Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 12:26, HumanGhost napisał:

Temat jest o okazjach. Widzieliście stronę internetową Empiku? Ciekawe produkty można zamówić
i to bez kosztów przesyłki w dostawie kurierem. Ja dziś zamówiłem sobie ksiażkę i Guild Wars
za 99zł (!). :-)


zerkalem ale nie widzialem tej darmowej wysylki. mozesz napisac cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:41, D2T napisał:

zerkalem ale nie widzialem tej darmowej wysylki. mozesz napisac cos wiecej?


Przesyłka jest darmowa w przypadku odbioru jej w salonie Empiku w swoim mieście albo w przypadku przesyłki kurierem. Dostałem takie potwierdzenie zamówienia:
------------------------------------------------
Koszt dostawy / przesyłki: 0 PLN
Kwota do zapłaty: XX.XX PLN

Wybrana forma płatności: Przy odbiorze
Sposób dostarczenia: Przesyłka kurierska
-------------------------------------------------
Tak więc Empik pod względem sklepów internetowych wysuwa się na czołówkę według mnie. Cena tej książki zamówionej przeze mnie jest niższa o 10zł niż w księgarni w moim mieście a cena GW niższa o 29zł niż sugerowana cena detaliczna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:45, HumanGhost napisał:

> zerkalem ale nie widzialem tej darmowej wysylki. mozesz napisac cos wiecej?

Przesyłka jest darmowa w przypadku odbioru jej w salonie Empiku


No tak, czyli przesylka jest darmowa, wtedy gdy jej nie ma. Ciezko zebys placil za wysylke i musial jechac do sklepu po odbior.

Dla mnie jednak mozliwosc zalatwienia czegos bez wychodzenia z domu jest warta duzo wiecej nic koszt przesylki pocztowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś chyba do końca. Zerowy koszt przesyłki jest kiedy odbierasz paczkę w salonie Empik jak również kiedy kurier przynosi Ci ją pod same drzwi.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:58, HumanGhost napisał:

Nie zrozumiałeś chyba do końca. Zerowy koszt przesyłki jest kiedy odbierasz paczkę w salonie
Empik jak również kiedy kurier przynosi Ci ją pod same drzwi.
:-)


sprawdziłem przed chwilą i nie jest tak jak mówisz

Wartość zamówienia PLN 129.90
Rabat EMPiK.com PLN 29.91
Dopłata za przesyłkę PLN 11.00
DO ZAPŁATY PLN 110.99

jakoś nie widze tu DARMOWEGO kuriera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 13:18, D2T napisał:

jakoś nie widze tu DARMOWEGO kuriera....


Hehe dziwne faktycznie, bo jakoś tu widze darmowego kuriera:
" Dopłata dla: Przesyłka kurierska krajowa 0.00 PLN " - takie pole figuruje w moich zamówieniach. To samo jest w mailu potwierdzającym zamówienie. A jaką formę płatności wybrałeś? Bo ja "Za pobraniem". W przypadku płatności przelwem lub kartą jest opłata 11zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 14:12, HumanGhost napisał:

Hehe dziwne faktycznie, bo jakoś tu widze darmowego kuriera:
" Dopłata dla: Przesyłka kurierska krajowa 0.00 PLN " - takie pole figuruje w moich zamówieniach.
To samo jest w mailu potwierdzającym zamówienie. A jaką formę płatności wybrałeś? Bo ja "Za
pobraniem". W przypadku płatności przelwem lub kartą jest opłata 11zł.


No i jak się skończyła sprawa z tym kurierem? Bo jak ja zamawiałem w Empiku (realizacja zamówiesnia trwa, nawiasem mówiąc, straaaasznie dłuuuugo), to zero opłat było tylko przy odbiorze przesyłki osobiście w salonie Empiku. Przysłali Ci do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się bardzo dobrze. Nic nie zapłacilem za przesyłkę - kurier pod same drzwi. Realizacja trwała jakiś tydzień z tego co pamiętam, ale w sumie to nie aż tak długo. Co ciekawe ceny w sklepie internetowym są lepsze niż normalnie w Empiku. No i zdarzają sie niezłe promocje. Ja teraz zamawiam przez net. Poczekam tydzien, ale trochę będę oszczędzać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 10:49, Abi Dalzim napisał:

A na jaką kwotę zamówiłeś? Może przy dużym zamówieniu tną koszty przesyłki?


Aaa no właśnie. Teraz patrze i dodali info, którego wcześniej nie było, że za przesyłki powyżej 100zł nie pobierają opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 10:52, HumanGhost napisał:

Aaa no właśnie. Teraz patrze i dodali info, którego wcześniej nie było, że za przesyłki powyżej
100zł nie pobierają opłat.


Kurczę, to ja też tego nie widziałem i jak zamawiałem ostatnio (na 94 zł), to musiałem gnać do Empiku, żeby nie płacić za przesyłkę. Ale mimo to sie bardzo opłacało, bo ceny są rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj idę sobie z kolegą po prezenty na jutro dla dziewczyn z mojej klasy(dzień kobiet) i wchodzę do saloniku prasowego. już miałem wychodzić, kiedy zobaczyłem DVDBoxy. Podeszłem popatrzałem i zobaczyłem: Bad Boys II. Spytałem po ile. 14,90 zł. Normalnie musiałem kupić! Teraz w to gram i cieszę się z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam internetowy sklep www.wirtus.pl - kupiłem tam niedawno sporo zaległych gierek za 150zł, a warte były grubo ponad 200zł. Jednak najlepsza ich oferta dotyczy gier "starszych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:40, graczomaniak napisał:

Ja zamówiłem na wirtusie 2 gry i do każdej dostałem gratis taki sam. Chyba to byli piraci z
karaibów.:)


To masz szczęście, bo ja jako gratis dostałem grę ... Grom PL ;). Ale nie grałem jeszcze, może jest zadziwiająco fajna :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Słupskim Empiku była niedawno złota edycja Gothic II + NK za 59,90, ale jak przyszedłem z kasą to wróciło do 100-wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 19:24, Igor FCBayern napisał:

W Słupskim Empiku była niedawno złota edycja Gothic II + NK za 59,90, ale jak przyszedłem z
kasą to wróciło do 100-wy :(


Trzeva się było targować :].
W każdym razie przeważnie poważny ton czy lekka awantura kończy się jak nie wyjściem na swoje finansowo to przynajmniej poprawienia sobie ego :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować