Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2009 o 14:22, Evil_Khan napisał:

> I już nie ma. :/ Znowu kosztuje 100+.
Serio ? NIEMOŻLIWE ... ;)
Joke dla równowagi :P


zawału nie dostałem omal jak to zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 12:30, dave03 napisał:

Mam tylko nadzieje, że przy odbiorze nie okaże się że gra jest
z serii Classic, bo niedobrze mi się robi jak widzę to żółte pudełko i w tym przypadku
najchętniej bym gry w ogóle nie odbierał. No ale według informacji na stronie zaoszczędziłem
90zł więc wydaje się że wszystko powinno być w porządku.

ja sobie zobaczę przy odbiorze czy to premierówka jak nie to powiem, że takiej nie zamawiałem, odbiorę 21.10 ponieważ będzie nowa gazetka empiku i może okazać się, że będzie promo 2za1 z EA Classics to byłbym stratny;
a jeśli będzie takie promo to trzeba iść do MM czy Saturna bo zazwyczaj też taka oferta może być a nowy nakład będzie jak wyprzedaja premierówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STEAM:na Gordona Freemana głosowało 55,8%.... i tyle zniżki na gry
55.8% of the participants judged Half-Life''s Dr. Gordon Freeman "All Time Greatest Game Hero" in Gamespot''s recent contest. To celebrate we are offering all Half-Life games at 55.8% off!

na wszystkie gry Red Faction zniżka 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 10:46, Miniu napisał:

Burnout Paradise: Ultimate Box za okolo 40 zl na wirtusie jest w edycji premierowej
czy to juz jakias tansza seria ?

Na alllegro też. Możliwe, że będzie w EA Classics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:35, FPSProjekt napisał:

ja sobie zobaczę przy odbiorze czy to premierówka jak nie to powiem, że takiej nie zamawiałem /.../


No więc tak... dostałem wczoraj maila z empiku iż moja gra jest już do odbioru w salonie, dziś poszedłem ją odebrać i dostałem premierówkę. To mi się podoba, choć w sumie przepłaciłem 10zł bowiem w Media Markcie była już (podobnie jak zdaje się Ojciec Chrzestny 2) za 39zł. No ale z pewnych względów tego nie żałuję ;) Żal mi tylko że nie załapałem się na tego Risena za grosze no ale mówi się trudno. Ta gra nie była dla mnie priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to nie zamawiałeś 2 gier? takby wyszło za 35zł szt. a jak tylko jedną to zawsze przed nowym rzutem w MM czy Saturnie pojedyńczo można za 30-35zł premierówkę kupić, mogłeś kupic 2 i tą drugą choćby po kosztach opchnąć np. na allegro ale 10zł to nie aż tak dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Risenem tym co dostali już maila to się udało, ja dziś dostałem że na Risen-a akurat czekają i oczywiście o kolejnych etapach realizacji powiadomią mnie mailem więc se mogę poczekać eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:49, FPSProjekt napisał:

a to nie zamawiałeś 2 gier?


Wziąłem tylko C&C-Rad Alert 3 niestety. Rozważałem również zakup dodatku do Crysisa, ale niestety w momencie składania zamówienia widniała jeszcze przy nim cena 79zł z tego co pamiętam więc sobie odpuściłem. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko mieć nadzieję że w najbliższym czasie pojawi się promocja "weź 2 zapłać za 1", choć ja się na nią aż tak nie nastawiam żeby się później nie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 15:15, igor8472 napisał:

Z tym Risenem tym co dostali już maila to się udało[...]

Łi tam, to współczucia - musiałeś trafić na jakiś pechowy empik ;) Majne Risen znajduje się już na półeczce, bo akurat wstąpiłem po niego po sobotnim PGA i teraz tylko czekam na format kompa. A potem obaczymy jak spisała się Piranha.

BTW. Nieźle zmienili wygląd strony MM, szkoda tylko, że teraz jakoś ciężko gazetki się doszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auchan (gazetka Gdańsk)
Playstation 3 FAT 80GB + 3 gry nie pamiętam jakie
999zł

Jaka tego promocja, nie wiem. Piszę, bo a nóż kogoś zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, co za pech, na stanie mieli w Empiku tylko 1 szt Risena więc zaproponowali że wyslą to a resztę w nowym zamówieniu jak przyjdzie towar, cóż lepszy rydz niż nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować