Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Od 18tego w Media Markt Fatalitki za stówkę, Nintendo 3DS za tysiaka, Dragon Age II za 119 zł, takie same ceny ma też Crysis II i Sims Średniowiecze [ goddamn what?! ], AC:B za 109 zeta, Homefront i Shogun też po 119 zeta, PS3 320 GB z Killzone III za 1340 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w thehut sprawdzają jakoś wiek? Chciałbym kupić gierki ale niby trzeba mieć to 18 lat (mam 17) żeby złożyć zamówienie. Mam konto młodzieżowe i póki co udało mi się zarejestrować kartę na ich stronie. Ewentualnie czy jak spróbuję to najwyżej anulują mi zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:47, Kuban11 napisał:

Orientuje się ktoś czy w thehut sprawdzają jakoś wiek? Chciałbym kupić gierki ale niby
trzeba mieć to 18 lat (mam 17) żeby złożyć zamówienie. Mam konto młodzieżowe i póki co
udało mi się zarejestrować kartę na ich stronie. Ewentualnie czy jak spróbuję to najwyżej
anulują mi zamówienie?

A nie możesz przez konto któregoś z rodziców dokonać zakupu? Mniej kręcenia i pełen legal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:52, PinKee napisał:

A nie możesz przez konto któregoś z rodziców dokonać zakupu? Mniej kręcenia i pełen legal


Próbowałem już z karty mamy ale nie akceptuje (chyba z powodu że karta nie ma jakiegoś chipu). No nic, pogadam jeszcze z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:16, Kuban11 napisał:

Próbowałem już z karty mamy ale nie akceptuje (chyba z powodu że karta nie ma jakiegoś
chipu). No nic, pogadam jeszcze z ojcem.

Najlepiej płacić kartą kredytową, bo każda taka się nada. W przypadku kart debetowych, musisz mieć taką z możliwością płacenia w internecie, czyli bodajże musi mieć trzycyfrowy kod na odwrocie obok miejsca na podpis.
Ja używam karty MasterCard Paypass z BZWBK, płacę za nią 25zł na rok i mam komfort taki, że za wszystko nią mogę w necie płacić, zawsze działa, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gamersgate jest też promo na Victorię:

Victoria Complete 9podstawka plus dodatek Revolutions) 2,25€

Victoria Complete Pack (Victoria+Revolutions, Victoria 2+ wszystkie DLC) 15,99€

Victoria 2 11,99€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturn Wrocław:
Gry z Premium Games (nie wiem, czy wszystkie) m.in. Resident 5, Oblivion GOTY - 40 zł. (d*py nie urywa, ale promo, to promo ;)

ogólnie sporo sprzętu w przyzwoitych cenach, np. Głośniki 5.1 Logitech x-530 za 220 zł (na skąpcu ceny zaczynają się od 237 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle z przesylkami z zavvi/thehut/sendit; rowno 7 dni czekalem, byloby 6, gdyby nie problem z mojej strony.

Tylko czemu musialy przechodzic przez UC, jesli jestesmy w EU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to nie wiedzialem.. co prawda pojedyczny produkt, ktory kupowalem kosztowal 7.85, ale kupilem piec sztuk i razem wyszlo niecale 40 funtow.
Swojaj droga nie wiedzialem, ze thehut to tak duza spolka (teraz na wiki patrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować