Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Co do Media Expert - czasami polecam nie wierzyć ich cenom ;)
Przykład - moja mała mieścina + ich punkt. Z kumplem chcieliśmy coś wspólnie pograć. Jako, że ja mam ''trochę więcej'' ciekawszych tytułów. Trafiło na Resident Evil 5 PC. Widziałem, że jedna sztuka była, ale... premierowa za ~90 zł(o wiele drożej niż moja z Premium Games). Przy kasie okazało się, że kosztuje... 25 złotych - jakiś rabat na to. Radzę pytać się o ceny(nie wiem czy w innych punktach to bywa) - najprawdopodobniej nie zwracają towaru, jeżeli nie sprzedaje się. Na dodatek są na tyle leniwi co do poprawek cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:10, Niewiernus napisał:

Co do Media Expert - czasami polecam nie wierzyć ich cenom ;)
Przykład - moja mała mieścina + ich punkt. Z kumplem chcieliśmy coś wspólnie pograć.
Jako, że ja mam ''trochę więcej'' ciekawszych tytułów. Trafiło na Resident Evil 5 PC.
Widziałem, że jedna sztuka była, ale... premierowa za ~90 zł(o wiele drożej niż moja
z Premium Games). Przy kasie okazało się, że kosztuje... 25 złotych - jakiś rabat na
to. Radzę pytać się o ceny(nie wiem czy w innych punktach to bywa) - najprawdopodobniej
nie zwracają towaru, jeżeli nie sprzedaje się. Na dodatek są na tyle leniwi co do poprawek
cen.


U mnie tak samo, jakoś na początku tego roku widziałem u mnie w ME PES''a 6 w premierze za 129 zł ;) Już nie ma szkoda, bo może jak bym się zapytał to jakieś grosze bym za to wybulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zgodzę się,ale miałem niezłą okazję u mnie w MediaExpert a mianowicie CoD Black Ops 99,90 zł.
Np. Borderlands GoTY Xbox 360 119zł,podszedłem do faceta i zapytałem się,czy rzeczywiście (miałem chrapkę na to),a cena tego? 199,99 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:15, BartexooN napisał:

Np. Borderlands GoTY Xbox 360 119zł,podszedłem do faceta i zapytałem się,czy rzeczywiście
(miałem chrapkę na to),a cena tego? 199,99 zł :/


Gdy cena na produkcie jest niższa od ceny przy kasie, MUSZĄ uznać niższą cenę, a ty możesz zrobić o to awanturę. Trzeba było brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz prawo zakupu za 119zł, prawo jest po Twojej stronie, ja w Euro kupiłem dysk 1,5TB za 329zł (taka była cena na metce) a w ich systemie cena wynosiła w promocji 399zł(a tak normalnie to coś około 450zł), jakiś gościu źle pometkował ale już po moim zakupie na nowo nabili ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:13, kuba9876543210 napisał:

Wiesz moze jak to zakupic? Karta czy Paypalem tez? Bo trzeba podac dane z US i nie moge
zmienic kraju na inny..


Zmienilem region na PL i teraz w ogole juz nie da sie tego zakupic ^^
A szkoda, bo $0.1 za AoE3 to dobra oferta... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:55, Feallan napisał:

> Orientuje się ktoś ile w Empiku kosztuje Fallout 3 Game of the Year Edtition ?

Więcej, niż tu: http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/fallout-3-game-of-the-year-edition/10052890.html

58 zł z dostawą, mimo że z Anglii zasuwa. :)


Nie rozumiem... po co mi gra po angielsku ?
Widział ktoś w Empiku F3 GOTY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:13, kuba9876543210 napisał:

Wiesz moze jak to zakupic? Karta czy Paypalem tez? Bo trzeba podac dane z US i nie moge
zmienic kraju na inny..


masz kono GFWL?? Na jaki kraj?? Możesz kupić tylko za MSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:37, Chlorofil napisał:

Nie rozumiem... po co mi gra po angielsku ?


Bo ogólnie w tę grę lepiej gra się po angielsku. Do tego dochodzi kwestia Live''a, którego ani w zwykłej wersji ani w GOTY wydawanych w Polsce po prostu nie ma.

Dnia 21.11.2010 o 14:37, Chlorofil napisał:

Widział ktoś w Empiku F3 GOTY ?


Nie widziałem - widziałem zwykłe na wszystkie trzy platformy (na konsole tylko po Polsku - ehh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2010 o 15:17, natanadler napisał:

masz kono GFWL?? Na jaki kraj?? Możesz kupić tylko za MSP

Jak się ma konto na Polske to się nawet zalogować nie da a co dopiero kupić, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 15:17, natanadler napisał:

masz kono GFWL?? Na jaki kraj??


Mam. Mialem na US, zmienilem dzis na PL.

Dnia 21.11.2010 o 15:17, natanadler napisał:

Możesz kupić tylko za MSP


To czemu cena jest w dolarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować