Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Na greenmangaming.com

PRomocja 1 Pes za

Darwinia
High School Dreams
NecroVisioN: Lost Company
Uplink
World of Goo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie z dążyłem edytować na komputronik.pl
Necrivision za 23,90 zł

Do posta powyżej cena jest w Pensach(GBP) czyli koło 5gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany, to w toruńskim Empiku edycja kolekcjonerska The Sims 3 jest za 69,90 zł. I to chyba stała cena, bo zwykłe TS3 też staniało w Empiku, ale - nie wiem, nie dopytywałem się i nie stałem w kolejce za tego typu grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie trafiłem z tematem, ale może sie komuś przyda:)
Przez jeszcze jakąś 1h i 50min z okazji 10 lat gameloftu na AppStore jest gra Ferrari GT Evolutoin, więc kto chętny, niech się śpieszy...

Ewentualnie przekażcie jakiemuś znajomemu który ma iPhona /iPoda Touch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłby się ktoś, kto gotów byłby poświęcić 5gr z konta, aby uszczęśliwić LESZ3a? Byłbym bardzo wdzięczny za NecroVisioN. Gdyby ktoś chciał w zamian jakąś przysługę (lub i nie) - walić na LESZ3u@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronce http://amnesiagame.com/ można zamówić pre-order najnowszej gry twórców Penumbry. Zamiast normalnych 20$ jest aktualnie przecena na 10$. Dodatkowo pre-order będzie można później aktywować na Steamie. Promo tylko do 11 maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym prosił o to samo co LESZ3u czyli NECROVISION razem to już będzie 10gr, więc możemy się złożyć na zapałki ;)
Sam bym zrealizował ten przelew, ale przeniosłem się ostatnio z mBanku do PEKAO i jestem w przysłowiowej dupie :P

deecom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodzio i fajnie że klucz do Steama doń będzie a jak wieść na tsronce niesie przy przekroczeniu 2000 zamówień w grze znajdzie się bonus content. Już jest 1800 więc to betka. Zamówione :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie kupuje, strasznie straszna:O Za słabe mam nerwy na takie przeżycia.
Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał, ale jest dostępna edycja kolekcjonerska Btaman AA w sklepie Cenegi za 100zł + koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:10, igor8472 napisał:

O Batku wspominałem ale chyba przed chwilą wziałem ostatnią sztukę bo już niedostępne widze...

A u mnie wyświetla, że jest jeszcze dostępny. I lepiej, żeby jeszcze był, bo dopiero jutro bym mógł zapłacić za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby pisze ze dostepne ale do koszyka dodać juz nie można. Możliwe ze taki system skonfigurowany ze stanami magazynowymi, jak sie w magazynie skoncza to blokuje dalsze zakupy. Na główniejszych stronach sklepu jest już 'gra niedostępna'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Dla mnie lipa, bo miałem cwany plan: sprzedać zwykłą i kupić limitkę. W sumie mogłem zamówić wczoraj, tak miałbym 7 dni na opłacenie... A tak, czas pluć sobie w brodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz zakupiłem Necrovision za jednego pensa, kurcze patrzac na te ceny naszła mnie refleksja ze w dzisiejszych czasach na prawde nie warto piracić, gdy całkiem nwoe gry mzoemy mieć w cenach o 5 do jakichs 20 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 22:29, Kryszek napisał:

No ja juz zakupiłem Necrovision za jednego pensa, kurcze patrzac na te ceny naszła mnie
refleksja ze w dzisiejszych czasach na prawde nie warto piracić, gdy całkiem nwoe gry
mzoemy mieć w cenach o 5 do jakichs 20 zł...

Nie warto piracić, ale warto mieć kartę debetową/kredytową :P Problem cyfrowej dystrybucji polega na tym, że albo 1) zapłacisz i ściągniesz, 2) nie zapłacisz i ściągniesz. Wiadomo co zrobią piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:10, igor8472 napisał:

O Batku wspominałem ale chyba przed chwilą wziałem ostatnią sztukę bo już niedostępne
widze...

Na szczęście zdążyłem zamówić dziś rano. Fajny bonus to koszulka, będę miał na lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować