Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 20:17, ManweKallahan napisał:

> Fallout 1 dostępny przez 2 dni na gog''u za darmo.

Ale dostajemy go na stałe, czy tylko na te 2 dni?

Na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 19:11, grzehuPL napisał:


głupie pytanie, ale jak poznać które pozycje z tej listy to klucze steamowe, a które jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:11, dark_master napisał:

głupie pytanie, ale jak poznać które pozycje z tej listy to klucze steamowe, a które
jakieś inne?

W wymaganiach powinno pisać.

EDIT: Święta matko... http://www.amazon.com/Rockstar-Games-40953L-A-Noire1-Download/dp/B007977HM6/ref=br_lf_m_1000789381_5_126_ttl?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1359537882&pf_rd_s=center-2&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000789381&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1Q1TWD4EFMFWTPRQ73RG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi to zdanie:

Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address

Czy ktoś moze mnie oświecić czy to ograniczenie tyczy sie zakupu czy tylko sciagania z serwerow Amazona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:32, Dared00 napisał:

Żeby kupić, musisz mieć amerykański adres.

W danych konta Amazon? Czy chodzi o ten przypisany do karty kredytowej/debetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystartowało nowe Indie Royale http://www.indieroyale.com/
a w nim:
Defense Grid Awakening z zestawem dodatkowych map - polecam, świetny tower defense.
Hack, Slash, Loot - jakiś dungeon crawler w starym stylu
Alien Zombie Megadeath - platformer 2D
Explodemon - platformer 2D

Dodatkowo, jak się przebije średnią (na chwilę obecną, czyli godz. 6:40 - to 3,69€), to dają jeszcze jakąś muzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 00:41, Sigu napisał:

Chodzi o posiadanie karty kredytowej/debetowej wydanej przez amerykański bank.


nie do końca jest to prawda.

Chodzi o to, aby adres dostawy był w USA. W przypadku kupna klucza do aktywacji na Steam, nie ma to dla nas najmniejszego znaczenia, ponieważ otrzymujemy go na maila.

Ja, kartę która jest obciążana podczas zakupów, podpiętą mam zwykłą kartę płatniczą mBanku, z aktywowanymi płatnościami internetowymi.

Aby wypełnić wymóg adresu w USA, warto użyć http://pl.fakenamegenerator.com/. Generuje pane dane w formacie takim, jaki życzy sobie tego Amazon (sposób podawania kodu pocztowego czy ulicy, różni się od tego jak jest to podawane w Polsce)

Sam posiadam zakupione na Amazon Fotball Manager 2012, oraz TW:Shogun 2. Na Steamie, w statusie ze sposobem pozyskania widoczne jest: Punkt Sprzedaży.Razem mam nastukane pewnie ponad 100h na obu. Bez żadnych problemów podczas użytkowania czy aktywacji, a kupione za grosze FM - 19PLN, TW + Blood Pack - 30PLN. Jeśli gra ma dostępny język polski, nie ma problemu z jego użyciem

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 08:00, grzehuPL napisał:

Sam posiadam zakupione na Amazon Fotball Manager 2012, oraz TW:Shogun 2. Na Steamie,
w statusie ze sposobem pozyskania widoczne jest: Punkt Sprzedaży.Razem mam nastukane
pewnie ponad 100h na obu. Bez żadnych problemów podczas użytkowania czy aktywacji


Ja kupiłem 4 miesiące temu Deus Ex: HR + Missing Link i Just Cause 2 - wszystko działa, zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o "billing adress", z tego co wyczytałem post wyżej.
Billing adress jest adresem obciążenia karty kredytowej. Dla polskich banków, to zawsze będzie polska. Shipping adress, który uzyskujesz z tych fake-danych to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 19:11, grzehuPL napisał:


Wow-wow, DA: Ultimate Edition + DA2 za 10 dolców? Z komentarzy wynika, że można załadować na Origin. Dobrze, że do 15 IV, pewnie coś tam zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Na gamestation.co.uk mają przecenione używane gry na konsole, do tego druga gra jest za połowe ceny. I tak np. można wyrwać w pakiecie Gears of War 3 za 7,5 funta ;D Lepiej się spieszcie, bo ludzie się rzucają jak na mięso (sam się rzuciłem zresztą) :D

Przykładowe ceny:

-Resident Evil 5 - 20zł,
-Dead Space - 20zł
-Kinect Adventures - 10 zł

Czyli jak weźmiecie RE 5 + DS to jedna z tych gier jest za połowę ceny.

EDIT: Uprzedzam pytanie - wysyłka do Polski 2.95 funta, także więcej niż niektóre gry.

http://www.gamestation.co.uk/gs/games/xbox-360/pre-owned-buy-one-get-one-half-price/?attributeName1=ShopBy&sortColumn=popular&sortTypeStr=DESC&inStockOnly=false&listerOnly=true&provenance=Preowned&attributeValue1=64&cm_sp=PreownedBOGOHP-_-360-_-Preowned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 12:45, Sigu napisał:

Chodzi o "billing adress", z tego co wyczytałem post wyżej.
Billing adress jest adresem obciążenia karty kredytowej. Dla polskich banków, to zawsze
będzie polska. Shipping adress, który uzyskujesz z tych fake-danych to zupełnie inna
sprawa.


Hmm, ja jak jeszcze można było płacić polskimi kartami na amerykańskim PSN to wpisałem pierwszy z brzegu adres z nowego yorku i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:06, FPSProjekt napisał:

Afterfall: InSanity Edycja Kolekcjonerska 50zł + wysyłka, min. 10zł

http://allegro.pl/afterfall-insanity-edycja-kolekcjonerska-i2261855693.html

Gra nie warta grosza jak dla mnie. Totalnie liniowa i niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:29, Sigu napisał:

Bo nie każdy wymaga amerykańskiej karty. Z lokalnych jest po prostu łatwiej ściągać :)

Na Amazonie można płacić polską bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować