Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 13:45, kuba9876543210 napisał:

Wszystkie moje packi ida przez urzad celny (sa pieczatki) i ida prawie zawsze tydzien.
Moze zalezy co sie zamawia, bo ja biore tylko gry.


Długość dostawy zależy, czy paczka idzie pocztą lotniczą, czy transportem ziemnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 2 za 25zl? Extra!
Wersja Gejm ov teh Yearz za 50zł.

Tylko ten nieszczęsny limit 3 instalacji... Wystarczy że straciłem jeden jedyny w Zewie Prypeci i nawet przy takiej okazji (cRPG na ~40h za 25zł to jak za darmo prawie że) zaczynam powątpiewać.

Ciekawe czy wersja ze Steama (da się TW2 z MUVE do Stima podpiąć?) nie ma tego limitu i czy przypisanie likwiduje limit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:48, SpecShadow napisał:

Ciekawe czy wersja ze Steama (da się TW2 z MUVE do Stima podpiąć?) nie ma tego limitu
i czy przypisanie likwiduje limit?

Wersja Steam ma limit, ale tam cie nie obchodzi wydawca gry, piszesz do supportu Steam i po chwili (valve time) masz czyste konto.
Samego TW2 nie polecam. Mechanika gry nie powala, fabuła jest infantylna, klimatu szukać ze świecą (ach ten voice acting drewnianego kołka), a questy nudne. Do takiego Gothic 1 nie ma co nawet porównywać. Nawet w bez-fabularnego Morrowinda grało się ciekawiej. Samego odgrywania roli też nie wiele, bo postaci wybierasz mniej więcej 1 kwestie będącą wariacją "tak" lub "nie", a kolejne 10 wygłasza sama. Świat w grze to w większości puste przestrzenie. Jazda konna to katorga - nie przytrzymujesz po prostu "W" tylko trzeba klikać myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba gra. Pierwsza część też. Poważnie. Nie oczekuję cudów i bawię się dobrze. Za dużo oczekujesz i nawet najlepsza gra zawodzi nasze (wydumane) oczekiwania. Simple iz best.

Dobra, myślałem czy by nie kupić wersji konsolowej ale uznałem, że w trophy.achievemnt huntung się nie bawię. Wyleczył mnie też Two Worlds który miał czasochłonne achiki i zglitchowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:13, Harrolfo napisał:

Muve się postarało na urodziny!

Niestety dużo ciekawych ofert, w tym tytuły konsolowe za 9,99/19,99 już przed 11 były wykupione przez hurtowników sprzedawców. Myślałem o Borderlands PS3 za 40 zł ale się rozmyśliłem z końcu. Ale faktycznie oferta bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:38, knopfler napisał:

> Muve się postarało na urodziny!
Niestety dużo ciekawych ofert, w tym tytuły konsolowe za 9,99/19,99 już przed 11 były
wykupione przez hurtowników sprzedawców. Myślałem o Borderlands PS3 za 40 zł ale się
rozmyśliłem z końcu. Ale faktycznie oferta bardzo fajna.



Ja wszedłem zaraz po mailu jaki dostałem i już nie było z 8 tytułów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 14:29, Feallan napisał:

Risen w wersji cyfrowej za 6$ na Amazon.com

Mount&Blade Warbrand za 7,63$


Można aktywować Risena na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt."Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że seria BEST OF wzbogaciła się o 2 nowe tytuły – F1 2010 oraz Operation Flashpoint Red River. Tytuły te wejdą do sprzedaży już 24 lutego br., w cenie 39,99 zł.

Właśnie w związku z wejściem dwóch nowych gier do serii BEST OF przygotowaliśmy dla Was szereg promocji, w różnych sieciach handlowych! Więcej informacji na temat promocji będzie pojawiać się sukcesywnie na stronie: www.bestof.com.pl. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa od 24 lutego do 9 marca. W promocji biorą udział wszystkie gry z serii BEST OF."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż na Originie. Ogółem kilka gierek w całkiem fajnych cenach. Np. Spore (o ile ktoś lubi) po niecałe 12 zł. Dragon Age 2 po niecałe 30 zł. A zresztą sami zobaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2012 o 18:22, cezaq napisał:

Kusi, ale dla mnie wygląda niepewnie.


Jestem pewien, że ostatnio widziałem jakąś informacje o promocji tej gry, na pewno w którymś wątku na tym forum. Szczegółów niestety niepomnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować