Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Pisząc o wygodzie płacenia przez internet, miałem na myśli to, że po prostu wklepuję trochę cyferek i voila! A po zdrapkę trzeba ruszyć pupę do sklepu albo czekać tydzień aż poczta przyśle :) Co do bezpieczeństwa - istnieją karty przedpłacone do zakupów w necie, wrzucasz na nią tylko odliczoną kwotę i nie ma żadnego ryzyka. A nawet karty kredytowe nie są takie złe, ja na przykład mam niewielki limit, więc niewiele by mi ukradli w razie czego ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 20:11, mikim napisał:

http://store.steampowered.com/sub/296/

Deus Ex Collection 75% taniej, pojedynczo także.

:D już kupiłem. Zacząłem się grą interesować po obejrzeniu jej w domu starców na gryonline.
Polecam wszystkim kupić już teraz. Ostatnio byłą promocja commandosów. Chciałem kupić następnego dnia, a następnego już minęła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już gdzieś o tym była mowa, ale w biedronkach pojawił się Avatar i 2012 na DVD za niespełna 40 zł, czy nawet 35 zł? Nie kojarzę już dobrze, bo tylko katem oka zerknąłem stojąc w kolejce. Do filmów dołączona jest płyta DVD z pierwszymi odcinkami pierwszych serii seriali ( :) )- z archiwum X oraz 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym Empiku od 20 do 25 kwietnia będzie promocja na zakup książek: kupując trzy tytuły, za najtańszy płaci się tylko 2 grosze. Cała akcja związana jest ze światowym dniem książki. Przy okazji warto zastanowić się, ile książek przeczytało się np. od początku roku, a znajdując odpowiedź niezadowalającą dobrym pomysłem będzie wyprawa do biblioteki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam Weekend Deal:
Call of Duty 4: Modern Warfare za 12,49€/$14.99/£9.99
Dodatkowo Left 4 Dead 2 przeceniony na 15,07€/$20.09/£13.39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 09:00, Vatiel napisał:

Call of Duty 4: Modern Warfare za 12,49€/$14.99/£9.99


Hm... Ok 8 zł za godzinę zabawy, chyba jeszcze poczekam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 10:36, Kadaj napisał:

> Call of Duty 4: Modern Warfare za 12,49€/$14.99/£9.99

Hm... Ok 8 zł za godzinę zabawy, chyba jeszcze poczekam. ^^

Godzinę? Jaką godzinę? A multi to co? Ja grałem w MW około 200 godzin łącznie z singlem, to łatwo policzyc ile za godzinę nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A multi to co?

To coś, co zwykle omijam w grach szerokim łukiem. xP

Ale jak ktoś lubi, to rzeczywiście oferta staje się baardzo opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 19:19, apilat napisał:

W Saturnie Złote Tarasy również parę ciekawych pozycji: Gears of War w Platynowej Kolekcji
za 14,99, Unreal Tournament w PK za 19,99 a w Złotej Edycji za 49,99. Poza tym Painkiller
w duzym boxie za 7,99 i m.in. Broken Sword: Angel of Darkness w Topseller za 9,99.

W styczniu kupiłem tam Blood Omen za 2,99. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2010 o 10:36, Kadaj napisał:

Hm... Ok 8 zł za godzinę zabawy, chyba jeszcze poczekam. ^^


Hm... Nikt ci nie kaze grać na najniższym poziomie trudności a w dodatku przeć przed siebie byle by szybko ukończyć grę.
Singiel starcza spokojnie na ponad 10 godzin normalnej gry w której cały czas coś robisz. A nie idziesz przez 5 min po jakiś przedmiot, następne 5 min trzymania ''W'' i nawigowania myszką by go zwrócić i otrzymać nagrodę. W COD4 czerpiesz przyjemność z grania a nie zdobywania jakichś itemków czy innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 20:26, In_The_End napisał:

Polecam wszystkim kupić już teraz. Ostatnio byłą promocja commandosów. Chciałem kupić
następnego dnia, a następnego już minęła;(


Jak by co to na gog.com można kupić Commandosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 12:46, radziejr napisał:


> > Singiel starcza spokojnie na ponad 10 godzin normalnej gry w której cały czas coś robisz.
A nie idziesz przez 5 min po jakiś przedmiot, następne 5 min trzymania ''W'' i nawigowania
myszką by go zwrócić i otrzymać nagrodę. W COD4 czerpiesz przyjemność z grania a nie
zdobywania jakichś itemków czy innych pierdół.


taaa.....mnie zajął ok 6 godzin...a jesli w/g ciebie zdobywanie itemów robienie questów itp to nie jest to co w grze komputerowej jest najważniejsze to faktycznie, nie ma z tobą o czym rozmawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:44, castlerock napisał:

taaa.....mnie zajął ok 6 godzin...a jesli w/g ciebie zdobywanie itemów robienie questów
itp to nie jest to co w grze komputerowej jest najważniejsze to faktycznie, nie ma z
tobą o czym rozmawiać :P



Nie ma ze mną o czym rozmawiać? Owszem jest, czego nie mogę powiedzieć o tobie!
Zacznijmy od czytania ze zrozumieniem:
-"W COD4 czerpiesz..." Początek zdania powinien ci wystarczyć aby zrozumieć że chodzi mi tylko o grę COD4 która charakteryzuje się konkretnym typem rozgrywki.
Napisałem gdzieś że w grach np RPG wykonywanie questów nie jest najważniejsze? Owszem, jest zaraz po dobrej zabawie, tylko zwróć uwagę na fakt że te kilka minut podczas których podróżujesz, "grasz" tak naprawdę siedzisz i nudzisz się rozmyślając o tym co się wydarzy później. Jeśli zaś chodzenie po mapie jest dla ciebie super grą przy której się bawisz, to chyba jesteś nienormalny!

Co mnie obchodzi w ile ty przeszedłeś tą grę? To może pochwal się na jakim poziomie grałeś i który raz przechodziłeś grę... Na najwyższym poziomie, pierwszy raz przechodząc grę, ukończenie jej w sześć godzin jest to niezły wyczyn. Jeśli zaś jesteś dobrym graczem który temu podołał to proszę nie wliczaj tego do średniej. Mam tłumaczyć dlaczego?

A tak właściwie to przechodzenie gry na czas to jakieś nowe hobby czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 18:58, radziejr napisał:


Co mnie obchodzi w ile ty przeszedłeś tą grę?


nie musi cie obchodzić bo i czemu? i doprawdy nie wiem co tam robic przez 10 godzin w singlu. chyba czaić się za wegłem nie wiadomo po co. toż liniowo trzeba zapierniczać do przodu jak kurczak z uciętą głową i tyle. I co ma do tego poziom trudnosci? nie grałem na hard bo mnie to zawsze irytuje ale i na najłatwiejszym ani na średnim z reguły nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 21:14, castlerock napisał:

nie musi cie obchodzić bo i czemu?

No właśnie, tylko się pochwalę jaki jestem szybki i w ogóle...

Dnia 23.04.2010 o 21:14, castlerock napisał:

i doprawdy nie wiem co tam robic przez 10 godzin w
singlu. chyba czaić się za wegłem nie wiadomo po co.

Może po to aby nie dostać kulki i nie zaczynać misji od początku. No, chyba że bardzo interesuje nas historia opowiadana w grze typu FPS wtedy...

Dnia 23.04.2010 o 21:14, castlerock napisał:

trzeba zapierniczać
do przodu jak kurczak z uciętą głową i tyle.

Dnia 23.04.2010 o 21:14, castlerock napisał:

nie grałem na hard bo mnie to zawsze irytuje ale i na najłatwiejszym ani na średnim z reguły nie
gram.

Wysoki cię irytuje, na średnim ani najłatwiejszym z reguły nie grasz. To na jakim? A jeśli w ogóle to czy grasz dla przyjemności pokonywania stawianych ci przeszkód?

>I co ma do tego poziom trudnosci?
No właśnie co za różnica czy sprinter biegnie po błocie czy dobrej bieżni, w butach czy bez...

No cóż każdy gra jak chce i nie mnie to oceniać czy konkretna droga jest tą właściwą w końcu to tobie ma sprawiać przyjemność. Jednak cała ta nagonka na serię COD począwszy od MW to po prostu przegięcie. Dostajemy dynamiczne i bardzo grywalne, niech ci będzie te 6 godzin gry to jest źle bo za krótka. Dostajemy RPG na 25 godzin gdzie przez większość czasu i tak ganiamy i wykonujemy zadania typu:
-"przynieś mi pięć buraków"
-"zabij pięć troli"
-"zanieś list..."
To jest cacy i jak wciąga na długie godziny... innymi słowy siedzimy dziesięć godzin a czasem nawet i więcej ganiając po wirtualnej krainie i wykonując bzdurne zadania. O tym to już nikt nie wspomni. Ale jak już wspomniałem nie mnie to oceniać czy ktoś woli rozcieńczony sok czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w eRPeGach jest ciekawa, wielowątkowa, nieliniowa linia fabularna ;>. BTW - dlaczego masz, aż taką urazę do tego gatunku? Za dużo czytania? -_-

Kojarzy ktoś może kiedy będzie miała miejsce kolejna wyprzedaż EA (2 za 1) i/lub biedronkowa? Bo muszę się w końcu wyposażyć w nowe tytuły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować