Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 08:41, MandiATO napisał:

Tales of Monkey Island - obniżka z okazji Dnia Mówienia Jak Pirat - cały sezon (5 częście)
tylko do poniedziałku w cenie 4.95$ (zamiast 34,95$).


:O

Fajna cena. To się potem aktywuje na Steamie, czy jak się to ściąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 11:20, Feallan napisał:

> Tales of Monkey Island - obniżka z okazji Dnia Mówienia Jak Pirat - cały sezon (5
częście)
> tylko do poniedziałku w cenie 4.95$ (zamiast 34,95$).

:O

Fajna cena. To się potem aktywuje na Steamie, czy jak się to ściąga?


Kupujesz na Steam ściagasz/instalujesz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodow na Steamie nie da sie aktywowac . Sciagasz z ich strony instalki poszczegolnych epizodow wiec nie trzeba zadnego dodatkowego klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 12:55, Miniu napisał:

Kodow na Steamie nie da sie aktywowac . Sciagasz z ich strony instalki poszczegolnych
epizodow wiec nie trzeba zadnego dodatkowego klienta .

Jeżeli po zaupie dostajesz cd-ey da się go aktywować na steamie i ze steam pobrać grę. Np. the orange box wersja z pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 13:05, donard napisał:

Jeżeli po zaupie dostajesz cd-ey da się go aktywować na steamie i ze steam pobrać grę.
Np. the orange box wersja z pudełka ;)


Zamiast wprowadzać innych w błąd zweryfikuj stan swojej wiedzy zanim podejmiesz dyskusję. Klucze gier (pudełkowych i zakupionych w dystrybucji cyfrowej) da się na Steamie rejestrować, ale pod warunkiem że są to gry steamworksowe, czyli mieszczące się na tej krótkiej liście: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-WUSF-3601#which
Jak widzisz Tales of Monkey Island na niej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2010 o 11:20, Feallan napisał:

Fajna cena. To się potem aktywuje na Steamie, czy jak się to ściąga?


Kupujesz bezpośrednio od TellTaleGames, i potem możesz pobrać z ich stronyu z zakładki "My games". Aktywacja poprzez podanie loginu/maila konta i hasła, następuje automatycznie jeśli masz połączenie z internetem, jeśli takowego połączenia nie masz wtedy numerem seryjnym, który również znajdziesz w zakładce "My games". Ogólnie gry TellTale mają to bardzo miło i przyjemnie rozwiązane.

Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:28, MandiATO napisał:

Aktywacja poprzez podanie loginu/maila konta i hasła, następuje automatycznie
jeśli masz połączenie z internetem, jeśli takowego połączenia nie masz wtedy numerem
seryjnym


Aż tak dobrze to nie ma - bez aktywacji w internecie się nie obejdzie.. Numer seryjny też wymaga aktywacji online, jeśli się nie ma połączenia to trzeba w trzeciej zakładce wygenerować kod i aktywować przez inny komputer połączony z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 16:41, knrdz napisał:

Aż tak dobrze to nie ma - bez aktywacji w internecie się nie obejdzie.. Numer seryjny
też wymaga aktywacji online, jeśli się nie ma połączenia to trzeba w trzeciej zakładce
wygenerować kod i aktywować przez inny komputer połączony z internetem.


Aż tak dogłębnie nie sprawdzałem. Na lapku na którym instalowałem wszystkie moje zakupy z TTG (S&M sezon 2 i 3, SBCG4AP, ToMI, W&G, PuzzleAgent) tylko raz przy pierwszej grze podałem parametry konta, reszta aktywowała się automagicznie pobierając parametry z rejestru. Nie wiem jak jest to z wersjami pudełkowymi ich produktów, polskie wydanie S&M sezon 1 działa bez aktywacji w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Mimo wszystko szkoda, że nie na Steamie, lubię tą platformę, a tak się rozdrabniać na 100 platform dystrybucji cyfrowej raczej bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 18:48, Feallan napisał:

Ok, dzięki. Mimo wszystko szkoda, że nie na Steamie, lubię tą platformę, a tak się rozdrabniać
na 100 platform dystrybucji cyfrowej raczej bym nie chciał.


Ale to nie jest żadna platforma:D Kupujesz podczas pierwszego uruchomienia podajesz mail i hasło i koniec. Ale gry TTG też są na steamie, tylko nie w tak atrakcyjnych cenach i pakietach, co jak co ale ich produkty kupowałem bezpośrednio od nich i przygodówki robią naprawdę niezłe (SBCG4AP też kupiłem za 4,95, ToMI za 11,50, W&G oraz Sam and Max 2 za 13,00, a Sam and Max 3 za 19,95 ostanio, chociaż można było poczekać na ciekawszą promocję). Obecnie czekam na ich nowe wyczyny czyli Back to future i Jurrasic Park i obserwując poziom wcześniejszych produkcji niemal jestem gotów nabyć w ciemno. Na pewno gry mi podejdą (klasykę lucasa też lubię, Monkeye mam wszystkie, Indiana Jonesy grałem jeszcze na Ami, a Loom to klasyka klasyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert od 23.09 weź 3 bulisz za dwie czy coś w tym stylu, dotyczy chyba wszystkich gier, filmów, muzyki. Piszę chyba, gdyż przy tym sloganie mamy słynną gwiazdkę, jednak nigdzie nie jest ona wyjaśniona...
I Move za 199zł. I konsola PS3 z dwiema grami za 1300. Czyli standard, reasumując: lipa. Podobnie jak i w zeszłych tygodniach. Dziwię się, że ktoś im kupuje te gry po detalicznych cenach, skoro na Allegro takie perełki jak LBP Goty można wyrwać za 7 dych czy Modnation Racers za 75 bodajże (mówię tu oczywiście o platformie PS3).
Wszystko zafoliowane, po polsku.
A w sklepie w/w te gry kosztują odpowiednio 139 oraz 199 zł (podobnie jak i na gramie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 21:29, Gryczka napisał:

W Media Expert od 23.09 weź 3 bulisz za dwie czy coś w tym stylu, dotyczy
chyba wszystkich gier, filmów, muzyki. Piszę chyba, gdyż przy tym sloganie mamy słynną
gwiazdkę, jednak nigdzie nie jest ona wyjaśniona...
I Move za 199zł. I konsola PS3 z dwiema grami za 1300. Czyli standard, reasumując: lipa.
Podobnie jak i w zeszłych tygodniach. Dziwię się, że ktoś im kupuje te gry po detalicznych
cenach, skoro na Allegro takie perełki jak LBP Goty można wyrwać za 7 dych czy Modnation
Racers za 75 bodajże (mówię tu oczywiście o platformie PS3).
Wszystko zafoliowane, po polsku.
A w sklepie w/w te gry kosztują odpowiednio 139 oraz 199 zł (podobnie jak i na gramie)...


Za 101 złotych miałem Więzy Krwi,SF IV, i Burnout Paradise (PC). Tańszy produkt dostajemy za złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować