Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 11:04, FPSProjekt napisał:

kup 2 gry, a tańszą masz 50% taniej do 22 marca 2011r.( ale chyba tylko te gry od CDP)


Tylko od CDP i tylko gry RPG. Czyli niewielki wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zavvi - Supreme Commander 2 za £5.85 (ostatnio wysyłają do Polski za darmo, więc odpada £0.99 za przesyłkę)
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/supreme-commander-2/10076062.html
Niby niespecjalne promo, bo można było SupComa 2 wyhaczyć przy bożonarodzeniowej promocji za €4.99, ale w tej chwili wg Ceneo kosztuje ~50PLN (+ przesyłka zapewne).
Inne ciekawe (choć nie aż takie okazyjne):
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/kane-and-lynch-2-dog-days-limited-edition/10072231.html
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/command-conquer-4-tiberian-twilight/10065518.html

Tak na marginesie, wczoraj zamówiłem na Zavvi płytę, która kosztuje tam £9.65, u nas - 55-60PLN. Komentarz chyba zbędny, podejrzewam, że jak tak dalej będzie, to półki z zagraniczną muzyką znikną z polskich sklepów, w końcu Polacy coraz bardziej przekonują się do zakupów w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy można to traktować jako promocję,bo to już było,lecz dla tych którzy nie wiedzą:

Edycja Kolekcjonerska Far Cry 2 na PC za 50 zł http://muve.pl/pc/strzelaniny/far-cry-2-edycja-kolekcjonerska-pc-pl/284
Edycja Kolekcjonerska Far Cry 2 na Xbox 360 za 100 zł http://muve.pl/xbox-360/fpp/far-cry-2-x360-edycja-kolekcjonerska/111

W ogóle se sprawdźcie dział Edycje Kolekcjonerskie w sklepie muve.pl bo jest tam np. Settlers 7 za 70 zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 17:30, bobobo napisał:

Edycja Kolekcjonerska Far Cry 2 na PC za 50 zł http://muve.pl/pc/strzelaniny/far-cry-2-edycja-kolekcjonerska-pc-pl/284
Edycja Kolekcjonerska Far Cry 2 na Xbox 360 za 100 zł http://muve.pl/xbox-360/fpp/far-cry-2-x360-edycja-kolekcjonerska/111


Wszystko ładnie pięknie, tylko że nie ma jej na stanie:/ Tak samo jak i kolekcjonerki Obliviona i Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie okazje rozchodzą się momentalnie, może nawet nic nie było na stanie tylko zostały linki do promocji. ;-D Pamiętam że całkiem niedawno ktoś tu wrzucił info o EK King''s Bounty z bardzo fajnym kuferkiem z drewna i było tak samo. Cena bardzo okazyjna tylko towaru brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może trochę nie w temacie, ale chciałem tylko zwrócić uwagę posiadaczom PS3, którzy patrzą na każdą wydaną złotówkę, aby nie kupowali świeżych gier wydawanych przez SCEP w Internecie, tylko Empiku. Przykładem mogą być LittleBigPlanet 2 i Killzone 3. Najtańsza oferta w dniu premiery w Internecie razem z przesyłką za te tytuły to 210zł. Na edycji standardowej oszczędzamy 30zł, na kolekcjonerskiej 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 11:04, FPSProjekt napisał:

w Empiku (stacjonarne)
kup 2 gry, a tańszą masz 50% taniej do 22 marca 2011r.( ale chyba tylko te gry od CDP)
kup 2 gry z Platynowej Kolekcji za 99,90zł do 22.03.2011r.


I przy okazji podwyzka: Singularity bylo za 39 zl juz jest 49 zl. Prawie jak w pewnym sklepie "NIE - dla idiotow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zavvi:
W styczniu zakupilem 5 gier.
3 doszly w polowe lutego.
Z 1 zrezygnowalem po miesiacu czekania.
Zamiast jednej zamowionej dostalem inna, niezamawiana. Co wiecej, czekalem 3 tygodnie, w tym czasie (sadzac po naklejkach) przesylka juz byla w Polsce, wrocila do Holandii (!) i wreszcie dotarla do mnie - wyjatkowo (jak na zavvi) bez stempla kontroli celnej. Podobno teraz wysylaja z UK...
Niemal 3 tygodnie przepychanek i wreszcie przed tygodniem jakby sukces: ja zwrocilem gre, oni - pieniadze i koszty przesylki zwrotnej. 1GBP za przesylke poszedl w kosmos - nie zwrocili.

A w tym tygodniu grom z jasnego nieba: przepraszaja, ze jeszcze nie wyslali gry, ktora juz od nich dostalem miesiac temu (to jedna z tych 3). Ja do nich: sprawdzcie swoja baze ja nawet w historii konta mam, ze gra juz dawno wyslana. 2 dni wymiany maili, po czym dzisiaj... wyslali jeszcze raz te sama gre. Nic, tylko sie zadeptac.

I zeby nie bylo, ze to przypadek: to moje 3. zamowienie w zavvi, w pierszym zamiast wersji full-wypas (jak w opisie) wyslali wersje lite (ktorej w tym sklepie po prostu nie ma). Ot, okazje na Zavvi...
(komentarz z jednego forum UK: "to zavvi, nie wiadomo, kiedy wysla")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem z Lublina ale ilekroć jestem w swoim MM to widzę takowy zestaw za jakieś 950 - 1000 zł. Jeśli chcesz wiedzieć ile to kosztuje u ciebie to najszybszym sposobem by się dowiedzieć [ poza podreptaniem do MM ] jest zwyczajnie zadzwonić i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz jakiegoś wyjątkowego pecha, ewentualnie ja - farta :). Swoje poprzednie zamówienie dostałem po około tygodniu od daty wysłania, zawartość zgodna z oczekiwaniami, wcześniej też nie miałem powodów do narzekań :). Inna sprawa, że w opisach produktów czasami są złe "zdjęcia" lub opis jest kosmicznie wręcz lakoniczny, ja wówczas wchodzę w Help -> Contact i po prostu wysyłam pytanie z linkiem do interesującego mnie produktu ("Kto pyta nie błądzi", jak mówi mądre przysłowie.). Możliwe też, że takie przeboje są tylko z grami, ja póki co zamawiałem tam filmy i ostatnio muzykę (odpukać, tego zamówienia jeszcze nie dostałem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział w sieci supermarketów Real ponowna wyprzedaż tytułów CD Projektu z starych serii.
Po 5,24zł za sztukę. ;]

Kupiłem WTTC Race 07, WH40K Antologia, Act Of War: Złota Edycja, Dungeon Lords, Joint Task Force i The Suffering/The Suffering: Ties That Bind. Widziałem leżące też tytuły znane z wcześniejszych promocji, ale też takie wynalazki jak któryś z FEARów czy Timeshift i parę innych gier.

Promocja ma trwać ponoć do 13 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 18:57, meryphillia napisał:

...


Stranglehold, ostatni Broken Sword, kupa gier z XK (np. Earth Universe) i jakieś gry dla dzieci... A ten FEAR to któryś z dodatków, chyba Perseus Mandate. Sam zaopatrzyłem się w Timeshifta i Stragleholda, w sumie nie wiem, po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę tego było, choć w odwiedzonym akurat sklepie gros pudełek stanowiły Sid Meier''s Railroads! i UFO Afterilight - Bitwa o Marsa.
IMO całkiem dobry sposób na kupienie tytułów na które wcześniej żal było kasy (sam wiecznie na nie właśnie żałowałem i jak widać opłacało się poczekać nieco czasu, bo zawsze chciałem sobie sprawdzić te JTF i AoW).
Dodatkowo nabiłem sobie kolejne 60 punktów konto na CDProgramie, co pozwoli wziąć jakiegoś starocia za 150 punkciorów z oferty GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować