jakiś darmowy program do nagrywania filmów (chodzi mi o dokumentacje mojego grania :D)?
I niech może troche dłużej nagrywać niż fraps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować