Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

kolego wczoraj facet chcial mi wcisnac preorder tej gry i mowil ze cena gry bedzie ponizej 100zl (w sumie z cena preordera :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:10, Jagged napisał:

kolego wczoraj facet chcial mi wcisnac preorder tej gry i mowil ze cena gry bedzie ponizej
100zl (w sumie z cena preordera :) )


Tylko że pracownicy często się nie znają. A ja wyczytałem to, co powiedziałem na plakacie naklejonym na półkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie we Wrocku w MM i saturnie po 119zl
w Carrefurze 109zl i maja byc od jutra z tego co wiem :) (dzwonilem wczoraj do nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i byłem w tym Tesco (Kielce) :P. Dragon Age za 109 zł w tesco i empiku (galeria echo ;)) Risen też za 109 w empiku jeśli dobrze pamiętam. Żadnych specjalnych promocji nie ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:47, Arkhaor napisał:

No i byłem w tym Tesco (Kielce) :P. Dragon Age za 109 zł w tesco i empiku (galeria echo
;)) Risen też za 109 w empiku jeśli dobrze pamiętam. Żadnych specjalnych promocji nie
ma ;).


Co? Wydawało mi się, że DA:O kosztuje w każdym Empiku po 140zł a w Tesco 109zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:48, Jagged napisał:

u mnie we Wrocku tylko 119zl :)

W stolicy mają złodziejskie ceny widocznie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej gazetce Carrefour "Wymarzone zabawki" z prezentami pod choinkę (oferta obowiązuje od 12.11.2009 do 24.12.2009) spory wybór gier w atrakcyjnych cenach m.in.:
- stara Kolekcja Klasyki po 9,90
- nowy rzut Top Seller (Gothic 3: Zmierzch Bogów, Lost planet: Colonies, Pure, Saint`s Row 2, Stormrise, The Wheelman, Medieval II: Total Wars) po 29,90
oraz nowości od 79,90 zł i spory wybór gier na konsole (tu ceny bardzo różnorodne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:41, Feallan napisał:

Tylko że pracownicy często się nie znają. A ja wyczytałem to, co powiedziałem na plakacie
naklejonym na półkę...

i to jest problem, w Focusie Zielona Góra są kubeczki za 50zł ale pani nie wiedziała co i jak, sama patrzyła na stronę empik.com, nie mają jeszcze żadnych wytycznych a sama gra przyjedzie dopiero jutro więc lipa i trzeba będzie jeszcze raz pojechać jutro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:25, PoTomek napisał:

spory wybór gier na konsole (tu ceny bardzo różnorodne).

Hmmm... ,a widziałeś tam coś ciekawego ? Btw. Masz tą gazetkę przy sobie/ można znaleźć ją wraz z cenami na stronce internetowej ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:32, Albii napisał:

> spory wybór gier na konsole (tu ceny bardzo różnorodne).
Hmmm... ,a widziałeś tam coś ciekawego ? Btw. Masz tą gazetkę przy sobie/ można znaleźć
ją wraz z cenami na stronce internetowej ? ;p


Gazetkę wrzucili mi dziś do skrzynki - połowa formatu A4 i ma 104 strony, większość to zabawki, ale gier i akcesoriów komputerowo-konsolowych też sporo (17-18 str. więc za dużo żeby wszystkie wymieniać, a nie mam skanera).
Na stronce sklepu jeszcze nie ma, ale pewnie jutro lub w czwartek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do klasyki EA te świeże tytuły co wskoczyły ostatnio, znalazły się tam na stałe? Czy to może tylko tymczasowa promocja dla wybranych sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować