Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co trzeci dorosły Amerykanin podłączony do sieci ma konsolę

13 postów w tym temacie

Nic dziwnego, skoro Xpudło można mieć już od ponad roku, dostępna duża ilość gier...nie to co ps3, ale że Nintendo ma o 0,4 miliona więcej odwiedzających??? Wii rulez ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na oficjalne strony producentów konsol zaglądam rzadko, chyba tylko podczas jakiś ciekawych akcji reklamowych... Jeśli pojawiają się na nich jakieś ważne informacje, chwilę później można je znaleźć na innych stronach informacyjnych. Aż takim fanbojem Sony, co by im licznik na głównej nabijać, nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 11:48, gogowitczak napisał:

no kolejna ciekawa ankieta na gram.pl :) a tak btw - po co im konsole? PC rulezzz :P



Po co konsole?

Do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP czasami daje ciała (skrywanie daty premiery TDU na przykład :P ) ale ogólnie to zasługujecie na pochwały: mimo że jesteście "zaledwie" dystrybutorem gier, to prowadzicie bodajże najciekawszy serwis z nowinkami ze świata elektronicznej rozgrywki. Czytywałem oprócz Was również Imperium Gier ale teraz to mogę się tylko śmiać płacząc równocześnie jak widzę tą ich okrutną amatorszczyznę... no nic, nie bierzcie z nich przykładu tylko działajcie dalej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować