Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 21:26, crash807 napisał:

Wiecie czy ta promocja w MM i Empikach na drugą grę EA Classics za 1gr czy tam 1zł czy
wg za darmo obejmuje Hellgate London ?

na 100% tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Biedronce bodajże od 16.03 mają być gry od CDProjekt za 9.99zł, niestety z tego co widzę chyba wszystkie tytuły były już w grudniowym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tym temacie ktoś o tym wspomniał ;-).

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2271&u=574

I to co piszesz nie jest prawdą, część tytułów dostępnych w tej promocji owszem - pokrywa się z ostatnim rzutem ale doszło też kilka "nowych" tytułów ... generalnie rzut mocno średni. Najbardziej zainteresowani powinni być ci którzy ostatnio się nie załapali. Gierki 'takie se' a i część z nich pojawiła się już czy to w tanich seriach czy na coverkach w CDA czy innych pismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Painkiller - Czarna Edycja
- Fable: Zapomniane Opowieści
- Sega Rally
- Painkiller Overdose
- Sage The Suffering
- True Crime NYC


Ja się nie załapałem, na szczęście 16 wypłata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:03, MTSMAFIOSO napisał:

- Painkiller - Czarna Edycja
- Fable: Zapomniane Opowieści
- Sega Rally
- Painkiller Overdose
- Sage The Suffering
- True Crime NYC


Ja się nie załapałem, na szczęście 16 wypłata ^^

Jak 16masz wypłatę, to też się możesz nie załapać, zazwyczaj przy okazji promocji z grami w marketach najciekawsze tytuły znikają już z samego rana- przynajmniej ja mam takie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gdańskim Saturnie (Galeria Bałtycka) niektóre gry na PSP (Daxter, Ratchet & Clank: Size Matters, Ridge Racer itp.) w cenie 29,90 zł, taniej niż na Allegro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:12, Maq2007 napisał:

w Biedronce bodajże od 16.03 mają być gry od CDProjekt za 9.99zł, niestety z tego co
widzę chyba wszystkie tytuły były już w grudniowym rzucie.



Niektore tytuły są nowe, tzn nie było ich w grudniowym rzucie. Ot nawet Colin 2005 jest grą której nie było w grudniu i która mam zamiar nabyć;) Może to nie Dirt ale i tak niezła gra;)

Btw, w grudniu kupiłem na tej wyprzedaży Sege Rally i tak do tej pory leży zafoliowana;P


I tak co do tematu to mam na sprzedaż/wymianę Tony Hawk American Wasteland w wersji z rzutu biedronkowego z dużym kartonowym pudłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:42, Emillo2 napisał:

Czyste Niebo w Saturnie Wrocław Pasaż Grunwaldzki 30zł

i jeszcze był Norton Internet Security 2008 za 40zł, który można zaktualizować do wersji 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert trwa jakoś od 5 do 16 marca (głowy nie dam) promocja EA (wiadomo jaka ;]). No i PS3 80 GB z trzema grami za niecałe 1400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:12, Maq2007 napisał:

w Biedronce bodajże od 16.03 mają być gry od CDProjekt za 9.99zł, niestety z tego co
widzę chyba wszystkie tytuły były już w grudniowym rzucie.


A jakie to mogą być tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:11, Mściwój napisał:

A jakie to mogą być tytuły?


Worms Forts, Rise & Fall: Civilizations at War, Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe, Beyond Divinity, Driv3r, Fahrenheit, Jade Empire, Painkiller Black Edition, Fable: Zaginione Opowieści, Sega Rally, Painkiller Overdose, Saga The Suffering, Aquadelic GT, True Crime NYC, The Guild II Złota Edycja, Colin 2005, SpellForce 2, Freakout, Alien Nations 2, Besieger, Divinity, Harbringer, Aura, Ghost Master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:14, mota napisał:

Worms Forts, Rise & Fall: Civilizations at War, Combat Flight Simulator 3: Battle for
Europe, Beyond Divinity, Driv3r, Fahrenheit, Jade Empire, Painkiller Black Edition, Fable:
Zaginione Opowieści, Sega Rally, Painkiller Overdose, Saga The Suffering, Aquadelic GT,
True Crime NYC, The Guild II Złota Edycja, Colin 2005, SpellForce 2, Freakout, Alien
Nations 2, Besieger, Divinity, Harbringer, Aura, Ghost Master


Ok, dzięki. Zastanowię się nad Beyond Divinity, Fahrenheitem i Fablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 15:52, Emillo2 napisał:

> Czyste Niebo w Saturnie Wrocław Pasaż Grunwaldzki 30zł
i jeszcze był Norton Internet Security 2008 za 40zł, który można zaktualizować do wersji
2009


Kurczę, Nortona przegapiłem... ale w piątek (bo chyba od tego dnia jest ta wyprzedaż) nabyłem Dungeon Siege II za 30 zł. W swoim czasie na wirtusie był chyba o 1 grosz tańszy ;) ale dochodziły koszty dostawy. W tej chwili kosztuje tam 35 zł, więc skusiłem się na promo w saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturn Wrocław Pasaż Grunwaldzki
CivCity Rome - edycja premierowa 9,90zł - kupiłem bratu, punkty dla mnie ;)
Brothers In Arms: Hell''s Highway - też premiera - 14,90 - kupiłbym ale nie wiem czy tam są punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować