Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Na Steam''ie promocja na gry z serii Elder Scrolls. To chyba w ramach Midweek Madness, bo oczywiście przez Skyrim''a nie pokazuje mi się cała oferta. Oba wydania Obliviona + Morrowind 50% ceny. 10 EUR to i tak za dużo. Jak ktoś chętny mam w razie czego jeden kupon -25% Bethesdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś przespał: na hiszpańskim THQ Store można kupić Homefront, Red Faction Armageddon i Warhammer 40000: Space Marine po 5€.

Wchodzimy na: http://store.thq.com/store/thq/es_ES/home (po hiszpańsku, nie zmieniamy języka).
Wpisujemy dodatkowo kod na 50% zniżkę: " Eurogamer50 ".
Usuwamy "Servicio extendido de descargas" (Extended Download Service) z koszyka.
Przy adresie wybieramy Hiszpanię jako kraj (Espana, czy jakoś tak) - inaczej odrzuci zamówienie.

Niestety strasznie się obijają z wysyłaniem kluczy. Czekam ponad 3 godziny i nic. Niektórzy po ponad 5 dostawali. No nic, zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Midweek Madness na Steamie - Skyrim, Morrowind i Oblivion przecenione (dwa ostatnie 50%, Skyrim wyceniony na bodajże 39 euro). Nie, Skyrima u nas nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:49, Mordant napisał:

Jakby ktoś przespał: na hiszpańskim THQ Store można kupić Homefront, Red Faction Armageddon
i Warhammer 40000: Space Marine po 5€.

Wchodzimy na: http://store.thq.com/store/thq/es_ES/home (po hiszpańsku, nie zmieniamy
języka).
Wpisujemy dodatkowo kod na 50% zniżkę: " Eurogamer50 ".
Usuwamy "Servicio extendido de descargas" (Extended Download Service) z koszyka.
Przy adresie wybieramy Hiszpanię jako kraj (Espana, czy jakoś tak) - inaczej odrzuci
zamówienie.

Niestety strasznie się obijają z wysyłaniem kluczy. Czekam ponad 3 godziny i nic. Niektórzy
po ponad 5 dostawali. No nic, zobaczy się.


Coś kod mi nie działa, wyłączyli go, czy jka jakiś błąd robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 09:35, Marekvader napisał:

Coś kod mi nie działa, wyłączyli go, czy jka jakiś błąd robię?

Z tego co widziałem na innym forum, to go wyłączyli - można się było tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtus.pl sporo ciekawych promocji. Między innymi gry z Premium Games ( nie wiem czy wszystkie) o 30 zł taniej, czyli po 39,90 za sztukę. Oprócz tego kuszące ceny z innych serii, np. Stalker 1 i 2 po 15 zł i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie Plants vs Zombies GOTYE za 1,99€. Swoją drogą - czy ktoś wie czym różni się game of the year od zwykłej edycji, co dodano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 09:54, PinKee napisał:

Na Steamie Plants vs Zombies GOTYE za 1,99€. Swoją drogą - czy ktoś wie czym różni
się game of the year od zwykłej edycji, co dodano?


Tu chyba to najlepiej opisano: http://www.bigfishgames.com/blog/plants-vs-zombies-game-of-the-year-edition-features-new-content/
W skrócie: nowe osiągnięcia i zombatar - czyli, jeśli dobrze kumam, tworzenie awatara + modyfikacja zombiaka z flagą w grze.
Tworzyć awatara można też na oficjalnej stronie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach w Saturnie są do kupienia wydania premierowe World in Conflict i Company of Heroes Chwała Bohaterom, za 10 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie w ramach midweek madness Killing Floor za 2,24 euro, czyli 9 zł z groszami. Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli macie z kim pograć, gra jest o wiele fajniejsza niż na to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 21:26, buggeer napisał:

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak bedzie wyglądać gra z HIBa to http://assets.mojang.com/mojam/cs.html
tuta jest preview.


Za dostęp do którego powinno się zapłacić :P. Pewnie jakiś release w postaci pliku .exe czy tam instalki będzie na koniec, no ale i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 22:25, cezaq napisał:

Za dostęp do którego powinno się zapłacić :P.

Gdyby tak było, to raczej nie udostępnialiby go na ogólnodostępnej stronie ani nie wałkowali kilkadziesiąt razy na streamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować