Zaloguj się, aby obserwować  
SzarQ

Sprzęt audio - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Mam ogromną prośbę. Przy moich starych słuchawkach popsuł się mikrofon. Teraz muszę kupić nowe słuchawki z mikrofonem. Zastosowanie głównie w grach, potrzebne mi są do klanu, do TeamSpeaka, więc muszę dobrze słyszeć co mówią inni, a oni dobrze słyszeć co ja mówię. Cena max. do 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ale ja powiem co ja mam i powiem czy sie opłaca ja mam Logitecha 5:1 wykorzystujące technologię FDD2
Głośniki Logitech X-530
Powiem że jestem z nich bardzo zadowolony muza jak nie wiem taki efekty że heya mam kompa u góry a sufit na dole zaczyna drgać od tej mocy , dźwięk jest przejrzysty i elegancki za tą cenę bardzo się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:09, hans olo napisał:

> Jaki polecacie wzmacniacz (dobry) tak do 500zł?
Nowy czy używany? Ile kanałów?



Obojętnie jakiś dobry... Może być albo do 500zł albo 150W..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:00, arti95 napisał:

> > Jaki polecacie wzmacniacz (dobry) tak do 500zł?
> Nowy czy używany? Ile kanałów?


Obojętnie jakiś dobry... Może być albo do 500zł albo 150W..

Ciężko na dzień dzisiejszy. Zależy ile ludzie sa w stanie za nie dać:
http://allegro.pl/item477916892_pioneer_a_207r_wzmacniacz_stereo_pilot_bcm.htm l
http://allegro.pl/item478005362_wzmacniacz_denon_pma_707_rewelacja_bialystok.html
http://allegro.pl/item479127352_denon_pma_925r_znakomity_wzmacniacz.html
ten chyba będzie najciekawszy
http://allegro.pl/item476908667_super_wzmacniacz_pioneer_a_616.html
h ttp://allegro.pl/item473026569_pioneer_a_602_elektrownia_piekny_stan.html

Jeśli idzie o 5.1 to w tej cenie raczej ciężko o coś godnego. Ale pionek będzie dość zadowalający
http://allegro.pl/item471959543_pioneer_vsx_416_dolby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nikt nie dal mi odp na wczesniejsze alee..... fundusze sa juz wieksze wiec teraz szukam dobrego wzmacniacza dyskotekowego do 500zl....

PS: Szukalbym tez dobrych kolumn dopasowanych do wzmacniacza, narazie bez ustalonej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...
Mam głośniki pak-112 (dj-ski sprzęt) i po dłuższym, głośnym użytkowaniu glośniki są ciepłe.. wręcz nawet gorące.. I otóż pytanie czy powinny być takie czy powinienem je chlodzić jakimś wentylatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:14, Zabuza95 napisał:

Pytanie...
Mam głośniki pak-112 (dj-ski sprzęt) i po dłuższym, głośnym użytkowaniu glośniki są
ciepłe.. wręcz nawet gorące.. I otóż pytanie czy powinny być takie czy powinienem je
chlodzić jakimś wentylatorem?

Bez przesady, cewki nie palą się od odrobiny zaduchu, to nie tranzystory. Z resztą jak sobie wyobrażasz chłodzenie głośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 02:48, hans olo napisał:

> Pytanie...
> Mam głośniki pak-112 (dj-ski sprzęt) i po dłuższym, głośnym użytkowaniu glośniki

> ciepłe.. wręcz nawet gorące.. I otóż pytanie czy powinny być takie czy powinienem
je
> chlodzić jakimś wentylatorem?
Bez przesady, cewki nie palą się od odrobiny zaduchu, to nie tranzystory. Z resztą jak
sobie wyobrażasz chłodzenie głośnika?



Nieno bo ktoś mi tam mówił kiedyś że jak radiatory się przegrzeją to oznaka że się głośniki przegrzewają... A ja z głośnikami aktywanymi nie miałem jeszcze do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 11:32, Zabuza95 napisał:

Nieno bo ktoś mi tam mówił kiedyś że jak radiatory się przegrzeją to oznaka że się głośniki
przegrzewają... A ja z głośnikami aktywanymi nie miałem jeszcze do czynienia ;)

No i teraz jaśniej. To nie głośnik Ci sie grzeje tylko jego wbudowany wzmacniacz, ale to normalne. Wzmacniacze to diablo grzejne urządzenia. Radiatory powinny starczyć i raczej się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie słuchawki, ale po podłączeniu nie działają. Komp w ogóle ich nie wykrył, a raczej dobrze podłączyłem. Te różowe do różowego wejścia, zielone do zielonego. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:52, Ecko09 napisał:

Witam. Kupiłem sobie słuchawki, ale po podłączeniu nie działają. Komp w ogóle ich nie
wykrył, a raczej dobrze podłączyłem. Te różowe do różowego wejścia, zielone do zielonego.
Co jest grane?



A audio w kompie masz sprawne?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:09, Zabuza95 napisał:

> Witam. Kupiłem sobie słuchawki, ale po podłączeniu nie działają. Komp w ogóle ich
nie
> wykrył, a raczej dobrze podłączyłem. Te różowe do różowego wejścia, zielone do zielonego.

> Co jest grane?


A audio w kompie masz sprawne?/


Eee...no raczej. Głośniki działają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:52, Zabuza95 napisał:

A próbowałeś słuchawek na innym komputerze/urządzeniu?/


Nie, może coś na karcie dźwiękowej jest nie tak, coś przełączyć czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować