Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 10:36, sirufok napisał:

Taaa, z Kielc;)
Dziś lub jutro odwiedzę jeszcze market, może jednak coś interesującego wyłożą.

wyjazd 10.20 przyjazd 20.20, Tesco 24h czynne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem wstąpić do poznańskiego Sferisa, by odebrać zamówionego Bulletstorma, ale z ciekawości wstąpiłem jeszcze do Saturna, by zobaczyć, jak u nich stoi. Jak nietrudno zgadnąć ostatecznie zamówienia z gramu nawet nie odebrałem - EL Bulletstorma w Saturnie za równie 113zł (co dziwne, podstawowa normalne 129), więc jak na produkt EA nawet nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie promocja na gry z serii Command & Conquer:

Red Alert 3 4,99€
Red Alert 3 Uprising 2,49€ (nie wymaga podstawki do działania)

C&C 3 Tiberium Wars 4,99€
C&C 3 Kane''s Wrath 4,99€ (wymaga podstawki na Steamie)

C&C 4 Tiberian Twilight 12,49 €

Red Alert 3 i dodatek do niego wydają się szczególnie warte zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, uduszę chyba! Przez Ciebie znowu wydałem pieniądze na gry, chociaż miałem się wstrzymać już w tym półroczu :P

Ale za taką cenę to grzech byłoby nie kupić - dzięki też za info o tym kodzie zniżkowym ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może kiedy będzie w MM, Saturnie lub czymś podobnym w Gdańsku weekend bez vatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ta promocja na konsole w empiku że gry za 100zł oznaczone taką specjalną plakietką? I czy są jakieś ciekawe promocje na gry xbox 360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, tylko mógłby mi ktoś tak szybko wytłumaczyć kilka spraw związanych z d2d?
1. Czy muszę zakładać konto? I czy mogę spokojnie wpisać Polskę jako lokalizację?
2. Jak duże są prowizje itp przy płaceniu kartą kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ciekawe promocje w Empiku ? Wybieram się za parę godzin do sąsiedniego miasta, po Black Ops''a między innymi ... Najlepiej screena gazetki jakby ktoś mógł zrobić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 10:24, tomasz23 napisał:

1. Czy muszę zakładać konto? I czy mogę spokojnie wpisać Polskę jako lokalizację?

A dlaczego nie wpisywać Polski? To nie Xbox Live :P Konto oczywiście założyć trzeba, żeby coś kupić.

Dnia 27.02.2011 o 10:24, tomasz23 napisał:

2. Jak duże są prowizje itp przy płaceniu kartą kredytową?

Nie ma żadnych dodatkowych prowizji dla samego serwisu, płacisz jedynie za przewalutowanie bankowi, ale są to jakieś marginalne opłaty, szczególnie przy kwotach rzędu kilku € czy funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;)

Wziąłem jeszcze Medka II, bo od dłuższego czasu polowałem na niego. I tu zaczęły się schody, bo po pobraniu (które trwało całą noc btw) nie mam pojęcia jak to zainstalować. Wypakowałem zalecanym przez d2d programem 7zip i nie mam pojęcia co dalej. CD-key nie działa na steamie, dlatego też pobierałem normalnie. Aha, gdy próbowałem wypakować winzipem i jeszcze jakimś innym programem wyskakiwały błędy CRC.
Na obrazku jest wypakowany plik, który ściągnąłem. Ten plik infinst.exe nie reaguje na próbę uruchomienia. Jeśli ktoś zna rozwiązanie, to bardzo prosiłbym o pomoc ;)

20110228103838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje blad CRC bo jest uszkodzony. Wedlug tego screena tam sa pliki o lacznej wielkosci cos 4mb.
Musisz pobrac plik instalacyjny jeszcze raz i najlepiej jak uzyjesz ich Download Managera wtedy cos takiego nie wystapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować