Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

MM Kraków SP/ M1: m.in.
F.E.A.R.: Perseus Mandate 29,90

AAAAAAA - dawać mi go ;)

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

Colin McRae: DiRT 49,90
MM Chorzów m.in.
ET:QW 39

taniutko - ale za tyle można upolować na aukcji.

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

MM Częstochowa:
NN Kolekcja Wszechczasów 99zł

O rety - chyba się z pielgrzymką wybiorę !

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

MM Nowy Sącz:
TopSeller 27zł

Kupiłbym z 5 tytułów

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

MM Olsztyn:
X360 z dyskiem, padem, 2 gry 999zł

Premium za 1000 zł ?

Dnia 18.01.2008 o 10:51, Emillo2 napisał:

MM Opole: m.in.
Timeshift 44,90
WoC 44,90
Settlers NI 44,90

no nie pitol że za tyle - brać brać brać.

Szkoda że MM nie ma takich cen ogólnopolskich. Ale bym kasy stracił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na przecene Civilization Beyond The Sword .

Podstawkę kuplem w media za 39PLN. W sklepach i na allegro krzyczą sobie za dodatek 59PLN. Mimo ze jest już compllete edition za 99PLN.

Nie wiem na co te sklepy liczą ina co czekają, przecież nikt tego za 59PLN nie kupi!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:50, Ero Sennin napisał:

Widział ktoś w MM lub w Empiku w Legnicy grę Fury? To taki MMORPG ;) Jeśli tak, to po
jakiej cenie ;)

O ktoś z Legnicy ^^ A Fury nie widziałem nigdzie :/ W MM nawet nie wiedzą co to jest za gra :/ W Empikach to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Legnicy, jestem z Jawora ;) Ale jak mieszkasz w Legnicy to pewnie wiesz gdzie to :p Ale jak w Legnicy jestem to wpadam do MM czy Empika. No i tak na początku stycznia widziałem Fury w Empiku to teraz najwidoczniej już nie mają... Tylko ja głupi wtedy nawet się grą nie interesowałem, więc na grę nie spojrzałem nawet ;P A chcę retaila, bo jak się gra na darmowym koncie to są ograniczenia - handel itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio chciałem zobaczyć po ile jest ta gra. Zaglądałem do Empiku na mieście, i do tego w galerii Ferio (tam gdzie MM) i nie było tej gry, a jak pytałem w MM to nie wiedzieli co to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie przyzwoita nagrywarka dvd litoen za 59zł + Nero 7 :) Brałem dla siebie i dla kumpla, dobrze chodzi :) Na allegro ten sam model 75zł + przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:28, 143872 napisał:

W Szczecinie przyzwoita nagrywarka dvd litoen za 59zł + Nero 7 :) Brałem dla siebie i dla kumpla,
dobrze chodzi :) Na allegro ten sam model 75zł + przesyłka :)


o to rzeczywiście tanio wam wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:28, 143872 napisał:

W Szczecinie przyzwoita nagrywarka dvd litoen za 59zł + Nero 7 :) Brałem dla siebie i dla kumpla,
dobrze chodzi :) Na allegro ten sam model 75zł + przesyłka :)

Też sobei kupiłem, tylko niestety mi na razie nie działa, po podłączeniu wyskakuje kochany przez wszystkich niebieski ekran... teraz niestety nie mam czasu, bo jutro mam zaliczenie i nauka wzywa, ale jutro się pobawię z tym ustrojstwem :), były jeszcze pendrive''y 2Gb za 29zł EMTECa i zastanawiałem się czy sobie nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda :P Mi działa wszystko dobrze tylko trochę głośno chodzi :] Te pendrive''y były lipne, lepiej kupić Kingstona 4GB na allegro za 50zł :) Ja zamawiam boo miałem brać dziś ale nie brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:43, 143872 napisał:

No to szkoda :P Mi działa wszystko dobrze tylko trochę głośno chodzi :] Te pendrive''y były
lipne, lepiej kupić Kingstona 4GB na allegro za 50zł :) Ja zamawiam boo miałem brać dziś ale
nie brałem.

Ja właściwie nie potrzebuję za bardzo pendrive''a, czasami mógłby mi się tylko jeszcze przydać na uczelni, ale że niebawem kończę naukę, to akurat niecałe 30zł mógłbym wydac na niego.
U mnie prawdopodobnie będę musiał się pobawić w BIOSie żeby chodziła nagrywara, jak będę miał czas to się pobawię, jak nie będzie chodzić to sprawdzę u kogoś innego, jak nie będzie chodzić też to pójdę wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:52, NuGGet napisał:

> Widział ktoś w MM lub w Empiku w Legnicy grę Fury? To taki MMORPG ;) Jeśli tak, to po jakiej cenie ;)
O ktoś z Legnicy ^^ A Fury nie widziałem nigdzie :/ W MM nawet nie wiedzą co to jest za gra :/ W Empikach to samo :/

W Legnicy w Ferio powinny być 3 egzemplarze Fury, szczerze to wątpię by od wczoraj poszły wszystkie sztuki. Cena raczej 139,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktos wie czy jest jakas w tej wyorzedazy w mm w bydgoszczy jest tez Oblivion i czy wogole jest ostatnio jakis w mm a jak tak to za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić na stronie MM. Chyba aż takim leniem nie jesteś...
Poza tym LCD do komputera, to strata pieniędzy. Jeszcze nie wyszedł LCD lepszy w grach od starego, poczciwego CRT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 07:55, WeeDTM napisał:

Poza tym LCD do komputera, to strata pieniędzy. Jeszcze nie wyszedł LCD lepszy w grach od starego,
poczciwego CRT.

tak to prawda, trzeba iść na wysypisko i tam sobie zakupić nowego CRTeka bo nie dawno padła mi 19'''' LG CRT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:32, Emillo2 napisał:

> Poza tym LCD do komputera, to strata pieniędzy. Jeszcze nie wyszedł LCD lepszy w grach
od starego,
> poczciwego CRT.
tak to prawda, trzeba iść na wysypisko i tam sobie zakupić nowego CRTeka bo nie dawno padła
mi 19'''' LG CRT

Albo odwiedzić np. sklepy poleasingowe, można dostać bardzo dobre monitory w rozsądnych cenach, ja kupiłem NEC Multisync FE991 SB za 240zł, czy nawet trochę mniej i jestem bardzo happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:16, kordzio1 napisał:

> > Poza tym LCD do komputera, to strata pieniędzy. Jeszcze nie wyszedł LCD lepszy w
grach
> od starego,
> > poczciwego CRT.
> tak to prawda, trzeba iść na wysypisko i tam sobie zakupić nowego CRTeka bo nie dawno
padła
> mi 19'''' LG CRT
>
Albo odwiedzić np. sklepy poleasingowe, można dostać bardzo dobre monitory w rozsądnych cenach,
ja kupiłem NEC Multisync FE991 SB za 240zł, czy nawet trochę mniej i jestem bardzo happy :)


dzięki ale kupiłem LCD LG L227WT- PF i mi wystarczy, kolory są, oczu nie wypaliło, takie czasy, że lepsze wypiera tańsza technologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować