Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Medieval Total War- Temat ogólny

321 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 14:08, Galadin napisał:

Mnie też szlag trafia. Mam tą wersję dvd Złota Edycja, taki ucieszony byłem, ale gra się wysypuje
często. Pisałem do CDP i kazali zrobić porządek z ffdshow, ale to nic nie dało, zmiana sterowników
też nic. No i jak mam pograć? Albo..czy mogę oddać grę i odzyskać pieniądze lub zamienić na
inną? Po co mi źle niedziałający produkt? A ciekawe czy posiadacze kart od ATI mają też te
problemy?

Mi napisali, aby zmienić sterowniki nie na wersję najnowszą, tylko tą o stopień starszą. Ale że medek sie instaluje długo, a że go już wtedy odinstalowałem, to dalej próbować mi się nie chciało, więc tej porady już nie sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:37, kordzio1 napisał:

Mi napisali, aby zmienić sterowniki nie na wersję najnowszą, tylko tą o stopień starszą. Ale
że medek sie instaluje długo, a że go już wtedy odinstalowałem, to dalej próbować mi się nie
chciało, więc tej porady już nie sprawdzałem


Czy starsza czy nowsza, czy bardzo stara - nigdy nie ma pewności że będzie działać. A ciekawe czy wersja zwykła angielska działała jak należy? I od kogo teraz można żądać wyjaśnień? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:55, Galadin napisał:

> Mi napisali, aby zmienić sterowniki nie na wersję najnowszą, tylko tą o stopień starszą.
Ale
> że medek sie instaluje długo, a że go już wtedy odinstalowałem, to dalej próbować mi się
nie
> chciało, więc tej porady już nie sprawdzałem

Czy starsza czy nowsza, czy bardzo stara - nigdy nie ma pewności że będzie działać. A ciekawe
czy wersja zwykła angielska działała jak należy? I od kogo teraz można żądać wyjaśnień? :(

Z tego co mi napisali, to problem był w wersji z najnowszym patchem, na razie się nie zajmuję tym, bo myślę o zmianie kompa i nie chce mi się teraz znowu bawić, jak może się okazać, że gra na nowej karcie nie pójdzie :). A co z tym zrobić nie wiem, za grę zapłaciłem 13zł w promocji, to aż szkoda by mi było płacić za jakieś koszty przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:41, Artpet napisał:

świetna gra, tylko na razie mogę sobie tylko okładkę obejrzeć.
przy instalacji dostaje taki meldunek:
-
1155: Nie znaleziono pliku
E:\Medieval - TotalWar-Zlota Edycja.msi

-
Moze ktoś mi pomoże
próbowałem też metody z twardego dysku ale bez skutku.
A co do serwisu pomocy na gram.pl- ponieważ klucz rejestracji aktywowałem nie mogę bezpośrednio
pod linkiem "Pomoc" prosic o wsparcie techniczne.
Nie piszcie mi droga redakcjo ze powinienem użyć wyszukiwarki bo mojego problemu nie znalazłem


No co, nic?... czy móglby ktos z redakcji dac mi w koncu odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wczoraj wieczorem zainstalowalem sobie M:TW - ZE i co jakis czas podczaskonca tury lub ladowania pola bitwy wyskakiwal mi pulpit. Zmienilem rozdzielczosc na 1024x768x32 i jest jak narazie ok. Chcialem wylaczyc ffdshow dla Medievala ... ALE ... nie mam ffdshow w menu Start. Niezle nie? Chyba nie musze reinstalowac XP? A moze jestem kiepskim uzytkownikiem kompa i w pomocy byl "skok" krotego ja nei rozumiem :) ?

pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem (jak większość) ze Złotą Edycją. Mogę odpalać bitwy, ale nie kampanię, choć raz udało mi się samouczek kampanii... raz. Przeczytałem poprzednie wypowiedzi, jednakże wciąż nie jestem pewien co dokładnie zrobić (błąd Medival_TW.EXE).

Windows XP Home Edition
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 1500MHz
640MB RAM
NVIDIA GeForce FX 5200
DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy MTW i nie tylko.:) Mam problem z Złotą Edycją. Zainstalowałem sobie grę,włączyłem zagrałem kilka bitew i zacząłem kampanię. Gram sobie i nagle gra się wywaliła do Windowsa i pokazuje że błąd aplikacji i ,,wyślij komunikat o błędach do Microsoft-u''''. Czy macie na tą jakąkolwiek radę?Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co jest kod w Medievalu z NXK?
w shogunie trzeba bylo go wpisac po instalacji... Medievala zainstalowalem, odpalilem i o kod nie wołał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem jakiego tu nie znalazłem i nie wiem co z nim zrobić.
Mianowicie. Mogę grę zainstalować i uruchomić, mogę zacząć grać, ale gdy dochodzi do potyczki wszystko się wali
Konkretniej chodzi o to, że wyświetla mi się pole bitwy, widzę swoje wojsko, walka się rozpoczyna, ale ja nie mogę w niej kierować swoimi wojskami. Klikając bezpośrednio na jakieś jednostki nic się nie dzieje, mogę je wybrać dopiero po kliknięciu w ikonę po lewej na dole (te co reprezentują moje jednostki) ale wtedy i tak nic to nie daje, bo nie mogę wydawać jakichkolwiek rozkazów. Czy to przemarszu, czy ataku, po prostu nic. Klikam gdzie popadnie i czasem nie wiem jakim cudem moje wojska zaczynają się poruszać. Inny problem, choć nie tak beznadziejny, to taki, że ikony reprezentujące moje wojsko robią się przeźroczyste gdy pod nimi znajdują się jakieś jednostki, co można na to poradzić. Proszę o pomoc bo gra jest fajna, ale nie mogę w nią w pełni grać na swoim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dokładnie ten sam problem co kolega Taszczu wszystko działa pięknie tylko sterowanie podczas walki niedziała.
zupełnie nie wiem czemu. Ale nie moge kliknać na swoe wojska a jak je zaznacze przez ikonke i wydam rozkz marszu to ida ale w zupelnie inna strone :) A o ataku innych jednostek to juz mozna pomarzyc bo moze sie to udac tylko i wylacznie przez przypadek jak kikasz po calym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam taki błąd jak wiele osób. Medieval wyłącza się pdoczas ładowania kampanii. Zna ktoś rozwiązanie? Jeśli nie, to proszę łaskawie o zwrot pieniędzy. Nie po to kupywałem towar, by nie móc go użyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli od czerwca (kiedy to pisałem w tym temacie o moich bug''ach), nic się nie zmieniło:/ Ja już dawno odinstalowałem tę gierkę. Zapowiadała się super, ale te wszystkie problemy powodowały, że nie było z niej żadnej przyjemności:( Panowie nie chcę was dobijac, ale w tej sprawie nie da się, już nic więcej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:45, Komandor napisał:

Czyli od czerwca (kiedy to pisałem w tym temacie o moich bug''ach), nic się nie zmieniło:/
Ja już dawno odinstalowałem tę gierkę. Zapowiadała się super, ale te wszystkie problemy powodowały,
że nie było z niej żadnej przyjemności:( Panowie nie chcę was dobijac, ale w tej sprawie nie
da się, już nic więcej zrobic.


No niestety. Szlag mnie trafia, że nikt za grę odpowiedzialny nic w tym kierunku nie robi. Sam chciałbym najpierw pobawić się w MTW zanim przejdę na MTW2. Jeszcze sprawdzę jak chodzi na laptopie, ale pewnie znowu wróci na półkę i będzie się kurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem powyższe posty i mam jedno zasadnicze pytanie.... dlaczego dystrybutor, mając wiedzę o uszkodzonej partii towaru, nie wycofał go z rynku (czyli sklepów)? jest to ewidentne wyłudzenie pieniędzy! podawane sposoby na uruchomienie gry są błędne, nie sprawdzają się... jest to najzwyklejsze mydlenie oczu nabywcom. to tyle mojego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:31, Sokr@tes napisał:

przeczytałem powyższe posty i mam jedno zasadnicze pytanie.... dlaczego dystrybutor, mając
wiedzę o uszkodzonej partii towaru, nie wycofał go z rynku (czyli sklepów)?
jest to ewidentne
wyłudzenie pieniędzy! podawane sposoby na uruchomienie gry są błędne, nie sprawdzają się...
jest to najzwyklejsze mydlenie oczu nabywcom. to tyle mojego komentarza...


przeczytaj forum :) dzisiejsze CDP to już nie to samo CDP co dwa lata temu - niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:37, kordzio1 napisał:

> Mnie też szlag trafia. Mam tą wersję dvd Złota Edycja, taki ucieszony byłem, ale gra się
wysypuje
> często. Pisałem do CDP i kazali zrobić porządek z ffdshow, ale to nic nie dało, zmiana
sterowników
> też nic. No i jak mam pograć? Albo..czy mogę oddać grę i odzyskać pieniądze lub zamienić
na
> inną? Po co mi źle niedziałający produkt? A ciekawe czy posiadacze kart od ATI mają też
te
> problemy?
>
Mi napisali, aby zmienić sterowniki nie na wersję najnowszą, tylko tą o stopień starszą. Ale
że medek sie instaluje długo, a że go już wtedy odinstalowałem, to dalej próbować mi się nie
chciało, więc tej porady już nie sprawdzałem


mam taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie bardzo dziwne problemy z grą a ja nie mam ładnie mi śmiga bitwy się nie zacinają.
A kompa mam słabego i starego.Procesor 1,8 MHz,pamięć 256 RAM i GeForce 4MX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:37, damian376 napisał:

Macie bardzo dziwne problemy z grą a ja nie mam ładnie mi śmiga bitwy się nie zacinają.
A kompa mam słabego i starego.Procesor 1,8 MHz,pamięć 256 RAM i GeForce 4MX

No bo problem pojawia się zazwyczaj przy nowszych kartach i nowszych sterach, ja jak miałem proc 800MHz i kartę tnt2 + 128RAM to mi chodziło także nieźle, a teraz niestety ne mogę sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego podczas gry w sieci lokalnej nie wyświetlają mi się serwery gdzie można dołączyć i jak wpisywać numer seryjny jak się gra na Game Spy to jest napisane że wpisałem błędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować