Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenzura C&C 3 w Niemczech

102 postów w tym temacie

A narzekają na nasz kraj... cudze chwalicie swego nie znacie
BTW: Twórcy mimo wszystko nie powinni wprowadzać takich jednostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 19:51, Dowodca_Pawel napisał:

Mam nadzieje, że to był żart. Tak czy siak mały udany.

O to przepraszam bardzo, tak pozwólmy Niemcom grać w najbrutalniejsze gry, może jak będziemy mieli trochę więcej szczęścia to nie wybuchnie 3 wojna światowa...
Musisz to zrozumieć, że im nie wolno podstawiać agresji pod nos, zauważ, ile pieniędzy rząd niemiecki wydaje na różnorodne zabawy tylko po to, aby ich czymś zająć, by im przypadkiem coś rasistowskiego do głowy ie wpadło.
Historia ukazała nam co oni potrafią i myślę, że im mniej takich brutalnych gier na ich rynku tym większy spokój dla całego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tak w Polsce!!! We wszystkich brutalnych FPSach ludzi zastąpić zombiakami! W Dark Messiah''u dać zamiast rycerzy zombiaki (100 zombi w te 100 we wte)! W NWN jest krew! Zastąpić bitą śmietaną,a pająki... Czymkolwiek! W końcu od tego można jakiejś arachnofobii dostać ;-) Mówię wam, wy będziecie chcieli żeby tylko taka cenzura była , jak zobaczycie w końcu tę ustawę o brutalność w grach co ją Romek szykuje to dopiero będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh głupota po co oni to robią ah Niemiecki narodzie apeluje do ciebie żebyście przestali wasi gracze mają małą frajde z grania w ocenzurowane gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jessu, a jak kiedyś wydawali Carmageddon (swoją drogą - beznadziejna gra), nie zgodzono się jej wydać w RFN-ie (stare zwyczaje, wybaczcie...)! Obłaskawiono cenzurę ludźmi zmienionymi w zombie i krwią na zielono... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech się boją bo jest tam wielu wyznawców islamu. Nie chcą po prostu eksponować tego co faktycznie dzieje się na Bliskim Wschodzie. U nas to na szczęscie nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już musicie wieszać na kimś psy, to może nie na Niemcach jako na narodzie? spoko - pośmialiśmy się z ich "wrodzonej agresji, która się uwidoczniła w II w. ś" ale może staczy.. ja im raczej współczuję - to przecież nie jest wymysł narodu, tylko kilku polityków.. pamiętajcie - nas też to jutro może spotkać! :>

poza tym.. jedziecie tu wszyscy po Niemcach, a pewnie co druga osoba ma tam rodzinę/znajomych, połowa byłaby fest szczęśliwa, gdyby mogła się wyrwać z tego dołka pośrodku Europy (czyt. Polski) i zamieszkać właśnie w Dojczach, a druga połowa i tak pojedzie tam w wakacje do roboty.. i który naród jest naprawdę dziwny?

: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cenzura jakaś taka sztuczna - jakby na pokaz. W grze w której, chodzi między innymi o masowe rzezie cenzurować jakąś tam mało przydatną jednostkę samobójczą... Na pierwszym planie masowe zabijanie, ale jest ok. bo koleś co wysadza budynek w tle NIE jest już samobójcą. Brawo. To już lepiej ocenzurować WSZYSTKO i zostawić samobójców, jeśli chodzi o wpływ gier komputerowych na społeczeństwo. Wysadzą się i po krzyku. Nie popieram gier w których chodzi tylko o przemoc dla przemocy, ale nie mam zamiaru grać w Command & Conquer 4: Teletubies Wars w którym chodzi o to kto ma większy telewizor na tyłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni takim podejsciem zachecaja niemcow do piractwa ;/

gdyby u nas takie cos wprowadzili piraty mialby prawie kazdy... Chociaz teraz tez malo to ich nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to troche dziwne... to w co oni graja? W szachy napewno nie ;-) jaka bedzie ich animacja- ze nie beda ginac??;P a np w wersji sprzedawanej w Polsce beda ginac? xD (wole ginacych) Moze beda hmm "nie wyszkolonymi komandosami" :) ktorzy nie beda umiec detonowac bomb i beda padac :) chcialbym to zobaczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 18:34, Selv napisał:

a moze piechota bedzie mdlec i bedzie kareta ich zabierac?
Paranoja


LOL ... PARANOJA indeed ;-).

Ale z drugiej strony wiecie ... teraz o samobójcach jest dość głośno, więc ludzie starają się, aby tego typu rzeczy nie dostawały się do umysłów młodych. Chociaż mimo wszystko, to i tak jest głupota co się w niemczech dzieje.
BTW, pamięta ktoś tekst o niemcach z South Park : The Movie w momencie, kiedy któras z postaci trafiła w necie na pewien ... filmik ? ;-P To by się nawet zgadzało.
A może po prostu niemcy wiedzą sami, jak bardzo agresywną są nacją i dlatego tyle tam cenzury, walki z przemocą, itd. :-). To tez mogloby się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak BTW ,przez takie coś przecież szerzy się piractwo... czyż nie? takie Gears of War ,całkowicie zabronione ,a przecież nie każdy niemiec kupi gre za granicą... pewnie piraci się cieszą (chociaż wiem ,że w porównaniu do nas to tam zaledwie jest może kropelka piractwa). Ale cóż hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że to kiedyś spotka także polskich graczy. Niby, nic wielkiego nie zostało zmienione, jednak dla mnie takie kroki są bardzo denerwujące, czekam aż w Gothicach będą zombie chodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Niemcy nie chca rozdrazniac swoich nowych obywateli (czyt.wyznawców islamu) których jest juz całkeim sporo w Niemczech. A czytałem rwnież że coraz wiecej Niemców przechodzi na islam ( jak dla mnie obled, wpadaja ze skrajnosci w skrajnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować