Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

thehut.com
Avatar: The Game (James Cameron''s) 28zł
Lost Planet 2 24zł
Kane and Lynch 2: Dog Days (Limited Edition) 18,50zł
Kane and Lynch 2: Dog Days 13,70zł

darmowa wysyłka do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z tego nie korzystałem i chciałbym wiedzieć jak to jest z tym kupowaniem, np. w thehut? Z normalnego konta bankowego (ING w moim wypadku) będę mógł płacić? Muszę sobie sam wymienić kasę na ojro lub funty czy automatycznie zamieni mi pożądaną kwotę? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny K&L 2 przestaję zastanawiać się dlaczego ludzie kupują coraz chętniej za granicą. Poza tym przyłączam się do pytania sirufoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Płatność tylko kartą kredytową lub debetową (musi mieć kod CVV2 z tyłu, w miejscu na podpis właściciela). Tak samo w zavvi, jakby cię to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:35, FPSProjekt napisał:

thehut.com
Avatar: The Game (James Cameron''s) 28zł
Lost Planet 2 24zł
Kane and Lynch 2: Dog Days (Limited Edition) 18,50zł
Kane and Lynch 2: Dog Days 13,70zł

darmowa wysyłka do Polski


Darmowa wysyłka?
Ciekawe, w jednym miejscu piszą "FREE Delivery on All Orders", a w ich własnym FAQ, że do krajów unii koszt jest 99p za przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:52, sirufok napisał:

Jeszcze z tego nie korzystałem i chciałbym wiedzieć jak to jest z tym kupowaniem, np.
w thehut? Z normalnego konta bankowego (ING w moim wypadku) będę mógł płacić? Muszę sobie
sam wymienić kasę na ojro lub funty czy automatycznie zamieni mi pożądaną kwotę? Z góry
dziękuję.


Tylko pamiętaj, że gry z TheHut idą około tygodnia, bo mają magazyn w dziwnym miejscu położony ;) Pod tym względem Game jest ciut lepszy, ale za to wysyłka jest 2,50 funta za przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wysyłki z Game nie podchodziłbym aż tak optymistycznie, kolekcjonerską wersję Rifta wysłali mi 3 marca, nie doszła jeszcze do dzisiaj.
Jeśli chce się mieć coś szybko, to tylko wysyłka z ShopTo za 3funty (8 funtów ze śledzeniem położenia paczki), przychodzi na miejsce do Polski 4 dnia roboczego, w innych wypadkach poniżej 8 dni to sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysylka z Zavvi/TheHut/Sendit rzeczywiscie od jakiegos miesiaca jest darmowa. Nie wiem czy wkradl sie im jakis blad czy jest to celowe dzialanie.

Game.co.uk pobiera oplate 3 funtow za przesylke od calego zamowienia nie od kazdego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2011 o 11:42, Miniu napisał:

Game.co.uk pobiera oplate 3 funtow za przesylke od calego zamowienia nie od kazdego
przedmiotu.

A rzeczywiście, teraz spojrzałem :) tak to jest jak się długo nic nie zamawia hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zarowno zavvi jak i thehut to w !00% (poza domena) ta sama firma?
W thehut chcialem zamowic 13 szt. jednej gry, skrocili mi zamowienie do 5 szt. ("I am sorry to advise that we are unable to ship your full order for 13 as our website is available for social and domestic use only. Your order has been limited to 5 copies only") i zastanwiam sie czy na zavvi bedzie tak samo?

P.S. i o sendit tez jestem ciekaw.

z gory thanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

A jak sadzisz, mozna zrobic np. 3 zamowienia po 5 szt., kazde kolejne np. co 5 min.?
Czy maja jakis limit dzienny/tygodniowy/miesieczny??

Można zawsze spróbować, co nie? :P
Nie wiem nic o limitach, być może ograniczenie zamówienia wynika z braku towaru w magazynie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:13, kuba9876543210 napisał:

Czy zarowno zavvi jak i thehut to w !00% (poza domena) ta sama firma?
W thehut chcialem zamowic 13 szt. jednej gry, skrocili mi zamowienie do 5 szt. ("I am
sorry to advise that we are unable to ship your full order for 13 as our website is available
for social and domestic use only. Your order has been limited to 5 copies only") i zastanwiam
sie czy na zavvi bedzie tak samo?

P.S. i o sendit tez jestem ciekaw.

W większości sklepów to nie przejdzie. Zakupy powyżej kilku (tutaj 5) sztuk to już podchodzą pod sprzedaż hurtową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować