Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 21:48, Iverson7 napisał:

Wlasnie o to mi chodzilo.Wiec skoro jest ryzyko stracenia calego konta to ja podziekuje
za te klucze z allegro.Lepeij poczekac na jakies ciekawe promocje swiateczne czy weekendowe
na steamie(np.GTA IV completed edition-35 zl):P.Dzieki ;).


Nie wiem skąd mają informację o nielegalności kupowania takich kluczy ?
Na allegro są użytkownicy którzy mają kilka-kilkanaście tysięcy sprzedanych w ten sposób gier - klucze na licencji ESD. Sam tak kupiłem kilka tytułów, jest znacznie taniej i jakoś nigdy nie miałem problemów. Kupuj u sprawdzonych sprzedawców to nie będzie ryzyka. Gdyby to było nielegalne, to już dawno by zamkneli ten interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na żadnej licencji ESD, w regulaminie Steama jasno jest napisane, że za zarejestrowanie gry z odkupionego klucza może być BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:12, Feallan napisał:

Nie na żadnej licencji ESD, w regulaminie Steama jasno jest napisane, że za zarejestrowanie
gry z odkupionego klucza może być BAN.


Co rozumiesz przez odkupienie klucza ?

Ja cały czas mówię o kupowaniu produktu, od autoryzowanego reselera, co jest całkowicie legalne. Jest to również opisane w warunkach umowy użytkownika steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wirtus.pl
Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition PC 40zł (PS3-80zł)
Star Wars: The Force Unleashed II PC PL 60zł (X360/PS3-85zł)
James Bond 007: Blood Stone PC PL 40zł
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes PL PC 40zł

pewnie LEM obniżył ceny detaliczne i takie ceny będą w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 00:14, wolverine napisał:

Electronic Software Distribution

A PZPR to też Polski Związek Piłki Ręcznej. Pytanie nie było o rozszyfrowanie tajemniczego skrótu, który sobie każdy może wymyślić, tylko o źródło, dowód tej nibylicencji. To są kopie (zdjęcia, skany) kluczy pudełkowych i kupując kopie powinieneś się liczyć z możliwymi konsekwencjami sytuacji gry oryginał tego klucza spróbuje zarejestrować na Steamie ktoś inny. A konsekwencje będą takie, że Twoje konto zostanie zablokowane, aż wyjaśnisz jakim cudem masz taki sam klucz jak ktoś inny. Jak będziesz miał szczęście to odzyskasz dostęp do konta (oczywiście już bez tej gry), ale wcale nie musisz, na forum Steama i w innych miejscach w sieci znajdziesz też smutniejsze wersje podobnych historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:08, knrdz napisał:

> Electronic Software Distribution
A PZPR to też Polski Związek Piłki Ręcznej. Pytanie nie było o rozszyfrowanie tajemniczego
skrótu, który sobie każdy może wymyślić, tylko o źródło, dowód tej nibylicencji.

Hmmm wymyślić ? No niech Ci będzie, nie będe się kopać z koniem ...

Dnia 17.02.2011 o 15:08, knrdz napisał:

kopie (zdjęcia, skany) kluczy pudełkowych i kupując kopie powinieneś się liczyć z możliwymi
konsekwencjami sytuacji gry oryginał tego klucza spróbuje zarejestrować na Steamie ktoś
inny

A to czy sprzedają skany pudełkowych kluczy czy nie, to już osobna historia. Może masz rację i sprzedają, a może mają licencję ( bo są tacy sprzedawcy, co można przeczytać chociażby w umowie użytkownika steam ) a może sprzedają klucze ze zniszczonych wersji pudełkowych... ich słodka tajemnica, a mnie to nie interesuje. W najgorszym przypadku stracę jakieś 80 złotych i gry które już przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 18:28, wolverine napisał:

> > Electronic Software Distribution
> A PZPR to też Polski Związek Piłki Ręcznej. Pytanie nie było o rozszyfrowanie tajemniczego
> skrótu, który sobie każdy może wymyślić, tylko o źródło, dowód tej nibylicencji.
Hmmm wymyślić ? No niech Ci będzie, nie będe się kopać z koniem ...

Pogrzebałem trochę w Google, i owe "Electronic Software Distribution" oznacza "cyfrową dystrybucję". Tyle. Nic więcej. Nie jest to żadna licencja. Steam prowadzi ESD. EA Store prowadzi ESD. XB Live prowadzi ESD. Nawet ja mogę prowadzić ESD, jeśli zrobię sobie internetowy sklep.

Sprzedawcy na Allegro sprzedają klucze niezbędne do pozyskania produktu z ESD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ....
czytuję ten wątek już od wielu miesięcy,jak głosi tytuł,dotyczy on promocji w MM,Empikach czy innych marketach ( Saturn? ) a tymczasem większość wpisów dotyczy Steam lub sklepów internetowych ...
może by to jakoś rozdzielić bo co zajrzę do tematu to prawie nie ma nic o promocjach w w.w marketach a ciągle tylko ten Steam,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 21:00, lis_23 napisał:

Tak się zastanawiam ....
czytuję ten wątek już od wielu miesięcy,jak głosi tytuł,dotyczy on promocji w MM,Empikach
czy innych marketach ( Saturn? ) a tymczasem większość wpisów dotyczy Steam lub sklepów
internetowych ...
może by to jakoś rozdzielić bo co zajrzę do tematu to prawie nie ma nic o promocjach
w w.w marketach a ciągle tylko ten Steam,itp.


Temat dotyczący promocji na steamie, gog''u,ea store już jest założony, ale nikt tam prawie nie piszę. Wolałbym tu widzieć tylko "sklepowe" promocje, ale nie mam tu nic do gadania, to moderator jak coś powinien zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Marketowe promocje" are dead, man.

Szczerze, od przynajmniej półtora roku nie widziałem dobrej promocji na gry w Empiku, Saturnie, czy w jakimkolwiek sklepie internetowym (obniżka o 20 zł względem ceny detalicznej to nie obniżka). Wszystko to:

a) Obniżki cen przez wydawcę, nie liczą się
b) Reedycje, nie liczą się - za drogie jak na swój wiek
c) aukcje internetowe oferujące dobre ceny, ale to aukcje a nie promocje
d) Oferty na Steamie
e) Promocja EA - 2 za 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować