Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2011 o 17:57, darkwind21 napisał:

Na markolfie ktoś rzucił posta informującego o promocji 2za1 w Empiku na EA Classic od
3 sierpnia, ktoś może potwierdzić, zaprzeczyć?


Potwierdzić. Wczoraj obejrzałem gazetkę empiku, i owszem, jest reklama o tym informująca. 2 za 1 come back. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 12:20, Jazz5 napisał:

Potwierdzić. Wczoraj obejrzałem gazetkę empiku, i owszem, jest reklama o tym informująca.
2 za 1 come back. :P


Zwykle jednocześnie z tą promocją do EA Classic wchodziły nowe tytuły - co tym razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 12:43, Feallan napisał:

Zwykle jednocześnie z tą promocją do EA Classic wchodziły nowe tytuły - co tym razem?
:)

właśnie, może DS2, Crysis 2, Bulletstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ promo dwie gry w cenie jednej na EA Classics również w Media Expert. Od 4 do 21 sierpnia.
Widnieje też dopisek: szukaj również promocji na PS3 i XBOX360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 12:43, Feallan napisał:



Niestety, nic z nowości to ja nie widziałem, i chyba w tej edycji 2 za 1 się nie zanosi aby to wpadło. Ani Crysis 2, Bullet, DA2, Alice nawet nie wpakowali: po prostu to co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 13:44, Jazz5 napisał:

Niestety, nic z nowości to ja nie widziałem, i chyba w tej edycji 2 za 1 się nie zanosi
aby to wpadło. Ani Crysis 2, Bullet, DA2, Alice nawet nie wpakowali: po prostu to co
było.


Hmm, szkoda. A czy w gazetce w premierach książkowych było coś o premierze Zagłady Czarnej Kompanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na szybko dwóch informacji ;).
1. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy niedostępność towaru w jednym ze sklepów grupy The Hut automatycznie oznacza, że jest on niedostępny we wszystkich pozostałych?
2. Czy darmowa wysyłka do Polski obowiązuje we wszystkich sklepach ww. grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Nie zawsze, czasem jak w Hucie zabraknie to zostanie coś jeszcze w zavvi ale zazwyczaj w obu kończy się jednocześnie.
Ad. 2 WHut i zavvi na pewno tak jest, jak z innymi ich sklepami z innych branż nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, niestety, tego, co mnie interesuje akurat właśnie na Zavvi nie ma i szukam innego źródła :). A może jesteś w stanie polecić jakiś sklepik z muzyką, który ma równie fajne ceny, co Zavvi, niedrogą/darmową wysyłkę i wysyła do Polski? Niby mogę kupić interesujące mnie płyty w Empiku, ale Zavvi zepsuł mnie swoją polityką cenową i nie mam ochoty przepłacać o jakieś 30-50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z elektroniki/rozrywki thehut i zavvi, 2 płytki już zdarzyło mi się tam kupić; cenki pokroju 3-5 quid dla mnie świetne, możesz spróbować na brytyjskim eBayu i na Amazonie.
Jak na aukcji nei jest napisane czy wysyłają do PL można spytać sprzedawcę, część się zgodzi, jak tak często robię z grami na X-klocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupił Humble Indie Bundle 3 to teraz dodali do niego też poprzednią edycję tej akcji zupełnie za darmo. Fajna rzecz, o ile ktoś wtedy nie kupował. W zestawie m.in. Braid i Machinarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:45, knopfler napisał:

Jak ktoś kupił Humble Indie Bundle 3 to teraz dodali do niego też poprzednią edycję tej
akcji zupełnie za darmo. Fajna rzecz, o ile ktoś wtedy nie kupował. W zestawie m.in.
Braid i Machinarium.

A jeżeli ktoś jeszcze nie kupił, to HIB2 dostanie TYLKO, jeżeli zapłaci więcej, niż średnia cena zakupu HIB3 (aktualnie $5,17).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupione.

To teraz do kolekcji potrzebuję Humble Indie Bundle #1 i Humble Frozenbyte Bundle. :) Jest jakaś szansa, że powtórzą akcję z tymi tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 11:44, Feallan napisał:

Jest jakaś szansa, że powtórzą akcję z tymi tytułami?

Raczej mała szansa. Ja też nie kupowałem Humble 1, ale dodali mi do drugiej edycji tak jak teraz dodają drugą. Frozenbyte też nie mam, nawet nie wiem co tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 11:44, Feallan napisał:

Kupione.

To teraz do kolekcji potrzebuję Humble Indie Bundle #1 i Humble Frozenbyte Bundle. :)
Jest jakaś szansa, że powtórzą akcję z tymi tytułami?

na allegro kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować