Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Wczoraj płaciłem za grę z konta PayPal niepowiązanego z kartą ani kontem i steam nie robił kłopotów. Zamiast przelewać pieniądze do portfelu steam, po prostu spróbuj zapłacić za grę normalnie (dodając ją do koszyka i wybierając PayPal jako sposób płatności). Steam przeniesie cię na stronę logowania do konta PayPal i bez problemu będziesz mógł zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, całkiem możliwe, że nie mam racji, z PP korzystałem raptem dwa razy (eBay i HIB4), a na Steamie płacę zawsze kartą (do tego swoją kartę od razu powiązałem z PP). Dlatego napisałem "O ile kojarzę" (właściwie powinienem był napisać "O ile dobrze kojarzę", mój błąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wpłacać pieniądze do portfela, potem usiłowałem kupić grę w normalny sposób z koszyka (cały czas to samo). Wcześniej kupowałem już na steam przez PP i nie było żadnych takich problemów. Podejrzewam że problem może wynikać z za niskiego salda na koncie, chodź pierwszy raz słyszę o czymś takim jak pobieranie prowizji za zamianę waluty z PLN na Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, otrzymałem jako christmas gift na STEAM "THE ORANGE BOX" a jako, ze mam już w posiadaniu jeden to chętnie wymienię się na inną grę na STEAM - także jeżeli ktoś zainteresowany to proszę złożyc ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 23:27, Iverson7 napisał:

byłem kilka dni przed świętami i akurat sprawdzałem między innymi Skyrima,kosztował wtedy
149.90 bodaj,więc się nie napalaj za bardzo :P.


Fakt... nie ma co się napalać. Dla mnie lekka przesada 150zł za grę. Rozumiem cenę 120zł maks ale 150zł ? No proszę... ale jak się mieszka na zadupiu gdzie jest tylko Empik to nie ma co się dziwić. W takim razie coś innego kupię póki co :/ Może SR Third 120zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 17:39, Chlorofil napisał:

Fakt... nie ma co się napalać. Dla mnie lekka przesada 150zł za grę. Rozumiem cenę 120zł
maks ale 150zł ? No proszę... ale jak się mieszka na zadupiu gdzie jest tylko Empik to
nie ma co się dziwić. W takim razie coś innego kupię póki co :/ Może SR Third 120zł bodajże.


U mnie kiedyś w MM Skyrim był za 79zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 13:02, Diddle napisał:

Hejka, otrzymałem jako christmas gift na STEAM "THE ORANGE BOX" a jako, ze mam już w
posiadaniu jeden to chętnie wymienię się na inną grę na STEAM - także jeżeli ktoś zainteresowany
to proszę złożyc ofertę :)

A to jest zdaje się temat o przecenach i promocjach, a nie o handlu wymiennym, tak więc kupczyć proszę w innym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba PayPal się psuje.
Chciałem kupić obie części Red Faction, wybieram PayPal, przekierowanie... i każe mi podpiąć kartę kredytową/debetową do konta PP :/ czego uczynić nie mogę (karta została rzekomo odrzucona przez bank, w banku jak ostatnio byłem to „rżnęli głupa" i wszystko było niby w porządku z kartą).
Wczoraj kupiłem parę gier na GOGu i było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 00:47, donard napisał:

Czy cdp -50% jest w sklepach czy tylko na empik.com?


Do każdego empiku można zamówić towar ze strony i nie płaci się nic za przesyłkę (innymi słowy, jeśli zamówisz coś na empik.com i wybierzesz odbiór osobisty w salonie, to ponosisz dodatkowych kosztów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:05, ManweKallahan napisał:

> Czy cdp -50% jest w sklepach czy tylko na empik.com?

Do każdego empiku można zamówić towar ze strony i nie płaci się nic za przesyłkę (innymi
słowy, jeśli zamówisz coś na empik.com i wybierzesz odbiór osobisty w salonie, to ponosisz
dodatkowych kosztów).

Wiem, tylko mi by zależało na czasie by doszło do końca grudnia, a z empikiem na bank w takim czasie nie dojdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:09, donard napisał:

Wiem, tylko mi by zależało na czasie by doszło do końca grudnia, a z empikiem na bank
w takim czasie nie dojdzie ;/

Dojdzie. Przed wigilią we wtorek zamawiałem książkę, w piątek była w salonie.

Jakbyś dzisiaj zamówił, powinni się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:28, lis_23 napisał:

Był może ktoś na " wietrzeniach magazynów " w MM? - od dzisiaj do 31.


Byłem w Kielcach około 8 rano. Ludzi od groma - nic nie znalazłem dla siebie, ale chociaż kupiłem fajny aparat Szajsunga 14 MP dla siostry za 279 zł;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować