Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

@heyboy
Dlatego napisałem "możecie spróbować". Nie wiem czy to teraz nie działa tak, że wybierając jakąkolwiek grę z katalogu na stronie CDP, otrzymujecie klucz o wartości X dolarów, a nie na daną grę (jak było wcześniej). Bo przed chwilą brałem Arcanum, i wklepałem kod, a potem szukałem na liście gier Arcanum. A nie wklepywałem kod na stronie Arcanum. Musiałby ktoś przetestować, bo zrobiłem to tak szybko że się nie zorientowałem.
A Wiedźmina i tak już mam :). Jakbym zauważył wcześniej, to bym to sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem na gog-u i nie ma opcji wklepania kodu przy Wiedźminie, więc raczej się nie da skorzystać z punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:24, heyboy napisał:

Aż sprawdziłem na gog-u i nie ma opcji wklepania kodu przy Wiedźminie, więc raczej się
nie da skorzystać z punktów.

wiedźmin jest w promocji, co oznacza, że nie można wklepać kodu - raz tak się przejechałem na IŁ2 1946, którego wybrałem na stronce CDP, a potem nie mogłem wklepać kodu, bo okazało się że akurat była pomocja na gry ubisoftu i nie można zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDProgramie wylądowały oba Wiedźminy za... 300 punktów :D Sam nie mam wystarczającej ilości punktów, sama akcja to pewnie jakiś błąd, ale możecie spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:15, LESZ3u napisał:

W CDProgramie wylądowały oba Wiedźminy za... 300 punktów :D Sam nie mam wystarczającej
ilości punktów, sama akcja to pewnie jakiś błąd, ale możecie spróbować ;)

Dwójki nie da się kupić , "przepraszamy coś tam coś tam...". Ale jedynkę jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2:

"Przepraszamy, aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu dla wybranej gry.

Zapraszamy ponownie wkrótce."

No niestety ;)

edit: @up szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 za 79,99zł w Tesco kupiony jednak w moim tesco żeby go kupić trzeba było:
A. Poczekać do jakiejś ~12:00 chyba wszystkie sklepy tesco miały taki poślizg.
B. Po pytaniach (Nie było go na półce) ktoś "kumaty" załapał że rzeczywiście jest coś takiego "pod ladą" :P i plakat też wpadł mi w ręce spod lady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 10:01, AVHD napisał:

Wiedźmin 2 za 79,99zł w Tesco kupiony jednak w moim tesco żeby go kupić trzeba było:
A. Poczekać do jakiejś ~12:00 chyba wszystkie sklepy tesco miały taki poślizg.
B. Po pytaniach (Nie było go na półce) ktoś "kumaty" załapał że rzeczywiście jest coś
takiego "pod ladą" :P i plakat też wpadł mi w ręce spod lady. :P

W Carrefourze też miał być za 79 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 10:01, AVHD napisał:

Wiedźmin 2 za 79,99zł w Tesco


W Carrefourach (przynajmniej w Gdańskich) też jest za 80 zł, bez żadnych problemów, ale żadnego plakatu też nie dają. :) W Saturnie w Galerii Bałtyckiej można za 100 zł mieć Wiedźmina 2 z medalionem - ale nie umiem powiedzieć, czy to taki sam jaki był w kolekcjonerce jedynki. Poza tym - NFS Hot Pursuit wylądował w EA Classics - od 23 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- NFS Hot Pursuit wylądował w EA Classics - od 23 maja.

Dnia 18.05.2011 o 16:05, Feallan napisał:



Gdzie takie info znalazłeś jeśli można wiedzieć ? Coś jeszcze do EA Classics wejdzie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 17:11, sliski_wojtas napisał:

Gdzie takie info znalazłeś jeśli można wiedzieć ? Coś jeszcze do EA Classics wejdzie
? ;D


W tej empikowej gazetce. Oprócz NFS wejdzie jeszcze bodajże jakiś Potter, lub coś równie badziewnego, bo pamiętam że spojrzałem na to i odwróciłem wzrok z odrazą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 20:13, Torquemada_Varenkorn napisał:


To zastanawia mnie jak mogę spokojnie funkcjonować i sprzedawać te klucze


poniewaz w naszym pieknym kraju dominuja dwa czynniki: - powszechne przyzwolenie na piractwo programow i gier oraz ccc (cena czyni cuda), tutaj masz jedno i drugie. ile osob przy zakupie obchodzi ze pozniej bedzie mial problem z pobraniem gry, wsparciem technicznym itp jak moze kupic przeciez "najtaniej" i nie wyjdzie na "frajera" ktory kupil u rzetelnego sprzedawcy drozej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w salonach:

Empik w Gdańsku, Galerii Bałtyckiej
Saturn w Gdańsku, Galerii Bałtyckiej
Empik w Gdańsku Przymorzu
Empik w Sopocie

jest do kupienia ten poradnik za +- 30 zł do "Wiedźmina 2"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować