Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2011 o 21:21, Salwatorowiec napisał:

Ten dodatek do gothica 3 na steam może będzie po polsku?

Z tego co wyczytałem na sajcie RobeNa - nie, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 12:37, juke napisał:

> Ten dodatek do gothica 3 na steam może będzie po polsku?
>
Z tego co wyczytałem na sajcie RobeNa - nie, a szkoda.


No szkoda bo tanio jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 22:09, sliski_wojtas napisał:

Mam prośbę, możecie nie spamować tymi ofertami z dystrybucji elektronicznej ? Jak tu
wejdę, to widzę tylko to, przeważnie temat dla tej wersji gier już jest http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59244&u=4
rozwińcie ten i będzie good !

Było już na ten temat milionpięćsettysięcyrazy i wszystko zostaje tutaj, bo tamten temat powstał po jednej takiej dyskusji, gdzie komuś innemu się to nie podobało a jak jest posucha w promocjach na pudełka to w tym temacie było by głucho - istnieje od początku jako promocje i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie Zavvi. Dzisiaj Dostałem maila zatytułowanego "Thank you for being a great customer" z kodami rabatowymi (10% upustu przy następnym zamówieniu, £8 rabatu przy zakupach za co najmniej £60 i parę innych) i moje pytanie brzmi - czy te kody są jakoś ograniczone czasowo czy też będę mógł je wykorzystać kiedy tylko będę chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 16:14, Blackhand napisał:

Hej, mam pytanie odnośnie Zavvi. Dzisiaj Dostałem maila zatytułowanego "Thank you for
being a great customer" z kodami rabatowymi (10% upustu przy następnym zamówieniu, £8
rabatu przy zakupach za co najmniej £60 i parę innych) i moje pytanie brzmi - czy
te kody są jakoś ograniczone czasowo czy też będę mógł je wykorzystać kiedy tylko będę
chciał?

Pod spodem jest małym drukiem info: "*Discount Codes are valid until 30th April 2010. Exclude consoles, computing and electronics. Only one voucher can be used per order. Lookmantastic Offer: VOUCHER Offers are valid until Midnight on 27/03/2011." Czyli do 30 kwietnia obniżki a jakieś lookmantastic vouchery do 27 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, dzięki, nie zauważyłem. Czas chyba na nowe okulary :). Swoją drogą szkoda, że zawsze muszą być jakieś gwiazdki. A, jak myślisz, czy mogę któryś z tych kodów komuś odstąpić czy też jest on przywiązany do mojego konta na Zavvi i na innym nie zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem , nie znam za dobrze angielskiego , mam nadzieję że pomożecie. Kupiłem gry na TheHut.com za kwotę 30Ł i doszła do mnie taka wiadomość , może mi ktoś przetłumaczyć co ona oznacza:
One or more of your items are now in our warehouse and ready to dispatch but we''re sorry there has been a problem processing the payment for your order.
* If you have opted to pay through PayPal, you will need to correct your details directly in your PayPal account. Once you have done this you will need to replace your order on the site.

Please allow 30 minutes from receiving this e-mail before contacting us. This will ensure our system is updated.

For security reasons please do not send any payment details by email

We hope to see you soon,

TheHut.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeden lub więcej Twoich przedmiotów znajduję w naszym magazynie i jest gotowych do wysyłki, ale niestety są pewne problemy z z procesem zapłaty za Twoje zamówienie.
*Jeśli wybrałeś zapłatę poprzez PayPal, będziesz musiał poprawić swoje dane na swoim koncie PayPal. Kiedy już to zrobisz będziesz musiał zmienić swoje zamówienie na stronie.
Proszę poczekać 30 minut od czasu dostania tej wiadomości, zanim się Pan z nami skontaktuje. To pozwoli naszemu systemowi na uaktualnienie danych.
Dla bezpieczeństwa proszę nie wysyłać szczegółów płatności przez email.
Do zobaczenia wkrótce
TheHut.com"

mniej więcej tak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z niskimi cenami - PROMOCJAMI - gier a raczej kluczy do gier na allegro:

Dlaczego kluczy do gier są tak tanie, czasami nawet 3 - krotnie tańsze?

Czyto jest jakiś przekręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekręt nie przekręt.

Jest parę opcji:
1. Kupowanie gier za kradzione karty kredytowe?
2. Hurtowo kupują po niskich cenach u producenta
3. Hurtowo kupują np w Rosji, Ukrainie klucze i sprzedają je u nas

I chyba tyle.

Poza tym np. widziałem raz na stronie EA store rosyjskim MoH za 299 rubli, bfy i inne też były przecenione.
Gość z Ukrainy na allegro sprzedaje BF3 Preorder za 69,99zł. Na rosyjskim EA był za 799 lub 999 rubli.
Ceny u nas są z lekka wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować