Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Pamietacie akcje, gdzie piec gier indie (World of Goo, Aquaria, Gish, Lugaru HD, Penumbra Overture i chyba jeszcze Samorost 2) bylo za dowolna kwote na tej stronie na sprzedaz?
pieniadze byly przeznaczane na cele charytatywne

http://www.wolfire.com/humble

Ci co kupili (np. ja :P) dostali teraz teraz maile z kluczem aktywujacym te gry na steamie :)
jak kupiliscie sprawdzcie skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które kupowały coś w sklepach grupy thehut. 3. listopada wysłano do mnie grę z zavvi. Miną już ponad miesiąc, a przesyłka nadal nie doszła. Czekać dalej, czy domagać się zwrotu pieniędzy od sklepu? Czy opóźnienie może być spowodowane rozmiarami paczki (grubość ok. 3 pudełek DVD)? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po miesiącu (u nich termin to bodajże 25-28 dni) towar nie dochodzi to piszesz do nich, albo wysyłają drugi a jak nie mają na stanie zwracają kasę na kartę lub daję kredyt w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 14:57, Lex napisał:

Pytanie do osób, które kupowały coś w sklepach grupy thehut. 3. listopada wysłano do
mnie grę z zavvi. Miną już ponad miesiąc, a przesyłka nadal nie doszła. Czekać dalej,
czy domagać się zwrotu pieniędzy od sklepu? Czy opóźnienie może być spowodowane rozmiarami
paczki (grubość ok. 3 pudełek DVD)? Dzięki za pomoc.

Ja zamawiałem w thehut 31 października i już dawno (z dwa tygodnie temu) wszystko dostałem. Trochę za długo to trwa, złe warunki to jedno ale miesiąc to przegięcie. Ja bym juz pisał do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z maila potwierdzającego wysłanie z Zavvi:

Delivery will normally take between 3 to 5 working days, but can sometimes take a little longer due to postal delays. Please allow 10 full working days before notifying us of any delays in arrival.

Czyli maksimum to 10 dni. Pewnie ktoś u nich nawalił. Napisz do nich.

Poza tym czemu usprawiedliwiacie 20-dniową obsuwę śniegiem? Porządnie przysypało dopiero w ostatnich dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aliens vs Predator PL PC Edycja Kolekcjonerska - 99,99 zł

Napoleon: Total War PL PC Edycja Specjalna - 89, 99 zł

Frontlines: Fuel of War Edycja Specjalna - 29, 99 zł

World of Warcraft: Cataclysm - 109, 99 zł

Heroes of Might and Magic I-IV Complete PC PL - 49, 99 zł [ Gdzie jest Armageddon''s Blade? GDZIE?! ]

wirtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie czasami przychodzily z Zavvi po 2-3 tygodniach. To 10 dni dotyczy bardziej zachodu europy . Znam jednak przypadki ze paczki szly ponad miesiac wiec jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inny ciekawy przypadek że przy zamówieniach paru gier dziwnie to wysyłają. Miałem jedno z 2 grami, obie wysłali tego samego dnia, jedną dostałem tydzień temu drugą wczoraj, w innym zamówieniu z 4 grami 2 nie dostałem wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:46, Tyler_D napisał:

Heroes of Might and Magic I-IV Complete PC PL - 49, 99 zł [ Gdzie jest Armageddon''s
Blade? GDZIE?! ]

Podejrzewam że to po prostu błąd na stronie Wirtusa. Zresztą zobacz:
- Heores of Might & Magic I
- Heores of Might & Magic II
- Heroes of Might & Magic II: The Price of Loyalty
- Heores of Might & Magic III
- Heroes of Might & Magic III: Armageddon''s Blade
- Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death
- Heores of Might & Magic IV
- Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm
- Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3249&k=heroes-of-might-magic-i-iv-complete-edition-ubisoft-exclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:16, Miniu napisał:

Do mnie czasami przychodzily z Zavvi po 2-3 tygodniach. To 10 dni dotyczy bardziej zachodu
europy .

A dlaczego miałoby niby dotyczyć zachodu europy, na tą chwilę niczym się nie różnimy od zachodu. Przesyłka do nas leci takim samym "air mailem" jak na zachód, wszelkie opóźnienia wynikają ze spraw celnych u nas lub opóźnień poczty u nas. Do mnie np. z Zavvi przesyłka nigdy jeszcze nie szła dłużej niż 10 dni roboczych a zazwyczaj dochodzi w tydzień czyli 5 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 18:02, Krol_Jabol napisał:

Na empik.com obniżone ceny NFS Hot Pursuit
Na PC 89zł
konsolowe 129zł
Obowiązują najprawdopodobniej tylko dzisiaj.

Na gram.pl też jest ale ja skorzystam na empik bo tam mam odbiór za 0 zł, a kuriera za 5 zł. Na gram.pl niestety wysyłka drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 20:30, Feallan napisał:

Na Steamie Left 4 Dead 2 za 15 zł, lub 10 zł w czteropaku. Toż to grosze.


Ostatnią promocję przespałem ale teraz już poszło zamówienie na czteropak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować