Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 22:19, Evil Khan napisał:

Była taka edycja za 19,99 w kioskach... ale bez cd-key''a i instrukcji...

A to ciekawe rzeczy prawisz. bo ja niedawno kupiłem za 18,90 i to z cd-keyem.
W pudełku DVD.
Dałbym skan, ale forum jakoś nie chce przyjąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:32, walgierz napisał:

> Była taka edycja za 19,99 w kioskach... ale bez cd-key''a i instrukcji...
A to ciekawe rzeczy prawisz. bo ja niedawno kupiłem za 18,90 i to z cd-keyem.
W pudełku DVD.
Dałbym skan, ale forum jakoś nie chce przyjąć :/

Ta edycja o której ja wspominam była w 3 kopertkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 15:22, Sycylius napisał:

> Ground Control II: Operacja Exodus PL 18,99
Hmmm tym bym sie zaiteresował.Mozecie mi napisac czy opłaca sie kupic tą gierke?

Fajna gra strategiczna, brak surowców tylko walka, zamiast surowców dostajesz punkty za dobre działania, i służą Tobie do nabywania nowych jednostek, im lepiej grasz tym więcej mogą tobie przysłać jednostek transponterem (bo się nie rodzą tylko są przyworzone wahadłowcem. Bardzo wciągająca fabuła. Jedyne co denerwuje to brak możliwości wydawania rozkazów przywłączonej pauzie. Ogólnie warto kupić, jednostki zdobywają doświadczenie (ale nie przechodzą do następnej misji) więc im więcej przeżyje i wyleczysz tym są lepsi. Wpływ ma ukształtowanie i forma terenu. Bardzo trzeba uważać aby odpowiednie jednostki posłać przeciw jednostkom które akurat wróg wysłał, trzeba myśleć i szybko reagować, nie da się pójść na całoś masą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:12, Vaxinar napisał:

Witam.
Podobno Codname Panzers Faza Pierwsza wyszedł po nowej cenie 20 złotych, ale nigdzie znaleść
nie mogę.
Najtaniej ma wirtus po 30 zeta jeszcze stare wydanie, widział ktoś to nowe za 20 ?


W empiku widziałem, wydało ONI games, ale nie wiem, czy polska wersja (i jakat ta ich polska wersja jest, jeżeli by była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywsicie musi byc dobra giera.Lubie jak trzeba pomyslec troche w strategiach a nie zbuduj jak najwiecej i poslij to wszystko na rzeź.Gierak zaczyna mi sie juz teraz podobac chyba ja sobie zamówie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:07, Sycylius napisał:

No to rzeczywsicie musi byc dobra giera.Lubie jak trzeba pomyslec troche w strategiach a nie
zbuduj jak najwiecej i poslij to wszystko na rzeź.Gierak zaczyna mi sie juz teraz podobac chyba
ja sobie zamówie:D

Dodatkowo pierwsza część dostępna jest do pobrania z netu (ale już nie prezentuje się tak świetnie... ogólnie nie prezentuje się wogóle, do dwójki dużo brakuje, ale można sobie pobrać aby mieć możliwość poznania wcześniejszych wydarzeń).

GC2 jest wg mnie dobrze opracowaną i przemyślaną grą, raczej nie powinieneś żałować.

Np. już myślisz w pewnym momencie, że wiesz o co chodzi, że juz masz opracowaną taktykę/strategię na przeciwnika, tym czasem jak wróg nagle potrafi zaskoczyć, tak że nie wiesz kiedy a znajdujesz się w poważnych opałach.
Kluczem jest szybkie przejmowanie punktów lądowania transportowców im szybciej i im więcej opanujesz tym bardziej ograniczysz możliwości działania wroga (idealnie jak udaje sie przejąć wszystkie, wtedy właściwie jak udaje sie utrzymać pozycje, wystarczy już ścigać niedobitki, ... ale oczywiście najpier trzeba zdobyć te lądowiska ;D )
Często trzeba uderzać kilkoma grupkami z różnych stron, i na różne punkty naraz, aby wprowadzić małe zamieszanie (chociaż i tu komp sobie potrafi radzić nad wyraz dobrze) i zwiększyć przewagę nad wrogiem (szczególnie misja gdzie sadzą artylerią, jak pójdziesz jednym, dużym odziałem nie masz szans,zanim dojdziesz do celu (bodaj działo jakieś wielachne) pozostaje najwyżej jedna dwie jednostki.
Trzeba tez wykorzystywać porę dnia, typ terenu, pogodę zalesienie budynki... oj gra na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 17:23, PioMrex napisał:

Trzeba tez wykorzystywać porę dnia, typ terenu, pogodę zalesienie budynki... oj gra na wysokim
poziomie.

Dodam tylko, że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, tak jak swego czasu Homeworld 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 17:41, Sycylius napisał:

A jest tryb multiplayer?jak tak to jakis sobry rozbudowany czy tylko na odwal sie?


Przykro mi ale nie pamiętam. Obenie gra znajduje się u rodziców 60 km odemnie więc nie mogę spradzić, nie ma czasu na wciąganie się w granie na necie, więc unikam tego trybu. Gram jedynie w trybie single, po sieci też rzadko zdarza mi się pograć z bratem, a i tu jak już to Age of Empires 2 forever :|
Po prostu nie zwróciłem uwagi n ato jak wygląda tryb multi i czy jest (raczej jest bo coś mętnie mi się wydaje że w menu była taka opcja).

Myślę, że przy strategii raczej trudno skopać multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 09:30, Novalis napisał:

Katowice - Szopienice
Selgros
Hitman contracts 19,40zł
Wczoraj wieczorem były jeszczet rzy



Łeeee dlaczego ja tam nie mieszkam ;( Brat napewno by kupił i bym mógł sobie pograć:) Teraz nie mam kasy na nowe gry bo zamówiłem Warcrafta III a wcześniej w marcu Fable:/ W Mielcu gdzie mieszkam jest jedynie TESCO i chodzę tam co tydzień i zawsze obczajam jakieś gry ale tam nie ma żadnych promocji:/ Tytuły zresztą też nie są ciekawe jak dla mnie:/ Mogli by jakiś MM założyć albo Empiczek a napewno bym miał wiecej gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak coś to w Bydzi, z okazji 10-o lecia Auchana (blah) jest Guild Wars: Factions za 119 zeta, oraz pozycje z NXK za 6 zeta, oprócz tego jeszcze inne tytuły, ale nie pamiętam dokładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może kiedy otworzą Electro World w Matarni (gdańsk)? Od jakiegos miesiąca pisze W KRÓTCE OTWARCIE a ja bym chciał sobie tanio cyfrówe kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, nie ma żadnych promocji? Czas odświeżyć temat. A może jednak sezon ogórkowy się zaczął?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 11:24, kizi napisał:

I co, nie ma żadnych promocji? Czas odświeżyć temat. A może jednak sezon ogórkowy się zaczął?:)

nawet w sklepie gram nic nie ma :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:32, walgierz napisał:

> /.../
Dałbym skan, ale forum jakoś nie chce przyjąć :/

To wybierz zapis skanu jako jpg. Forum nie przyjmuje wszystkich formatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować