Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 22:43, Amdor6 napisał:

http://www.tesco.pl/gamezone/pobierz/lista-sklepow_HM-CHM.pdf

Produkty -> Gry (GameZone) -> Oferta -> Lista sklepów


Dziwne jak tak wchodziłem to wywalało że nie ma takiej strony. Link działa i sklepy się zgadzają, znaczy w nich są gry. Może się trochę źle zrozumieliśmy, bo na Fieldorfa są jeszcze 2 sklepy Tesco i w nich gier nie ma a w tym wypisanym na liście gry są. Jest też KEN no i przypomniałem sobie, że w tym na Górczewskiej też są gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na koniec promocji 2za1 dodali w empik.com najnowsze tytuły, które wcześniej po dodaniu do koszyka nie obniżały ceny:
Serious Sam 3 (PC)
Test Drive Unlimited 2 (PC)
w stacjonarnych( np. ZG) nie wchodziły do promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w stacjonarnym parę dni temu kupiłem SS3 i dodatki do GTA IV no i spokojnie weszła promocja :) Może czasem nie wchodzi w kasie na te najnowsze, choć powinna na wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w promocji Empika 2 w cenie 1 Premium Games można wziąć dwie te same gry w promocyjnej cenie? Na przykład dwa Borderlandsy za te 63zł w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 19:24, Maciejas napisał:

Wiecie może czy w promocji Empika 2 w cenie 1 Premium Games można wziąć dwie te same
gry w promocyjnej cenie? Na przykład dwa Borderlandsy za te 63zł w sumie.

Można wziąć dwie takie same gry. Ja kupibłem GTA Episodes from Liberty City x2 i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa promocja w salonach komputronika na Rage i Deus Ex: Bunt Ludzkości za 55-56zł.

http://www.komputronik.pl/product/134886/Strefa_Gier/Gry_na_PC/Rage_Edycja_Anarchisty_PC_.html
http://www.komputronik.pl/product/130728/Strefa_Gier/Gry_na_PC/Deus_Ex_Bunt_Ludzkosci_PC_.html

Jak ktoś jeszcze nie ma to nawet nie ma się nad czym tutaj zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, brałbym tego Deusa gdyby nie to że sprzęt już nie ten ... może kiedyś dadzą do CDA czy innego pisma, heh. ;-) Ale promocja zacna trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 09:02, Flagun napisał:

Jak sie dobrze rozejrzycie na FB rozdają kody zniżkowe (50zł) na cyfrową wersję delux
Mass Effect 3.

jakaś podpowiedź gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 15:59, dave03 napisał:

Ciekawa promocja w salonach komputronika na Rage i Deus Ex: Bunt Ludzkości za 55-56zł.
[...]
Jak ktoś jeszcze nie ma to nawet nie ma się nad czym tutaj zastanawiać.


Nie mam. Zastanowiłem się. Jeszcze mogę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 18:57, JaN-J napisał:

jakaś podpowiedź gdzie??


Po prostu na Facebooku rzucali kilka razy po 5 kodów, ale nie jestem pewien czy dalej będą tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku zauważyłem pudełka z "zestawem przedsprzedażowym" Maxa Payne''a 3. W środku znajduje się ponoć koszulka oraz kody na jakąś zawartość dodatkową. Ktoś miał z tym do czynienia (zwłaszcza z jakością i rozmiarem koszulki)? Bo skoro to kosztuje 29 zł, to kupiłbym sobie po prostu tą koszulkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupiłem bo MP3 i tak zakupie, a lubie koszulki z gier(a tym razem jedynie 30zł ta taką) No i w środku jest tylko ulotka z informacją o preorderze i sama koszulka która przypadła mi do gustu. Jeśli chodzi o jej rozmiar jest on w zasadzie uniwersalny, jedynie mają 175cm wzrostu mogę trochę narzekać że jest za długa. Sama jakość materialu jest bardzo dobra, podobnie jak w innych growych koszulkach jest to porządna bawełna (nie taki cienki szajs jak w normalnych koszulkach za tę cenę). Sam nadruk jest fajny i mimo że nie wiem jaką techniką jest wykonay to jest dość solidny. I tak jak w mojej wiedźminowej koszulce uzywanej od 2007 powinien wytrzymać lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 21:18, Perry_Cox napisał:

Jest też wersja PC tego pre-ordera? Choć z drugiej strony koszulka może być dla mnie
za mała (191 cm).

Ja taką właśnie kupiłem :P Są wszystkie 3 edycje ps3,x360 i PC. A co do koszulki to sam oceń, to bardzo długa L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować