Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2011 o 21:00, lis_23 napisał:

Tak się zastanawiam ....
czytuję ten wątek już od wielu miesięcy,jak głosi tytuł,dotyczy on promocji w MM,Empikach
czy innych marketach ( Saturn? ) a tymczasem większość wpisów dotyczy Steam lub sklepów
internetowych ...
może by to jakoś rozdzielić bo co zajrzę do tematu to prawie nie ma nic o promocjach
w w.w marketach a ciągle tylko ten Steam,itp.

Oprócz tego co napisał kolega powyzej, to coraz więcej gier (i nie tylko gier) kupuje sie w necie, a coraz mniej w tradycyjnych sklepach. Jak raz na jakis czas zajrze do Empiku czy Saturna to biore sie za glowe dlaczego kazda gra kosztuje duzo, nieraz 2 razy wiecej co w necie. Dlatego jest jak jest, a Internet nie gryzie.

PS. Co do oddzielnego watku to latwiej czytac jeden watek z okazjami niż dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:40, fr9 napisał:

Warto ? Czy część 1 jest taka sama jak 2 ? Bo jedynka mi się jakoś nie spodobała ?


Druga część to zwykła strategia. To co wyróżniało pierwszego SupComa spośród innych gier (epickość, system ekonomii), zostało w drugiej części wycięte. Na pewno jest o wiele łatwiejsza od jedynki. Za taką cenę można brać, chociaż ja jako fan jedynki nie polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:16, rhyz napisał:


Oprócz tego co napisał kolega powyzej, to coraz więcej gier (i nie tylko gier) kupuje
sie w necie, a coraz mniej w tradycyjnych sklepach. Jak raz na jakis czas zajrze do Empiku
czy Saturna to biore sie za glowe dlaczego kazda gra kosztuje duzo, nieraz 2 razy wiecej
co w necie. Dlatego jest jak jest, a Internet nie gryzie.

Kto kupuje w necie,ten kupuje
ja nie kupiłem i nie zamierzam kupić żadnej gry przez neta,przez Steam,itp.
kupuję gry w w.w marketach i dlatego wątek ten byłby dla mnie bardzo pomocny ... gdyby pisano w nim na temat
no,ale cóż - mówi się trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:27, lis_23 napisał:

Kto kupuje w necie,ten kupuje
ja nie kupiłem i nie zamierzam kupić żadnej gry przez neta,przez Steam,itp.
kupuję gry w w.w marketach i dlatego wątek ten byłby dla mnie bardzo pomocny ... gdyby
pisano w nim na temat
no,ale cóż - mówi się trudno ;)

Kazdy kupuje co chce, gdzie chce i za ile chce. Nie interesuje, nie czytaj, nie kupuj.

Moze przypomne, ze wątek ten zatytułowany jest "Promocje Okazje Wyprzedaże", więc własnie o tym się tu pisze, a chyba nie o tym ze w MM mozna kupic wszystko srednio 20 zl drozej. Jezeli jest inaczej to sam podaj promocje z marketów, wiele osób na pewno się tym zainteresuje.
To, że akurat jest wiecej okazji w necie niz w MM to nie moja wina i nie zarzucaj mi, że pisze tutaj nie na temat bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2011 o 22:46, rhyz napisał:


To, że akurat jest wiecej okazji w necie niz w MM to nie moja wina i nie zarzucaj mi,
że pisze tutaj nie na temat bo to nieprawda.


Tylko gdzie ja zarzucam coś Tobie?

w temacie pisze: " Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp." - nie ma tam nic o Steamie,dlatego często tu zaglądam licząc na to że może ktoś widział osobiście coś taniej w jednym z marketów
ale,ok,skoro to Cię aż tak drażni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestańcie się przekrzykiwać bo mnie tu promocje interesują a nie wasze kłótnie :)

@lis_23
Rozumiem, że nie lubisz dystrybucji cyfrowej, ale jak czasem Steam przeceni grę na 5€ to grzech nie skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chcieć wrzucać tylko promocje marketowe, to wątek stałby przez większość czasu pusty, bo promocje w MM czy Saturnach są głównie weekendowe, ale niestety nie na każdy weekend. A nawet jak już w MM jest promocja, to niekoniecznie na gry i sprzęt komputerowy. Nie widzę sensu w rozbijaniu tematu na dwa o tematyce cyfrowej i pudełkowej dystrybucji, bo w końcu nie ma aż tylu promocji obu typów :/ Nawet taki zbiorczy wątek milczy czasem przez nawet kilka dni.

A propos promocji - na Steamie Civilization 4 Complete za 6,25€. Wprawdzie niecałe dwa miechy temu była taka promocja już, ale dla tych, którzy się wtedy nie załapali mają szansę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:22, PinKee napisał:

A propos promocji - na Steamie Civilization 4 Complete za 6,25€. Wprawdzie niecałe
dwa miechy temu była taka promocja już, ale dla tych, którzy się wtedy nie załapali mają
szansę teraz.


Krótka piłka. Mam Civilization IV ale tylko podstawkę. Warto kupić teraz Complete Edition? Bo Civ IV mi się troche już przejadło i nie wiem czy te dodatki wnoszą az tyle żeby zaczynać przygode z tą grą jeszcze raz?


@lis_23

Bez przesady. Promocje takie jak są na Steamie to unikat. Nigdzie w MM albo Saturnie nie znajdziesz podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:56, Smooqu napisał:

Krótka piłka. Mam Civilization IV ale tylko podstawkę. Warto kupić teraz Complete Edition?
Bo Civ IV mi się troche już przejadło i nie wiem czy te dodatki wnoszą az tyle żeby zaczynać
przygode z tą grą jeszcze raz?

Wydaje mi się, że warto. Dodatki wnoszą nowe mechanizmy (np. religie), jest multum fajnych scenariuszy, a poza tym dostajesz też Kolonizację w odświeżonej wersji - gra się zupełnie inaczej niż w zwykłą Civkę. No i ta cena - to jest 25 zł tylko ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur... Steam znowu obrabował mnie z pieniędzy :( W ogóle nie planowałem kupować tej gry, ale za taką kasę aż żal nie kupić i nie sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś możliwość zakupu gry Medal Of Honor ?

Na rosyjskim eastore jest w promocji za 299rubli

Niestety mi wywala taki błąd jak poniżej.



Dodam, że trzeba mieszać przez proxy...

20110218195757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Steamie panuje totalna wyprzedaż gier od Square Enix, obniżka -75% na wszystkie części Hitmana, każda z przygód sympatycznego łysola kosztuje teraz tylko 2,49€. Może byłaby to i dobra okazja na kupno jednej z nich, gdyby cała antologia nie znalazła się ostatnio na coverze CDA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić tanio PS3?
Szukałem już trochę ale po prostu wszędzie jest wersja Slim + dysk 320 GB za ponad 1000 zł co mnie nie urządza, myślałem raczej żeby po prostu kupić PS3 z dyskiem 40 GB..
Dobrze by było jak by to był sklep internetowy, nie mam przekonania do allegro.

Jest możliwe, że słabo szukałem no ale cóż, nie każdy jest w tym dobry :/.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie już dawno nie kupisz wersji 40GB, bo takowy dysk posiadał jeszcze PS3 FAT, a teraz dostępne są jedynie SLIMowe wersje z minimum 120/160 GB HDD

A Te najtaniej w sieci widzę za 1075 zł + Wysyłka.
Czasem w sklepach typu Media Markt czy Media Expert są promocje po 999 zł

Jeśli nie, pozostaje Ci allegro i szukanie używek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup poprostu na allegro za jakies 600-700 zl i 2 gry dostaniesz odrazu i tak samo bedzie chodzic jak nowa ja kupilem 3 miesiace temu i lata bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 19:49, Outlander-pro napisał:

Pytanko: gdzie najtaniej można dorwać Bulletstorma? A może jakiś sklep robi jakieś specjalne
promo? Dzięki z góry.

Sam szukałem sklepu z najniższą ceną i znalazłem tylko to http://sklep.wirtus.pl/produkt/628301
Może się też okazać że niższa cena będzie w Media Markt czy innych marketach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować