Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Steam - Half-Life 2 za 4,89 euro, poza tym dodano wersję na Maca i achievementy.
Tak samo Episode one, cena 4,19 euro. Episode Two już miał achievementy, poza tym tak samo, a cena jak z E1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:41, Michal_Raven napisał:

Gdyby ktoś jeszcze zastanawiał się nad limitowanym Batmanem z Empiku, to mam dobrą wiadomość:
gra jest w polskiej wersji językowej.

Do doopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 20:54, Albii napisał:

Czemu ?

Nie czemu tylko dlaczego ;)
Zatem odpowiadam: ponieważ spolszczone nazwy nie brzmią tak świetlanie świetnie jak angielska wersja, nawet jeśli chodzi o napisy. Jest to co prawda Batman, a wiadomo, że nie da się tego przetłumaczyć inaczej jak Bat-jaskinia, Bat-mobil (samochód czasem) i te 2 są jeszcze przecież zjadliwe, reszta to nieporozumienie, czego przykładem tłumaczenia na siłę może być np. Batman 4. Wszystko to wzięło się oczywiście z ich pięknego języka, co nie brzmi równie fajnie po polsku, wystarczy sobie przypomnieć sławietne nazwy potworów z Diablo i chce się płakać.
---
Zamówiłem tą wersję z wielką nadzieją w Empiku, gdzie było: brak lokalizacji gry i widać wezmę samego Drakensanga za dychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja jakiś ślepy jestem, bo nie widziałem żadnych rażących błędów w spolszczeniu. :p W ogóle nie widziałem żadnych błędów, bądź idiotycznych nazw, pomimo, że wcześniej grę przechodziłem na Xboxie po Angielsku. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja kolekcjonerki Batman: Arkham Asylum w Empiku jest tymczasowa, czy na stale opuscili cene?
Chcialbym kupic, ale dopiero w wakacje, jak bede mial troche wiecej kasy, no i wiecej czasu na granie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 21:59, kuba9876543210 napisał:

Promocja kolekcjonerki Batman: Arkham Asylum w Empiku jest tymczasowa, czy na stale opuscili
cene?
Chcialbym kupic, ale dopiero w wakacje


Bardzo wątpliwa sprawa żeby ta gra za taką cenę utrzymała się tak długo w sprzedaży. Ja sam szczerze mówiąc jestem zdziwiony, że do dnia dzisiejszego jeszcze można ją kupić, bo przecież ta cena obowiązuje już bodajże od piątku. Albo kupisz teraz albo - prawdopodobnie - wcale. A przynajmniej nie za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos nie dziala. Jak wpisuje kod, klikam zastosuj, to sie tylko strona odswierza, a jesli klikam na linka w tej stronie, to mam tylko znizke 10%... dziala to komus? myslalem, ze bede mogl np. kupic gre co kosztuje 50zl, za 5zl, bo znizka jest 45zl, a z tego co widze jest... na odwrot :P

edit: juz nie wazne, nie bedzie dzialac, bo albo ea to zablokowalo, albo trzeba kupic gre/gry za min. 30 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:48, SpecShadow napisał:

> Sory za post pod postem http://news.paysafecard.com/action/show/7711/5k4d9dyt

Co to niby daje? To jakiś reflink w stylu gier przeglądarkowych?

Nie, możesz to wykorzystać i np. kupić coś przez neta tylko nie wiem w jakim sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 21:46, mikim napisał:

Ciekawa promocja na Steamie:


80 euro? Z brakującym Pandora Tomorrow? Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:52, donard napisał:

> > Sory za post pod postem http://news.paysafecard.com/action/show/7711/5k4d9dyt

>
> Co to niby daje? To jakiś reflink w stylu gier przeglądarkowych?
Nie, możesz to wykorzystać i np. kupić coś przez neta tylko nie wiem w jakim sklepie
:P


próbowałem kupić za to kasę do FV ale twierdzi że konto jest puste, więc albo to nie działa, albo przyznać się kto kasę wykorzystał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować