Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Witam. Ostatnio znalazłem w Selgrosie HIT! Deawoo 20'' za 350 zyla, ale skoro taki HIT istnieje tu, to może znacie inne sklepy z telewizorami ok. 20'' cali do pokoju, nie drożej niż 400 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Właśnie mam przed sobą gazetkę z Tesco z trójmiasta i na pierwszej stronie stoi jak byk iż od 2 stycznia mają wyprzedaż. W związku z tym konsola X360 w wersji Core kosztuje 549,00 PLN. Wydaje mi się że oferta jest kusząca.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:36, arekskate napisał:

To uwaga ... w Tesco Xbox Core będzie po 499 zł! Przynajmniej u mnie we Włocławku będą 3 sztuki,
już moi koledzy walczą o nie :P



500ł?! OMG... Niesamowita cena... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie mega obniżek cen konsol Microsoftu, zamieszczam tutaj wycinek z reklamówki olsztyńskiego Carrefouru (tak to się pisze?). Skanowałem przy okazji tego, że kolega niedawno kupił używaną konsolę z kilkoma grami i dwoma padami (w tym jeden bezprzewodowy) za około 800zł. Dowiedziałem się od niego tyle, że to "propaganda żydowska".

Oferta dawno nie ważna, ale jako, że toczy się właśnie dyskusja na ten temat - zamieszczam:

20071230234917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych obniżek X360. Czy czekają nas następne obniżki cen tej konsoli? (chodzi mi o cenę sugerowaną). A może chcą się pozbyć tych wersji konsol, bo zastąpić mają je nowe wersje bez niesławnego RoD? Kto wie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gry i programy to w niektórych Empik-ach pozbywają się staroci dołączając je do nowych produkcji. Widziałem pakiet CM 2008 + CM 2007 za niecałe 70 zł oraz programy do nauki języka angielskiego i niemieckiego + jakiś antyvirus. W MM w dziale gry dużo pustych półek może oznaczać, że szykują sie na początku lub w połowie stycznia jakieś wyprzedaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:08, kedzior141 napisał:

A jest może w MM jakaś promocja na mp4?^^

Ja ostatnio w MM w Szczecinie widziałem Jakiś odtwarzacz mp4 Creativa za chyba 240zł 2Gb, nie wiem czy to cena promocyjna, czy tylko promocja się ograniczała do napisania na nim promocja ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe:) Ja może sobie kupię mp4 z sporym ekranikiem, 2gb pamięci, a nawet głośnikiem:) To wszystko za 170zł. W cda widziałem. Moim zdaniem warto, choć mam jeszcze na oku inny. Dlatego się rozglądam, bo może będą jakieś dobre oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak miałbym wybierać to z tym promocji raczej bym ofertę Cenegi wybrał Bioshock, Civilization IV: Beyond the Sword, Silent Hunter 4 to dość ciekawa oferta za 150zł i są to chyba jedyne gry, które mnie interesują... choć raczej poczekam na modernizację kompa, czyli, aż poprzechodzę wszystkie stare gry - a wtedy te mogą być już w tanich seriach :)
Z CDP jedynie FM2008 mnie może zainteresować, choć 70zł to i tak za dużo na managera jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować