Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Mam pytanie dotyczące Amazonu. Czy można kupić produkt "bezpośrednio od Amazonu" i od innego churtowca w jednym koszyku? I czy można kupić produkty "Free Delivery" i zwykłe produkty za które się płaci za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jesteś zainteresowany jakimś kodem na Zavvi? Jeśli tak, to skrobnę do ich supportu, bo nie chciałbym, by za próbę użycia mojego kodu na cudzym koncie zablokowali mi moje :).
Jakby co, to pisz na blackhandplmaupaodwakropkapl. (maupa=@, kropka=., dwa=2 :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja trochę z innej beczki ale piekna pogoda za oknem także produkt w sam raz na tą porę.
Jutro w sklepach Carrefour przy zakupie 4paku Carlsberg drugi 4pak za 1grosz. I to się nazywa promocja:) Wychodzi równe 12zł za 8 piwek.


Co do gier, na allegro pojawiły się klucze do EADM dla gry Shift 2 w cenie 66zł. Kto nie zbiera pudełek i woli dystrybucję cyfrową jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2011 o 22:41, Citkowsky napisał:

Co do gier, na allegro pojawiły się klucze do EADM dla gry Shift 2 w cenie 66zł. Kto
nie zbiera pudełek i woli dystrybucję cyfrową jak znalazł.


Te kody (jak ktoś już wspomniał) pochodzą z skradzionych kart kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

No tak jasne. I sprzedają to ludzie z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, sprzedawców jest ze 30, to by chyba tych kart nie nadążyli kraść. Zresztą każda gra na EADM jest na allegro za połowę ceny od dawien dawna i skoro policja nie interweniowała a gdyby rzeczywiście były to konta za lewą kase to juz dawno allegro by powiadomiło kogo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2011 o 22:50, Citkowsky napisał:

No tak jasne. I sprzedają to ludzie z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, sprzedawców
jest ze 20, to by chyba tych kart nie nadążyli kraść. Zresztą każda gra na EADM jest
na allegro za połowę ceny od dawien dawna i skoro policja nie interweniowała a gdyby
rzeczywiście były to konta za lewą kase to juz dawno allegro by powiadomiło kogo trzeba.


EA stara się tropić takich sprzedawców i ich karać. Robią cały czas coś w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o tych drugich, nie będących właścicielami żadnego sklepu. No na nich już można się naciąć (np. ja z kluczem do Bad Company 2, choć to nie powód do dumy).
Kupujesz klucz, ściągasz, grasz przez miesiąc, pozytywny komentarz dawno wystawiony (bo przecież działa to czemu nie) a po niecałym miesiącu info, że mój klucz jest używany :<
Pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem wiec dostałem nauczkę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>......

Nie żartuj proszę. Sprzedawców jest masa, mają konta od kilku lat, pozakładane działalności gospodarcze więc to co piszesz prawdą nie jest.
Koniec offtopu bo to nie o tym temat.
Niektórzy nawet wystawiają faktury więc ta teoria o kradzionych kartach jest o kant d**y potłuc.


Crysis 2 też za 62zł widziałem, oczywiście dystrybucja elektroniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 22:57, Citkowsky napisał:

Niektórzy nawet wystawiają faktury więc ta teoria o kradzionych kartach jest o kant d**y
potłuc.


Ze ktos wystawia fakture to wcale nie oznacza, ze towar nabyl z legalnego zrodla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem o tym pisać, ale doszedłem do wniosku, że to żadna okazja - Batman niedługo będzie w PKK, Just Cause 2 też, Bioshock już jest, ...
Także teoretycznie pferta dobra, praktycznie już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są tzw. ruskie klucze = gry u wschodnich sąsiadów są znacznie tańsze, bo piractwo znacznie większe.
Rodzimi "importerzy" to sprowadzają, ale potem konta są blokowane, o ile mi wiadomo.
Znajomy kupił coś takiego, pograł 1-2 m-ce, a potem mu konto zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 22:06, akne napisał:

To są tzw. ruskie klucze = gry u wschodnich sąsiadów są znacznie tańsze, bo piractwo
znacznie większe.
Rodzimi "importerzy" to sprowadzają, ale potem konta są blokowane, o ile mi wiadomo.
Znajomy kupił coś takiego, pograł 1-2 m-ce, a potem mu konto zablokowali.

Jak kto trafi, mi L4D działa już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 21:48, Harrolfo napisał:

Właśnie chciałem o tym pisać, ale doszedłem do wniosku, że to żadna okazja - Batman niedługo
będzie w PKK, Just Cause 2 też, Bioshock już jest, ...
Także teoretycznie pferta dobra, praktycznie już nie

Tak, ale te wydania są bogatsze. Np. do TR była np. dawana płyta Making of

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 22:06, akne napisał:

To są tzw. ruskie klucze = gry u wschodnich sąsiadów są znacznie tańsze, bo piractwo
znacznie większe.


Hah, teraz rozumiem dlaczego ceny gier w Polsce rosną. To nagroda za malejący poziom piractwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować