Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 19:27, Jagged napisał:

czy nigdy nie zdarzylo Ci sie obejrzec gazetke i isc do sklepu, a tam wielkie zdziwienie,
ze tego nie ma albo jest w innej cenie ? dla pewnosci wole sie zapytac...

nie a pytać zawsze się możesz tylko, że conradzik tego towaru nie widział w sklepie tylko zobaczył najnowszą gazetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 23:03, Feallan napisał:

> W empiku w Lublinie widzialem FUELa za 49zł.

Wszędzie tak.



tym lepiej, gra wreszcie do kupienia za cenę odpowiadającą jakości gry. Na stronie empiku gry kupić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byęm dziś w Saturnie we Wrocku (pasaż Grunwaldzki), pozap romo z gazetki zwróciłłęm uwagę na

Heroes Kolekcja Wszechaczasów po 129
NWN Kol. Wszechczasów po 69
Drakensang Ed. Kolekcjonerka po 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:10, igor8472 napisał:

Byęm dziś w Saturnie we Wrocku (pasaż Grunwaldzki), pozap romo z gazetki zwróciłłęm uwagę
na

Heroes Kolekcja Wszechaczasów po 129
NWN Kol. Wszechczasów po 69
Drakensang Ed. Kolekcjonerka po 59



powiem Ci, ze tak jest juz od daaaawnaaa :) nie schodzi to w ogole, wiec tanieje... poczekam jeszcze z miesiac czy dwa moze jeszcze bardziej stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede pamietal :)

wiem po ile chodzi na allegro, ale w saturnie jestem dosyc czesto i widze, ze cena sie utrzymuje baaardzo dlugo :)


ps - jest mozliwy u Ciebie odbior osobisty gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Złotych Tarasach (Warszawa) "Titan Quest - Złota Edycja" w Platynowej Kolekcji za 19,99, tak samo kilka Topsellerowych edycji m.in. Act of War Złota Edycja, Puzzle Quest i Rise and Fall: Civilizations at War, ale UWAGA! nie są wyłożone na półkach, tylko leżą w tym koszu razem z innymi ciekawymi "promocyjnymi grami" (np. Settlers: Dziedzictwo Królów w starej extra klasyce za 9,99zl). Z ciekawosci poszedlem do innego Saturna zobaczyc czy nie maja aby innych gier, ale tam (w Blue City) nawet wymienione przeze mnie byly w normalnych cenach :/

P.S.
Te Titan Questy są zakopane pod pierwszą warstwą gier, nie wiem czy celowo, ale nie dajcie się zwieźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:22, milusass napisał:

Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie można dorwać FAHRENHEIT na PC?


Fahrenheit jest w eXtra klasyce, więc znajdziesz go w każdym markecie/empiku & MM. Ja swój egzemplarz kupiłem w biedronce za dychę w zeszłym roku. Gra jest wyśmienita ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szykowałem się na większy wydatek ;)

dzięki bardzo. jutro pewnie skoczę i kupię bo ostatnimi czasy strasznie mnie korci żeby przejść tą grę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2009 o 21:37, Arkhaor napisał:

Fahrenheit jest w eXtra klasyce, więc znajdziesz go w każdym markecie/empiku & MM. Ja
swój egzemplarz kupiłem w biedronce za dychę w zeszłym roku. Gra jest wyśmienita ;).


a ta gra o czym jest ? czy mozecie mi powiedziec w skrócie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interaktywny film o wypasionej fabule :P. Pomieszanie przygodówki ze zręcznościówką (ala Guitar Hero?). Resztę powie pan google. Sama gra jest jedyna w swoim rodzaju, więc ciężko ją do czegokolwiek przyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować