Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

AoW raczej nie polecam, polska wersja jest skopana (ma bugi, których nie ma w wersji angielskiej). No ale dla tych paru CDPunktów można tę piątkę odżałować :). A, i przypomniało mi się, że widziałem jeszcze Dark Crusade, chyba z XK.

Kupiłbym tego Majesty za te 4€, ale "goła" "podstawka" nawet za taką cenę nie kusi mnie jakoś szczególnie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Ile kosztują zestawy PS3 z Killzonem 3, Killzonem 2 + GoW 3 lub GT5 w MM?
Pytam, bo nie jestem w stanie tego sprawdzić - najbliższe MM to jakieś 100km.

Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:58, NikiNicoo napisał:

Mam pytanko.
Ile kosztują zestawy PS3 z Killzonem 3, Killzonem 2 + GoW 3 lub GT5 w MM?

Byłem w niedzielę w Czeladzi i ceny za PS3 wynosiły bodajże w granicach 1350-1400 zł z jakimiś dodatkami, ale nie pamiętam co konkretnie. Wersja 320GB, to mi się ostało w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 14:52, mikim napisał:

Empire: Total War za 7,50 euro.
Pakiet gier z serii Total War za 64,99 euro.

Słabiutka promocja zważywszy, że niedawno było do kupienia Empire+Napoleon Ultimate Edition za 6 funtów bodajże na Direct2Drive, z możliwością odblokowania na Steamie. Nawet ten pakiet drogi, a do tego niekompletny, bo nie ma Kingdoms do Medka 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie na EAStore odradzam, zarówno on jak i program do ściągania gier tam kupionych jest strasznie dziwny, częściej nie działa niż działa, z dwa razy mogłem się zalogować na toto, teraz już nie mogę. A moje konto nadal istnieje i mogę grać np. w BC2.

Zavvi.com

Fallout: New Vegas za 60 zł (13 funtów)
Mafia 2 za 37 zł (8 funtów)
Medal of Honor za 46 zł (10 funtów)

Wszystko PC, wszystko w pudełkach po angielsku, wysyłka do Polski darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:37, Feallan napisał:

Kupowanie na EAStore odradzam, zarówno on jak i program do ściągania gier tam kupionych
jest strasznie dziwny, częściej nie działa niż działa, z dwa razy mogłem się zalogować
na toto, teraz już nie mogę. A moje konto nadal istnieje i mogę grać np. w BC2.

Cóż, ale można kupić cd-keya bad company 2 vietnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaznajomiony z thehut / zavvi mógłby pokusić o napisanie takiego łopatologicznego posta "co i jak?", co trzeba mieć, jaki bank i kartę poleca do zakupów tamże? I czy jest na owych stronach możliwość zapisania się na newslettery podobne do tych empikowych czy wirtusowych chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kupna używałem swojej karty VISA Electron z mBanku, nie było najmniejszych problemów. Co do newslettera, to dobre pytanie - też bym się chętnie się na takie coś skusił, bo oferty mają tam czasami nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 13:14, Tyler_D napisał:

I czy jest na owych stronach możliwość zapisania się na newslettery


Na zavvi.com opcja zapisania się do newslettera jest przy rejestracji na stronie. Na thehut jest pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy akurat mBank jest akurat najlepszym pomysłem :). No chyba, że wszystkie banki w Polsce dokonują dwukrotnego przewalutowania przy przeliczaniu na £ (PLN -> € a potem € -> £). Mi przez to ostatnio policzyli po 4,84 za funta...
A tak poza tym, jak Tyler_D zdecyduje się jednak na mBank, to niech nie zapomni sobie o zmienieniu limitów w ustawieniach karty, domyślnie tam jest 0 (czyli nie można dokonywać płatności, czasami 0 oznacza "brak limitu", ale nie tutaj :)).

Zna ktoś może jakiś pewny, solidny i w miarę tani sklep z gadżetami typu bluza/koszulka z logiem jakiegoś zespołu muzycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia tylko z mBankiem i BPH, tyle, że w tym drugim korzystałem z karty tylko przy wybieraniu kasy z bankomatu. Jak widzisz, nie jestem kompetentny, by coś polecać, raczej mogę tylko delikatnie odradzać mBank, niestety :(. Choć trzeba przyznać jedno, z kartą z delfinkiem (mBank) nie ma problemów (płaciłem nią w Zavvi i na Steamie), ponoć nie wszystkie polskie Visy Electron są akceptowane przez zagraniczne sklepy (ale o tym czytałem już jakiś czas temu i to może być nieaktualne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 17:34, Blackhand napisał:

Nie wiem, czy akurat mBank jest akurat najlepszym pomysłem :). No chyba, że wszystkie
banki w Polsce dokonują dwukrotnego przewalutowania przy przeliczaniu na £ (PLN
-> € a potem € -> £). Mi przez to ostatnio policzyli po 4,84 za
funta...


Na Zavvi można kupować też w euro, więc to nie problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 17:39, Tyler_D napisał:

Więc jaki bank / kartę polecasz do takich zakupów na zavvi czy thehut?


Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale ja kupowałem kartą Visa Express (bank BZWBK). Zero problemów, ekspres wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 18:11, Feallan napisał:

...
Na Zavvi można kupować też w euro, więc to nie problem. :)


Wiem, ale zawsze patrzyłem na kursy na stronie mBanku i zwykle kurs £ był korzystniejszy od kursu €, dlatego zawsze wybierałem funta. A odkrycie podwójnego przewalutowania było bardzo niemiłym zaskoczeniem, pewnie w przypadku euro przeliczanie odbywa się raz (PLN -> €).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować