Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2011 o 20:53, karolekx23x napisał:

Assassin`s Creed 2 ma ten DRM nadal co wymaga ciągłego połączenia ?


Osobiście - wątpie,bo jak wychodził SC:C to też musiało być STAŁE połączenie z netem,a jak gra weszła do "czarnej" to trzeba było mieć tylko neta do aktywacji (czyli jak się włączy grę,trza mieć neta,podczas rozgrywki - nie). W każdym razie na 90 %,do końca nie jestem pewny bo Ubi nie podało informacji,ale zobacz np. na okładkę Brotherhood: http://markolf.pl/?newsid=3094

Nigdzie niema: Do gry jest wymagane połączenie z netem. Ani do aktywacji. Ale to BC w dwójce może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divinity 2: DKS polecam z całego serca, recenzję z CDA polecam olać ciepłym moczem. Grało mi się znacznie przyjemniej niż w takiego Wiedźmina 2 (kupiłem obie gry w tym samym czasie, więcej grałem w D2).

Za podstawkę, dodatek (Flames of Vengeance który miał problem z wydaniem u nas) i poprawki - 50zł za bardzo długą przygodę to niemal grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2011 o 10:46, donard napisał:

Powinieneś liczyć sie z tym że dostaniesz jakoś tydzień po premierze :P


Tydzień mnie nie zbawi a ponad 20zł zaoszczędzone. Zresztą EK Duke Nukem''a dostałem jakieś 3 dni po premierze to nie było najgorzej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na empik.com jest też w dość dobrej cenie:
Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez: The Cartel za 152,99zł
I czemu inne sklepy nie mogą mieć takich cen tylko jedne poziom trzymają gram.pl, ultima, muve itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:50, crash807 napisał:

Na empik.com jest też w dość dobrej cenie:
Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez: The Cartel za 152,99zł
I czemu inne sklepy nie mogą mieć takich cen tylko jedne poziom trzymają gram.pl, ultima,
muve itd?



http://www.3kropki.pl/p/3/0/1/call_of_juarez_the_cartel_edycja_kolekcjonerska.php

Za 145 zł.

A z małych sklepów:
http://www.portone.pl/techland-gra-pc-call-of-juarez-the-cartel-edycja-kolekcjonerska,id-36705
Za 134 zł

Tyle że w empiku można odebrać towar osobiście.

btw.
W Auchanach za 4,99 można kupić stare gierki od LEM'u. Dostałem dziś The Movies, Curse of Monkey Island oraz Full Throttle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 15:30, ManweKallahan napisał:

Widział ktoś gdzieś Sagę Fallout? Bo w każdym sklepie internetowym jest ''produkt niedostępny''
albo w ogóle nie ma na liście.


W takim wypadku pozostaje szukać jedynie na Allegro. Albo w Biedronce. Albo w koszach w sklepach pokroju MM czy Saturn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o pudełkową wersję.

Ostatecznie może być osobno Fallout i Fallout 2 (na Tactics mi raczej nie zależy), ale to raczej jeszcze trudniej będzie znaleźć.


>W takim wypadku pozostaje szukać jedynie na Allegro. Albo w Biedronce. Albo w koszach w sklepach pokroju MM czy Saturn/

SpecShadow - na Allegro raczej nówki nie trafię. Może uda się właśnie w jakimś markecie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nówki premierówki Falloutów to raczej nie znajdziesz ale jeśli zadowalałaby Cię reedycja ze starej, niebieskiej Extra klasyki [ cienkie boxy ] to na allegro jest to dość łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy ten AC II w reedycji będzie zawierał to co Digital Deluxe Edition - sekwencje Battle of Forli, Bonfire of the Vanities i lokacje Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari, Arsenal Shipyard? Jeśli nie to lepiej poczekać na wyprzedaż na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 16:22, buggeer napisał:

Nie wiecie czy ten AC II w reedycji będzie zawierał to co Digital Deluxe Edition - sekwencje
Battle of Forli, Bonfire of the Vanities i lokacje Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari,
Arsenal Shipyard? Jeśli nie to lepiej poczekać na wyprzedaż na Steam.


Na Steamie nie będziesz miał tej gry z polskimi napisami raczej. Co do Battle of Forli i Bonfire of the Vanities - to na pewno będzie, bo było w każdym wydaniu AC 2 na PC jako rekompensata za opóźnienie premiery gry na tę platformę. Natomiast jak wygląda sytuacja z Palazzo Medici i Santa Maria dei Frari - nie mam pojęcia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 16:22, buggeer napisał:

Nie wiecie czy ten AC II w reedycji będzie zawierał to co Digital Deluxe Edition - sekwencje
Battle of Forli, Bonfire of the Vanities i lokacje Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari,
Arsenal Shipyard? Jeśli nie to lepiej poczekać na wyprzedaż na Steam.


1. Prawdopodobnie to wydanie będzie premierówką ubraną w obwolutę UEX, tak jak np. SC:Convition, oba najnowsze PoPy itp.

2. Wszystkie wydania AC2 na PC mają te 2 epizody już zaimplementowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że wszystko będzie. Chyba właśnie to można było kupić jedynie przez Uplay, ale u nas wtedy (i chyba nadal) nie działał, więc UBI Polska wydało grę pełną ze wszystkimi dodatkami.

Cóż, pewien nie jestem, ale raczej tak jest, jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 17:09, Heartbreaker napisał:

UBI Polska wydało grę pełną ze wszystkimi dodatkami.


To byłaby świetna wiadomość. Na świecie AC 2 zawierał albo lokacje albo sekwencje (zwykle sekwencje) w premierowym wydaniu. Gdyby teraz w "taniej" serii zawierał i to i to na pewno bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować