Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 17:18, igor8472 napisał:

Obniżke z 21 na 16 euro nie nazwałbym że kosztował 25% z pierwotnej ceny...

Chwila, możliwe że gry pomyliłem. Zrozumiałem że chodzi o GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś w Kielcach, gry z wyprzedaży TopSellera? Jakieś ostatki nawet. Bo byłem w dwóch Empikach, MM i TESCO i nigdzie nie zauważyłem ;(. Właściwie to zostaje mi tylko pasaż Świętokrzyski, ale mam tam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą Manhunt jest teraz za 2,49 ojro. Ja nie biore, gra niby tanio i fajna ale na dluzsza mete nudna i ciagle tylko ta chora przemoc nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:17, LESZ3u napisał:

Promocja trwała tylko 4h, więc już nic nie zdziałasz.

wiem, chodziło mi wczoraj o samo GTA:SA za 5 ojro,ale problem już rozwiązałem i jestem szczęśliwym posiadaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w media markcie wszystko tańsze o podatek Vat - wszystko, nie tylko telewizory :) Ostatnio w wakacje była taka promocja w saturnie to ludzi było multum! Pamiętam, że psp wszystkie poszły, ja jedynie kupiłem grę na pc Arma 2. No nic w planach nie mam zamiaru nic kupować ale może się skuszę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 16:54, Piciambeer napisał:

Czy cena iPoda nano 8 GB na allegro - 130 zł - to normalna cena?



Zamiast pytać nie prościej wpisać w allegro ipod nano 8GB i zobaczyć po ile to chodzi?

Nie, to jest 3 krotnie niższa cena niż najtańsza cena kup teraz. Dużo zależy jeszcze od generacji tego ipoda.

http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&order=p&string=ipod+nano+8gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam:
Grand Theft Auto IV 7,50 euro
Max Payne 2 2,50 euro

Chociaż i tak niedługo się chyba kończą ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyprzedaży w Medsia wróciłem usatysfakcjonowany, potwierdzam że -22% jest na absolutnie wszystko. W niektórych marketach jest ograniczenie 1szt na osobe w innych nie ma, byłem w 2 MM i w jednym ograniczenie olewali. Kupiłem nowe Topsellerki po 32 zł, NWN Kolekcje Wszechczasów po 63 i Heroes Kol Wszechczasów po za 120 :-). Jak ktoś się zastanawia to wycieczkę do marketu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A były jakieś inne kolekcjonerki lub przeceny serii wydawniczych od Cenegi? Głównie interesowałyby mnie gry ze starej Kolekcji Klasyki, EA Classicsy oraz Premium Games no i Platynki od CeDePu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare KK widziałem po 8-10-12.50 zł ale to zależy od marketu, w jednym było pełno, w drugim kompletne zero, z ciekawszych jeszcze np Antologię Twierdze ze starego SS po 25zł.. Kolekcjonerki były; Settlers7, AvP, Batman AA, Napoleon TW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 14:20, igor8472 napisał:

Stare KK widziałem po 8-10-12.50 zł ale to zależy od marketu, w jednym było pełno, w
drugim kompletne zero, z ciekawszych jeszcze np Antologię Twierdze ze starego SS po 25zł..
Kolekcjonerki były; Settlers7, AvP, Batman AA, Napoleon TW.


A nie widziałeś czasem jakiś konsolowych okazji (x360)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o tą promocję -22% to ja osobiście nie polecam... po obniżce drogo jest jak... gry np z premium games normalnie były w media markcie po 60zł, dzisiaj po 70zł i po obniżce cena jakieś 55zł. Taki james bond co w empiku jest po 20zł w media markcie po 30zł. Xbox premium z jedną grą już po obniżce za 1100zł, arcade za 650zł a playstation 3 z grą za ok 1250zł. Po zbóju promocja, do tego dochodzą długie kolejki i w przypadku przyjazdu samochodem pół godziny szukania wolnego miejsca... pierwszy raz CAŁY parkin zapełniony, że auta muszą stawać na ulicy a ruchem kierują "parkingowi" (czy jak ich tam zwał). Myślałem o avatarze bo był po 40zł i myślałem, że kupie sobie film za 30zł ale... wg go nie ma, zapewne schowali nie wspominając już o innych filmach dvd które normalnie kosztują 40zł a dzisiał były po 50zł. Michael Jackson, ten film po 20zł był a dzisiaj po 30zł. No nic, od dawna było wiadome, że media markt jest drogi. Znacznie ciekawsze są "Wielkie wyprzedaże" czy też "Wielkie wietrzenia magazynów" lub drugi produkt za pół ceny.

Się rozpisałem :D

Dobra bez przesady, jedną okazję w m1 w Czeladzi widziałem:
Ostatnia sztuka była - Edycja Kolekcjonerska Splinter Cell: Conviction za niecałe 120zł (150zł - 22%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować