Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 21:11, SamFiniszer napisał:

Jest ktoś może dobry i mógłby mi kupić Duke Nukema ? Mam zniżkę na -50% i wychodzi 2,50
Euro :D.

Nie możesz pójść do jakiegoś kiosku i kupić kupon paysafecard za 20zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To załóż konto na PayPal. Trzeba być gotowym na takie sytuacje. Ew. popytaj w Łowcy Okazji na GOLu.

Z innych nowości - na Steamie pojawił się Serious Sam 2 za 7€ a także Thief Gold na GOGu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empik.com
2 gry w cenie 1 z serii Premium Games
Kup dowolną grę z serii Premium Games, a drugą wybraną grę z serii dostaniesz za 2 gr! Promocja ważna do 29 lutego 2012 roku lub do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:20, FPSProjekt napisał:

empik.com
2 gry w cenie 1 z serii Premium Games
Kup dowolną grę z serii Premium Games, a drugą wybraną grę z serii dostaniesz za 2 gr!
Promocja ważna do 29 lutego 2012 roku lub do wyczerpania zapasów.


o.O I tak miałem Borderlands kupić, ale do tego Majesty za 2 grosze... Super, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy widzieliście może w jakichś Media Marktach, czy innych Empikach EK Batmana : Arkham City na PC po około 200 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam do rozdania 5 kodów na zakup w Ubishop( http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/DisplayDynamicProductListPage/productID.226667600/productID.226206700/) gry Heroes VI (edycji zwykłej lub digital deluxe) z 50% rabatem. Wystarczy dokonać zamówienia i wpisać kod promocyjny.

Spoiler

fajdxyd3h



Kod ważny jest do 8 lutego włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

conflux_fan dzięki za kodzik. Szukałem jakiejś taniej wersji tej gry i pojawiłeś się w samą porę. Paczka już leci do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:09, rdzawy napisał:

conflux_fan dzięki za kodzik. Szukałem jakiejś taniej wersji tej gry i pojawiłeś się
w samą porę. Paczka już leci do mnie.


Cieszę się, że mogłem pomóc - 50 zł za zwykłą wersję czy 75 zł za digital deluxe to jest wg mnie bardzo dobra cena za tą grę. Nie dość, że taniej jak na allegro to jeszcze masz 100% pewność, że gra/klucz który kupiłeś nie zostanie przez ubi zabanowany (wszak zakupów dokonujesz w ich oficjalnym sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 12:09, Harrolfo napisał:

Dobrze, że napisałeś gdzie ;)


Posiadam 1 i 2 wiec ja nie kupię ale niech korzystają Ci co nie mieli okazji grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować