Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 12:14, The GaM3R napisał:

> W Białostockim MM baloniki, wielke szyldy "Wietrzenie magazynów" i "Urodziny MM
w Białymstoku",
> a ceny dokładnie takie same. Polecam sprawdzić promocję "-30%" w Empiku.

Tak -30% a ceny te same...

Ceny te same, dopóki nie podejdziesz do kasy. Tam odliczą Ci te 30% :) Prince of Persia X360 - 160,93 zł. Leży obok mnie ;-) Cena twardo naklejona (na stronie ta sama) 229 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:12, WorldWar3PL napisał:

> > W Białostockim MM baloniki, wielke szyldy "Wietrzenie magazynów" i "Urodziny
MM
> w Białymstoku",
> > a ceny dokładnie takie same. Polecam sprawdzić promocję "-30%" w Empiku.
>
> Tak -30% a ceny te same...
Ceny te same, dopóki nie podejdziesz do kasy. Tam odliczą Ci te 30% :) Prince of Persia
X360 - 160,93 zł. Leży obok mnie ;-) Cena twardo naklejona (na stronie ta sama) 229 zł.

O ja pier... to ja jutro biore jakąś giere :D Dzięki że mi powiedziałeś o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No problem :)
Moim promocja naprawdę świetna. Jak mówiłem, najtańszy Prince na allegro, sprowadzany aż z Anglii, to łącznie 135 zł. Czyli różnica ledwo 26 zł. Moim zdaniem, jak najbardziej warto - chociaż sama gra nie spełniła moich oczekiwań...

P.S.

Pamiętaj, nie wszystkie gry są objęte tą promocją - ale i tak jest ich trochę, głównie świeżynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:51, Mac Cry napisał:

Ech, wałkuje się to przez ostatnie dwie strony...

http://www.empik.com/promocje/multimedia/wyprzedaz?utm_source=gry_online

Łee. No to szkoda bo już myślałem że dziś jak planowałem sobie pojechać to zdobędę jakąś nową grę na nintendo DS. Może w media markcie coś wymyślą, albo w saturnie. Kiedyś tam była promocja na gry na DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja w Empiku naprawdę niezła. -30% na takiej gierce jak Civ IV: Colonization to jak dla mnie rewelacja, bo zapłacić 79.90zł, a 55zł to jest duża różnica. Promocja jednak króciutka, ledwo do jutra, ilość tytułów niewielka, ale kto się nie zorientuje ten gapa, bo same nowe tytuły.

Przy okazji się dowiedziałem, że w sprzedaży jest znowu jakieś dziwne wydanie Wiedźmina ER w sporym, czerwonym pudle z figurką w komplecie (figurka badziewna moim zdaniem). Nie wiem po ile to, bo nie było ceny na widoku, ani na pudełkach. Biorąc pod uwagę, że za tę figurkę kiedyś sobie życzyli na gramie krocie jakby ze złota była to cena pewnie raczej konkretna. Kolejna odsłona tego samego kotleta w innej panierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:30, JackXP PL napisał:

> To nie było aż takie drogie bo 149zł. W Szczecinie w Galaxy.

149zł sama figurka czy ten zestaw?


Jeśli to ten sam zestaw jaki widziałem w łódzkim empiku to jest to figurka razem z wersją rozszerzoną gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.wirtus.pl

Warhammer 40.000: Dawn of War PL Antologia - 30 zł

Titan Quest Złota Edycja PL DVD - 30 zł

F.E.A.R. Złota Edycja PL - 30 zł

Football Manager 2008 PL - 20 zł

Neverwinter Nights 2 i dodatek Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - 65 zł

SpiderMan 3 The Game - 40 zł

Splinter Cell Limitowana Edycja Kolekcjonerska PL DVD - 40 zł

Medieval II: Total War i dodatek Medieval II Total War: Królestwa - 65 zł

Command & Conquer Red Alert 3 na PC DVD - 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedzialek kupilem pakiet kolekci klasyki (hitman krwawa forsa,prey,ghost recon.byl jeszcze pakiet max payn antalogia,gta trylogia i jeszcze cos)w empiku i zamiast 75zl zaplacilem 60zl.A gry super:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 10:19, Iverson7 napisał:

Ja w poniedzialek kupilem pakiet kolekci klasyki (hitman krwawa forsa,prey,ghost recon.byl
jeszcze pakiet max payn antalogia,gta trylogia i jeszcze cos)w empiku i zamiast 75zl
zaplacilem 60zl.A gry super:).

Właściwie to taka sobie promocja, w sklepie cenegi gry z KK kosztująmax 18,90, podobnie w niektórych zwykłych sklepach- w MM sztuka kosztuje 20-22zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:02, 143872 napisał:

To nie było aż takie drogie bo 149zł. W Szczecinie w Galaxy.

Czyli dopłata za figurkę jakieś 80zł, bo sama gra też w okolicach 79-80zł. Nie tak tanio zważywszy, że Cenega wydając nowego Fallouta dołącza do kolekcjonerki figurkę, artbook i pudełko śniadaniowe pracownika Vault-Tec, a wszystko za 130zł (jak ktoś jeszcze trafi okazję) lub za 160zł (bez okazji). I w pierwszym przypadku mówimy o kotlecie sprzed roku, a w drugim o świeżynce. Dziwnymi drogami chadzają umysły z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co dziwnymi, ale wyboru nie mają bo co innego niż WIEDZMIN, gdyż w końcu to ten WIEDZMIN- widzisz tu przekaz podprogowy?? hehe ja sie nie dałem i nie grałem w wiedzmina, zwłaszcza jak moi kumple po kupieniu ( a sa to koneserzy gier, którzy gustują przede wszystkim w gatunku rpg i wszelakich jego odmianach) odłożyli go na półkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem, choć w przeciwieństwie do wielu nie pieję z zachwytu. Masa niedoróbek psuje całościowy efekt, a kolejne wpadki (czytaj: nazywanie patcha edycją rozszerzoną) nie poprawiają wizerunku gierki. "Fabuła świetna, muzyka również, nie najgorsza grafika" vs "przestarzały silnik, błędy w grze i system walki a la H''n''S oraz niesatysfakcjonujący rozwój bohatera poprzez jakieś talenty, z których albo Geralt skorzysta, albo nie; to nie zależy od gracza".

Ogólnie warto zagrać, ale naprawdę to nie jest ósmy cud świata. Taka gra na 7/10 w mojej opinii. I tak sporo. Po roku IMHO powinna być już w jakiejś tańszej serii (platyna np. z patchem i przygodami, tak jak to jest w przypadku wielu hitów), a nie wciskana po raz n-ty za tę samą cenę + figurka, a w przyszłości + garnki z wieśkiem, + skarpetki z nadrukiem Wiedźmin itd.

Ale skoro się sprzedaje... To tylko moje zdanie, absolutnie nie trzeba się z nim zgadzać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie wielkich porządków w magazynach sieci sklepów Media Markt. A dokładnie chodzi o ceny gier na pc i ps3. Ktoś orientuje się może czy ceny jakoś spadły na te platformy ? Byłbym wdzięczny za odpowiedz, bo z chęcią pojechał bym do Szczecina i coś zakupił : ) Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 11:47, Szejku napisał:

a może własnie się nie sprzedaje i dlatego robią to co robia zanim wsadzą wiedzmina do
extra klasyki

Być może. Być może to ostatnia linia obrony przed zejściem półkę niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej wkurzające było to, że się tak wszyscy podniecali ( wszyscy w rozumieniu relacji na hyperze itd) tym wiedzminem bo to w koncu od cd projekt, a Two world jakoś tak nikt nic...
Przypominam wam, że dzis sie skonczyla promocja w empiku -30%
W media markcie jest przecena na c&c red alert chyba kosztuje 100 z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować