Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2012 o 23:16, buggeer napisał:

Gdyby tak było, to raczej nie udostępnialiby go na ogólnodostępnej stronie ani nie wałkowali
kilkadziesiąt razy na streamie:)


Spoko, ja tylko zerkam czasem na stronę bundla, nigdzie indziej nie zerkam na ten temat. W dwóch momentach gdy wbiłem to wyłapałem fajny stuff :P

http://i.imgur.com/e8Q0g.jpg
http://i.imgur.com/UXOov.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 12:35, donard napisał:

Właściwie to nie taki nowy, bo teoretycznie startował w walentynki. A że dopiero teraz twórcom udało się go postawić...
Co nie zmienia faktu, że paczka przednia - 6 gier. Backlog rośnie i rośnie ;).

A teraz, jakby się udało znaleźć czas, aby pograć w cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoskim Realu dodatek do Obliviona (Shivering Isles) za śmieszne 3 zł :) Ja kupiłem,i to jest zwykły DVD box,a nie podwójny,i w środku nie ma instrukcji,tylko kod na Kompanie Graczy (co ciekawe dodaje aż 70 pkt,więc warto,jeżeli brakuje wam jakiejś ilości punktów do gadżetu ;)). Oczywiście Patch PL także jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 20:42, FPSProjekt napisał:

> Nowe bundle http://groupees.com/bemine
warto zwłaszcza, że The Ball jest m.in. po polsku a u nas kosztuje 40zł
no i fajne bonusy jeśli przeszkoczy się w sumie 100tys. $

Ja to bym nawet wolał, żeby zamiast gierek z podstawowej wersji bundla były tam te albumy z muzą, a gry jako bonus ewentualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w empik.com kupując 2 wybrane gry z serii BEST OF zapłacisz za 1!
Promocja dotyczy gier z serii BEST OF i jest ważna od 24.02 do 09.03 lub do wyczerpania zapasów.
BEST OF - 2 gry w cenie 1
m.in.
F1 2010
Operation Flashpoint: Red River

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to zadam pytanie ciut z innej beczki, bo wątek o sklepach z grami jest niestety martwy, a tutaj zaglądacie.

Czy ktoś kojarzy sklep z grami na konsole, który wystawi na zakup fakturę vat i wpisze na niej coś w stylu "płyta dvd nagrana" lub "oprogramowanie" zamiast "gra/tytuł/xbox" etc.?

Sorry za drobny offtop.

-----

A co do tematu wyprzedaży to ja ostatnio w kilku miejscach widziałem fajne promocje na zakup zestawu Wiedźmina 1+2 + jakieś dodatki za niecałe 80zł (m.in. w gazetce komputronika takie coś było). Może ktoś jeszcze szuka Wieśka, myślę, że fajną cenę dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które sklepy Tesco w Warszawie mają stoiska z grami? Na stronie z ofertami promocyjnymi jest ich wymienionych kilka (np. na Fieldorfa czy stalowej), ale nie wiem, czy rzeczywiście tylko w tych są gry, czy tylko w tych obowiązuje ta oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 20:20, Amdor6 napisał:

Które sklepy Tesco w Warszawie mają stoiska z grami? Na stronie z ofertami promocyjnymi
jest ich wymienionych kilka (np. na Fieldorfa czy stalowej), ale nie wiem, czy rzeczywiście
tylko w tych są gry, czy tylko w tych obowiązuje ta oferta.

Można dowiedzieć się jaka jest promocja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 21:54, MiSiU3112 napisał:

Można dowiedzieć się jaka jest promocja ?


Zobaczyłem na ich stronie "ofertę" i zbyt sie zasugerowałem, że to może być jakaś promocja. Przejrzałem parę gazetek i chyba niczego nie ma, także przepraszam za wprowadzenie w błąd. Tym niemniej pytanie, gdzie taka ewentualna promocja by obowiązywała, wciąż aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:04, Nufiko napisał:

Gry są w dużych tesco, z tego co wiem to Kabaty i to w Galerii Gocław, pozostałe na fieldorfa
gier nie mają.


To skąd się bierze to, że są na liście salonów, w których obowiązuje oferta (niektórych? wszystkich?) gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:13, Amdor6 napisał:

To skąd się bierze to, że są na liście salonów, w których obowiązuje oferta (niektórych?
wszystkich?) gier?


A możesz dać linka do listy tych sklepów bo ze strony tesco nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować