Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Faktycznie, gra świetna. A i do tego całkiem długa - przejście na Medium-Easy (jestem kiepski w tego typu grach :() zajęła mi ponad 14 godzin (robiąc wszystkie achievementy).

A teraz offtop, jako, że Sequence nie ma swojego tematu.
Rozumiem, że przeszedłeś grę skoro tak ją polecasz. Zostały mi dwa achi, Erudite (Luminary Scroll, cały czas failuje na ~96%) oraz Iris, którego nie mam pojęcia jak zrobić.

Spoiler

Przetłumaczyłem opis Extract''u na "/tcag" ale dalej mi to nic nie daje. Przeglądałem forum na Steamie, ale tamte porady dużo mi nie dają / nie działają.

Jakaś wskazówka / rozwiązanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ja nigdy nie trawiłem świąt głównie dlatego,że jest śnieg. Ale mam takie pytanie, czy w okresie 15-24 grudnia są zniżki w empiku? Powiedzmy,że tytuły które miały premierę w tym miesiącu? Chodzi o konsole ofc.
Zobaczyłem,że Gears of War 3 grubo staniał od września (ponad 130 zł teraz kosztuje, allegro ok. 100zł PL!). Słaba sprzedaż,czy zbyt duża konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 08:24, BartexooN napisał:

Zobaczyłem,że Gears of War 3 grubo staniał od września (ponad 130 zł teraz kosztuje,
allegro ok. 100zł PL!). Słaba sprzedaż,czy zbyt duża konkurencja?

A co w tym dziwnego? Ja wczoraj na allegro kupiłem Skyrim za 153, 10 dni po premierze. W skepie zavvi.com można kupić Deus Exa za 65 i Drivera San Francisco za 80 zł, one miały premierę chyba w sierpniu. Gry szybko tanieją po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 11:47, Blu napisał:

Gry tanieją. Niespodzianka.


Niekoniecznie. Patrząc na UK można to powiedzieć ale u nas niekoniecznie. Dragon Age 2 np. cały czas nie staniał. Widzialem go w Empiku za... 149 zł -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:28, Smooqu napisał:

Niekoniecznie. Patrząc na UK można to powiedzieć ale u nas niekoniecznie. Dragon Age
2 np. cały czas nie staniał. Widzialem go w Empiku za... 149 zł -.-


na EA store możesz kupić DA 2 za ok 65 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:43, Flagun napisał:

na EA store możesz kupić DA 2 za ok 65 zł ...

A na allegro jeszcze taniej - 45 złotych.

Jeśli bierzecie Empik za wyznacznik tego czy gry tanieją, to gratki ;-) Wbijasz na allegro i wio. Ceny o połowe mniejsze niż w empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:43, Flagun napisał:

na EA store możesz kupić DA 2 za ok 65 zł ...


Ok. Nie mam nic do dystrybucji cyfrowej, ale RPGi wole mieć w pudle :P Takie przyzwyczajenie z czasów gdy do każdej gry dostawałeś instrukcje, podręczniki itd.

http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/dragon-age-2-pc-pl/749
http://www.gram.pl/sklep/pc/dragon-age-II-2
http://sklep.wirtus.pl/produkt/585992

Hmm. Może w wirtusie kupię.

http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.201797000/sac.true

Troche więcej niż 65 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, że za pudełko DVD i paru stronicową instrukcję dopłacasz 30 zł (Allegro 45 zł, wirtus 65+przesyłka)
Osobiście wolę cyfrową dystrybucję, bo już nie mam gdzie tych pudełek składować. A i ostatnio steam ma coraz to ciekawsze promocje. Mirrors edge i Metro 2033 za 2,5 Euro sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kluczami na Origin radzę uważać, gra może zniknąć z konta po paru miesiącach (z Bad Company 2 ktoś na gramie miał coś takiego chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że właśnie wystartował kolejny Bundle - "The Humble Introversion Bundle". A w nim:
- Uplink
- Darwinia
- DEFCON
- Multiwinia
Oraz, jak zwykle, bonus dla osób które zapłaciły powyżej średniej:
- Aquaria
- Crayon Physics Deluxe


Również dzisiaj, wystartował pre-order nadchodzącej paczki w wykonaniu IndieRoyale - "The Really Big Bundle". Cena 3,99$. Tytuły na chwilę obecną nie znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena coraz niższa, bundle kupione za poniżej minimalnej ^^ (niestety nie posiadałem tyle na karcie). Ale przyznam się, że indie royale ostatni kupiłem i humble voxatron bundle za więcej niż średnia :).

Więc prawie kwita. Dzięki za info, warto takie gierki brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dokładnie działa podpinanie gier z bundle do steama? Dostaje się normalnie kod, czy raczej coś na wzór steam giftu? Szczególnie jak kupujemy na prezent. Danie komuś kluczy wygląda mało fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować