Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars w polskiej wersji językowej

44 postów w tym temacie

Od dwóch tygodni mam w domy właśnie taką wersję. Nie powiem, dobre wydanie i dość bogate jak na 99zł. Opis w sklepie widzę że jest nieaktualny bo dostałem DVD z grą a nie dwa cd a do tego soundtrack, bonusowe itemy aktywowane kluczem, plakat, instrukcję 150 stron i kartę z klawiszologią oraz komendami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wy myślicie że żeby grać w PL trzeba dopiero teraz kupić grę?
2. Polska wersja jest moim zdaniem mocno niedopracowana i gram na angielskiej. "Powiedz co ci nie pasuje" - powiecie. A jakim prawem mam się wysilać i wypisywać wszystkie błędy - płaci mi ktoś za to? Nie, a tym co robili spolszczenie płacą więc niech oni się zastanowią nad swoim dziełem. Że niby dla własnej satysfakcji? Pełną satysfakcję uzyskuję grając w wersję angielską więc to też mnie nie rusza.
3. Moim zdaniem bonusowe itemy powinni dostać ci, którzy kupili grę wcześniej. Dlaczego dopiero teraz nakłaniać ludzi do kupna bonusami? Czuję się pokrzywdzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 12:54, Geglash napisał:

3. Moim zdaniem bonusowe itemy powinni dostać ci, którzy kupili grę wcześniej. Dlaczego dopiero
teraz nakłaniać ludzi do kupna bonusami? Czuję się pokrzywdzony :P

Za 4,5 Euro masz te bonusy w Guild Wars Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 12:12, destro177 napisał:

Od dwóch tygodni mam w domy właśnie taką wersję. Nie powiem, dobre wydanie i dość bogate jak
na 99zł. Opis w sklepie widzę że jest nieaktualny bo dostałem DVD z grą a nie dwa cd a do tego
soundtrack, bonusowe itemy aktywowane kluczem, plakat, instrukcję 150 stron i kartę z klawiszologią
oraz komendami,


To samo, tylko że za 60 zł w MM. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 13:57, Gol Galad napisał:

a Guild Wars to CORPG >.<


Nazywanie GW grą MMO to jawna jej nieznajomość :d

Jak chcecie MMO to zobaczcie WOWa albo Lineage 2 ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 14:32, joca-m napisał:

> a Guild Wars to CORPG >.<

Nazywanie GW grą MMO to jawna jej nieznajomość :d

Jak chcecie MMO to zobaczcie WOWa albo Lineage 2 ~~


Widzę, że chciałeś wybujać ale nie udało Ci się :) Guild Wars to jak najbardziej MMO. GW to nie MMORPG, ale MMO jak najbardziej! Przetłumacz sobie skrót:
MMO - Massively Multiplayer Online :-)
A CORPG to podgatunek MMO :)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, pisza o czyms co juz w sumie teraz niewielu chyba obchodzi (kto uzywa polskiej to i tak bedzie uzywal, a ci ktorzy uzywaja ang i tak maja to gdzies), a po drodze zapomniano (oh ah) o polskich disach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moj kumpel powiedzial mi, ze jest juz chyba GW:N po Polsku. Wiec wlaczylem, wchodze w opcje --> język --> Polski :D. I dziala! Dzieki CDP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobic jakis bonusik dla tych, ktorzy zakupili wersje angielska.. Mi to troche doskwiera, no bo co w koncu, w srodku (tj. w grze) wszystko po polskiemu, a cala reszta typu ksiazeczki w ogole nie przetlumaczone?! Czym tu sie chwalic przed kolegami, taki niby pierwszy MMO przetlumaczony, a ci pod nosem "eheh, no jasne, jasne.."
Bo ja wiem, trade angielska wersje na pol. za free, czy tam moze polskie dystrykty.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować