Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2010 o 20:18, Athes napisał:

Witam. Czy ktoś się orientuje czy w Media Expert w Przasnyszu jeszcze da radę dorwać
Dirt-a 2 za 25 zł, czy już wszystko wykupione?

Jak znam życie, to nie masz nawet co marnować pieniędzy na telefon (albo darmowych minut), bo te gry najpewniej zniknęły maksymalnie po dwudziestu minutach od otwarcia sklepu w pierwszy dzień obowiązywania promocji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 00:31, PinKee napisał:

bo te gry najpewniej zniknęły maksymalnie po dwudziestu minutach od otwarcia sklepu w
pierwszy dzień obowiązywania promocji :/

Aż tak to nie - po szkole w piątek dostałem ostatni egzemplarz (pozostałe 3 poszły wcześniej). ;] W sumie mało musieli tego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 00:31, PinKee napisał:

> Witam. Czy ktoś się orientuje czy w Media Expert w Przasnyszu jeszcze da radę dorwać

> Dirt-a 2 za 25 zł, czy już wszystko wykupione?
Jak znam życie, to nie masz nawet co marnować pieniędzy na telefon (albo darmowych minut),
bo te gry najpewniej zniknęły maksymalnie po dwudziestu minutach od otwarcia sklepu w
pierwszy dzień obowiązywania promocji :/


Jednak dobrze znasz życie ;) U siebie w Głogowie w pierwszy dzień trwania promocji poszedłem o 14, a sprzedawca odpowiedział, że wszystkie 4 szt. się rozeszły. Szkoda, bo tak liczyłem na tego Dirt''a w dobrej cenie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 14:54, FPSProjekt napisał:

cyt. ze strony sklepu Cenegi :
ZAPŁAĆ ZA ZAMÓWIENIE PRZELEWEM LUB KARTĄ KREDYTOWĄ
A PRZESYŁKĘ (NIEZALEŻNIE OD JEJ WARTOŚCI)
WYŚLEMY DO CIEBIE KURIEREM CAŁKOWICIE ZA DARMO!


Lubie cos takiego , bo czasami gry z promocji nie opłaca się zamawiac , bo po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi nawet drozej niz cena sugerowana a tak bardzo ładny krok ze strony Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA Store Halloween
Mass Effect™ 2
Cena Promocyjna: 24,50 zł z VAT
Mass Effect™ 2 Digital Deluxe Edition
Cena Promocyjna: 29,50 zł z VAT
Mass Effect
Cena Promocyjna: 24,50 zł z VAT
Battlefield: Bad Company 2
Cena Promocyjna: 74,50 zł z VAT
Dead Space™
Cena Promocyjna: 24,50 zł z VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 00:31, PinKee napisał:

Jak znam życie, to nie masz nawet co marnować pieniędzy na telefon (albo darmowych minut),
bo te gry najpewniej zniknęły maksymalnie po dwudziestu minutach od otwarcia sklepu w
pierwszy dzień obowiązywania promocji :/


Nie masz racji, choć oczywiście dużo tutaj zależy od szczęścia. Promocja ta jak wiadomo zaczynała się w czwartek, ja do Media Expertu zadzwoniłem w piątek ok godz. 14 i sprzedawca powiedział mi iż 2 sztuki Dirta 2 są na pólkach + jeszcze coś w magazynie, a zainteresowanie promocją jest znikome. Czyli po ponad 24h od rozpoczęcia promocji co najmniej 3sztuki były jeszcze na stanie. Najgorsza rzecz jaka może się przydarzyć tego typu okazjach to wizyty ewentualnych handlarzy, którzy wykupują wszystko co jest, a później wystawiają towar na allegro i sprzedają z dużym zyskiem. Oczywiście nie jest to zabronione, ale nie każdemu musi się podobać ten proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. W każdym bądź razie na gazetce wymienione są takie miasta jak: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Jarocin, Kępno, Koło, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Łowicz, Namysłów, Nowy Tomyśl, Ostrów WLKP., Piła, Pleszew, Rawicz, Szamotuły, Śrem, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Złotów.
Wyprzedaż trwa od 28 października do 2 listopada, czyli wychodzi na to że jutro ostatni dzień promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:51, dave03 napisał:

Raczej nie. W każdym bądź razie na gazetce wymienione są takie miasta jak: Chodzież,
Czarnków, Gniezno, Gostyń, Jarocin, Kępno, Koło, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Łowicz,
Namysłów, Nowy Tomyśl, Ostrów WLKP., Piła, Pleszew, Rawicz, Szamotuły, Śrem, Trzcianka,
Turek, Wągrowiec, Złotów.
Wyprzedaż trwa od 28 października do 2 listopada, czyli wychodzi na to że jutro ostatni
dzień promocji.


Dzieki wiec za pomoc w moim miescie tej gry nie ma a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i gra to nie jakiś super hit ale w media markcie jest w dość atrakcyjnej cenie w polskiej wersji językowej. Co prawda jest teraz w kśg extra no ale za 17zł...
Hard Truck 18 Wheels of Steel: Extreme Truck - 9,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@@crash807 --> No i GoW III za 119, nieźle!

Ale teraz IMO lepsze wyprze robi Media Expert, od jutra:
pady PS3 165 zł (chociaż zeszli już chyba kiedyś do..99 (!) jak pamiętam przy otwarciu jakiegoś sklepu),
PS3 320gb + Fifka 1350 zł,
Overlord2 na ps3 - 49 zł,
Operation Flashpoint 2 na x-a 39 zł,
Racing Megapack - 39 zł,
I gratis Mafia & Cywilizacja przy zakupie ich najnowszych części (zdecydowanie nieopłacalne, ceny detaliczne).

No i RTV coś tam obchodzi 20 lat - niestety nic dla graczy. W sumie żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby ktoś nie wiedział - Mass Efect edycja kolekcjonerska kosztuje bodajże 60 zł ! Jest około 10 - 5 sztuk. Tak na marginesie :D - opłaca się kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:32, colin321 napisał:

No jakby ktoś nie wiedział - Mass Efect edycja kolekcjonerska kosztuje bodajże 60 zł
! Jest około 10 - 5 sztuk. Tak na marginesie :D - opłaca się kupić ?



A gdzie? - grę mam ale kolekcjonerkę chętnie bym nabył,i to nie tylko ja bo kumpel też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, sory nie dopisałem... W Media Markcie Zielono Górskim, ale chyba zostało im kilka. Ja też pewnie kupię bo w ogóle nie grałem... Jak to mówią lepiej późno niż wcale ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2010 o 16:40, colin321 napisał:


A, sory nie dopisałem... W Media Markcie Zielono Górskim, ale chyba zostało im kilka.
Ja też pewnie kupię bo w ogóle nie grałem... Jak to mówią lepiej późno niż wcale ;D


Trochę za daleko ... liczyłem na jakiś sklep internetowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować