Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2010 o 21:25, Magok napisał:

Niestety nie ma po polsku.

Chyba chciałeś napisać "całe szczęście, że nie ma po polsku" ^_^ Tragiczna jest polska wersja pierwszego Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie osoby jak ja, które w RPG''i nienawidzą grać w innym niż ojczystym języku. Dla takich osób jest opcja "niestety" nawet jak polonizacja słaba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 22:43, Albii napisał:

Są takie osoby jak ja, które w RPG''i nienawidzą grać w innym niż ojczystym języku. Dla
takich osób jest opcja "niestety" nawet jak polonizacja słaba. ;)

E tam, przyznaj się, że języka Szekspira nie znasz ^_^ ME jedynka ma naprawdę słabą polonizację, już nawet nie mówię o seryjnych wulgaryzmach padających z ust Wrexa, ale w ogóle o grze aktorów rodzimych - tak jakby ich brali z ulicy :/ Nie mam nic przeciwko lokalizacjom kinowym, ale pełny dubbing to błąd. A mistrzostwem świata są erpegi w oryginalnej japońskiej wersji językowej (z napisami oczywiście) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski znam, ale muszę przyznać, że przetwarzanie tak wielkich ilości dialogów jest dla mnie męczące. No ale muszę się zgodzić, oryginalna wersja + napisy, to coś najlepszego, co można zrobić. Czasami dubbing zaija całkowicie klimat gry, nie wyobrażam sobie np: spolonizowanego w całości Call of Juarez 1 i 2. No ale to temat o promocjach, więc nie ma co tego ciągnąć. ;)

Dodam od siebie, że jeszcze trwa promocja na XBL, jak komuś zostało trochę MSP, to moze zakupić jeszcze parę gierek po niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 22:43, Albii napisał:

Są takie osoby jak ja, które w RPG''i nienawidzą grać w innym niż ojczystym języku.


Ja za to nienawidzę grać w spolonizowane gry, czasem wolę zapłacić 2 razy więcej za wersje angielską, niż oferowaną przez rodzimych dystrybutorów ''profesjonalną'' polską. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 23:26, zajacisko napisał:

Jeszcze ostatnie pytanie: Na giermaszu to spokojnie, czy chaos, pożoga, przepychanki
i kto pierwszy ten lepszy?

Początek spokojny a potem hardkor. Przynajmniej tak było w zeszłym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 22:56, PinKee napisał:

E tam, przyznaj się, że języka Szekspira nie znasz ^_^ ME jedynka ma naprawdę słabą polonizację,
już nawet nie mówię o seryjnych wulgaryzmach padających z ust Wrexa


Grałem w kinową wersję polską. Wrex przeklął dwa razy w ciągu całej gry - w momentach, które to w pełni usprawiedliwiały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był może ostatnio w Media Martkach i widział Borderlandsy w serii Premium Games? Bo niespecjalnie uśmiecha mi się branie wersji premierowej za bodaj 99 zł a kupowanie na alle i tym podobnych wyjdzie na jedno i to samo bo dochodzą koszta przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:09, Oloninho napisał:

To ja może się z Tobą zabiorę i jeszcze paru kumpli skombinuję.

W razie czego to ja będę 10 minut przed rozpoczęciem na starzyńskim :P (przystanek od strony bródna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:41, Tyler_D napisał:

Czy ktoś był może ostatnio w Media Martkach i widział Borderlandsy w serii Premium
Games? Bo niespecjalnie uśmiecha mi się branie wersji premierowej za bodaj 99 zł a kupowanie
na alle i tym podobnych wyjdzie na jedno i to samo bo dochodzą koszta przesyłki.

jeszcze nie wyszedł w tej serii, wydaje mi się, że Cenega chce wydać razem z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować