Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2011 o 19:24, Mordant napisał:

Powtórka z 3 dniowej promocji? Bez przesady. Poza tym, za trzy tygodnie będziesz miał
powtórkę z rozrywki, tylko tym razem trwającą ponad 2 tygodnie.

A co do dzisiejszych obniżek - jedynie Divinity II mnie interesuje. Ale poczekam do grudniowej
promocji, może spadnie cena bazowa/dadzą większą zniżkę. I tak mam w co grać do wakacji
:P.


Nie tylko ty masz w co grać do wakacji, ja dalej meczę Europe Universalis 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Abbey
Przygodówka inspirowana książką/filmem Imię Róży.
http://www.dotemu.com/en/discount-sale
1.5 €

Pomyśleć że od lat nie wydał jej nikt w PL, wydawca umieścił w katalogu ale nic nie zrobił w kierunku jej wydania.
Identycznie z drugą częścią :/

Przestrzegam - duuużo rozmów. Podobny pułap co w Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 17:03, Tyler_D napisał:

Media Expert

PSP - 388 zł


Zapomniałeś napisać, że chodzi o wersję Street (E1000), wyposażoną w tylko jednej głośniczek (niewielki ból) i pozbawioną wifi (większy ból). W sumie najtańsza oferta na np. Skapcu też tyle wynosi, więc to żadna rewelacja, jedynie oszczędność na wysyłce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach i tym podobnych cudach się niezbyt znam ale cena wydawała mi się atrakcyjna bo z tego co wiem PSP [ już pomijając to jaka wersja ale to zapewne ma duże znaczenie co do ceny ] stoi gdzieś po 500-600 zł chyba więc była to jakaś okazja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E1000 to z założenia wersja budżetowa czyli tania :). Zauważ, że w komplecie nie ma żadnych gier, w przypadku egzemplarzy po 500-600 zł można się spodziewać, że w pudełku oprócz konsoli w wersji 3000 znajdzie się 1-2 gry :).

Inna sprawa, że E1000 miał kosztować 99€, więc przy obecnym kursie tej waluty można powiedzieć, że to jest mimo wszystko jakaś okazja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nikt nie wspomniał:
Steam Daily Deal: Dungeon Siege III -60% - 20€ podstawka, 4€ DLC, 24€ DS Complete (DS1, DS2, DS3+DLC)

GetGames: Alien vs. Predator (2010) za 2.99€ (Steamworks)
http://www.getgamesgo.com/product/aliens-vs-predator

D2D: Civilization V za 7,5€ (Steamworks)
http://www.direct2drive.com/9611/product/Buy-Sid-Meier%27s-Civilization-V-Download

Amazon: Total War: Shogun 2 za 9,99$ (Steamworks)
http://www.amazon.com/Total-War-Shogun-2-Download/dp/B004QZAE06/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1322865451&sr=8-1


Chyba się skuszę na to DLC. Mimo wszystkich złych opinii jakie widziałem odnośnie DS3, grało mi się całkiem nieźle. A podobno DLC jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba jedynie mieć przynajmniej 10 (czyli 10 lub więcej) pozycji na Wishliście oraz, będąc zalogowanym, wejść na stronę Daily Dealu

Jeżeli udało Ci się zrobić wszystko jak należy, to napis w prawym górnym rogu zmieni się z pomarańczowego na niebieski.

EDIT: Dodano obrazek, a co! :P

20111203074757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś na szybko napisać o której godzinie czasu naszego odbywa się to losowanie? Wiem, że mogę to zapewne gdzieś znaleźć, ale leń jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:07, Radekl2 napisał:

Może mi ktoś na szybko napisać o której godzinie czasu naszego odbywa się to losowanie?
Wiem, że mogę to zapewne gdzieś znaleźć, ale leń jestem :)


"Sponsor will select ten (10) winners from eligible entrants each Day by random drawing conducted within forty-eight (48) hours of the end of the applicable Day."

Czyli nie ma sprecyzowanego terminu, codziennie może być inny. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że pierwsza lista rozdanych gier:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2267716
została udostępniona już wczoraj, bodajże ze dwie godziny po zakończeniu Daily Deal na Terrarię. Czyli nie trzeba było czekać na to zbyt długo. No ale kto ich tam wie, czy w następnych dniach też tak szybko się wyrobią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może dostępne pieniądze na PayPalu albo zamierza skusić się na promocje Aliens versus Predator na wspominanym parę postów wyżej GetGames? Nie mam pojęcia, ile trwa ta promocja, nie widzę na stronie żadnych informacji na ten temat, a boje się, że zdąży się skończyć, zanim moje pieniądze mozolnym przelewem dotrą na PayPala. W związku z tym chciałem prosić kogoś o zakup. Po jego dokonaniu spokojnie przeleję pieniądze na konto mojego anonimowego dobroczyńcy z drobnym naddatkiem, a wtedy on będzie mógł mi bez ryzyka przekazać giftem grę na Steama. Jeżeli ktoś byłby chętny na podobny myk, to będę bardzo wdzięczny za zaufanie. W razie czego kontakt przez giegie (10104473) albo gdziekolwiek, gdzie uda nam się dogadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, na tej liście jest 8 tytułów z mojej pierwszej dziesiątki.

Ciekawe ile osób faktycznie bierze udział w tych losowaniach. Mogliby pochwalić się statystykami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, przypomniałem sobie czemu przy ostatniej promocji na GetGames nie kupiłem jakieś gry (chyba właśnie też to AvP był) - niestety nie można zapłacić przez PayPala. Przy próbie wyskakuje "We cannot accept PayPal as a method of payment for this product. To continue shopping you need to remove the item or choose to pay by card."

Musisz poszukać kogoś z kartą kredytową.

(Przepraszam za podwójnego posta, ale za późno na edycję poprzedniego.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować